UKOLIKO ZELITE VISE U ZIVOTU!

Uzmeš Vujaklijin leksikon i nadješ značenje reči ako već ne znaš.

A zašto tvoj NAZOVI posao uporedjujem sa masonima ?
Pa naravno zbog tajnovitosti.MOžeš misliti firmu koja nudi uspeh u životu,a oglašava se na JEDNOM mobilnom telefonu(prepaid),bez običnog i bez adrese i ima besplatan e-mail.Ipak me to podseća na ono : TO MAJKA NE RADJA -TO SE VIŠE NE PORADJA(čitaj TITO)

Ajd zdravo prevarantu jedan ! Jesmo naivni,ali ne baš toliko.

P.S. A PROJEKAT,kako to gordo zvuči ! Pa to izjavljuju sve novokomponovane pevaljke. HA HA HA
 
MISLIM DA NISI SHVATIO DA JA SVOJ PROJEKT NE USPOREDJUJEM SA MASONIMA.MOJA FIKSNA ADRESA JE IZVIDJACKA 6, 51000 Rijeka, fikni broj 0038551631560, ovaj 064 je mob.dok sam u SCG posto boravim 15 dana mjesecno ovdje.Privatnica sam iz Rijeke,i radim preko konzultantske firme Planet program, radimo na otvaranju medjunarodnog koncerna.Trazim ljude koji nisu zadovoljni onim sto rade, ili su privatnici a uvijek traze vise.Naravno da se cijela stvar moze cuti, ali oni koji su zainteresirani ce me kontaktirati na telefon, i bez problema cu reci sve u detalje.Projekt nije brza zarada, igra, dugorocan je, i to je to.TKO ME NAZOVE SAZNAT CE I MOJE IME,NARAVNO, TO SAM ZABORAVILA RECI
 

Back
Top