domacin ili yebach

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Midium

Zainteresovan član
Poruka
119
posmatram mal´ko ovaj nas simpaticni forumcic i ustanovih da ovde dolaze samo yebachi ,sto se tice muskih a ima i zenskih... pa se zapitah sta ja prosecni covek sa zeljom da budem domacin (kazu neki srpska rec za coveka dobrih manira) i upoznam - podruzim se sa sebi slicnima oba pola - trazim ovde.
 
...a domacin ne yebe? ne razumem. ili yebe, ali mu to nije prioritet? osim toga, mislim da domacin chovek mora da bude zadovoljan da bi bio dobar domacin...
...ne znam. nit sam domacica, nit trazzim domacina, a ni yebacha, kad smo vec kod toga... :)
 
Midium:
posmatram mal´ko ovaj nas simpaticni forumcic i ustanovih da ovde dolaze samo yebachi ,sto se tice muskih a ima i zenskih... pa se zapitah sta ja prosecni covek sa zeljom da budem domacin (kazu neki srpska rec za coveka dobrih manira) i upoznam - podruzim se sa sebi slicnima oba pola - trazim ovde.
Hm, znaci yebaci nemaju dobre manire... Ili je hebanje odraz losih manira...? :lol:
 
Ја мислим да је домаћин врста јебача који зове женске код себе кући и само тамо их туца ... онако домаћински ... и после им скува кафу ... и да им нешто да замезе ...
А можда је домаћин врста јебача који **** само домаће рибе ... ?!?!?! Ко ће га знати ... Ја мислим да сам ја домаћин ...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top