Melodikaaaaaaaaa!!!

jao boze kad se setim... nama su trazili blok flautu, koja je bila skupa ko sam djavo.. u sred one inflacije i sankcija, ljudi nemaju sta da jedu, al blok flauta mora da se ima... idioti...
imas i na terazijama radnju sa notama, mislim da imaju i to, sa leve strane kad krenes ka knez mihajlovoj, posle balkana...
 
herrr:
Potrebna mi je pomoc! Da li znate gde u BG-u ima da se kupi melodika, instrument koji traze za muzicko u osnovnim skolama? I znate li koja je cena? Unapred Hvala! :confused:

Kupi ti detetu gitaru... to je danas univerzalan instrument...
Mitros Music... imas Fender Squier-a za 10.000 dinara... elektricna gitara... za decu dusu dalo... :D

Salim se... mada ne znam... sto se tice melodike, mozda ima cak i u Mitros-u, moras pogledati... Interesantna je to stvarcica, ima lepu boju tona.
 
Pa i ja sam pre za gitaru ili tako neki ozbiljan muzicki instrument, pa lepo dete ide u muzicku skolu i to je ok. Ovako kao sto rece linabg, ljudi nemaju za mnogo bitnije stvari, ali zato nastavnica muzickog trazi da obavezno sveko dete mora da ima melodiku. I to da kupe od nje za samo 2500 din, jer nema potrebe da traze na drugim mestima, ako i nadju negde to je loseg kvaliteta. A ne valja cak ni brat i sestra da dele istu.
Mislim sta reci ???!!!!
 
DJM:
Kupi ti detetu gitaru... to je danas univerzalan instrument...
Mitros Music... imas Fender Squier-a za 10.000 dinara... elektricna gitara... za decu dusu dalo... :D

Salim se... mada ne znam... sto se tice melodike, mozda ima cak i u Mitros-u, moras pogledati... Interesantna je to stvarcica, ima lepu boju tona.

Bolje da uzme neku dobru akusticnu nego da baca pare na krsh elektricnu gitaru:P:P
 

Back
Top