priplodni konj...

rile_laki_oblak:
bas nesto razmisljam koliko zaostalih ljudi zivi u malcice naprednijim sredinama... u stvari, tacno pitanje bi glasilo: zasto muskarci misle da se uvek samo oni pitaju o svemu?
Hm...zato što ih je neko pogrešno naučio..... Zato što zive u iluziji da su zene intelektualno nerazvijena stvorenja.... Svaki muškarac u mom zivotu....momak, najbolji drug, otac... zna koliko sam pametna i samostalna...ali je svaki najmanje jednom....potcenio tu moju pamet na onaj najgori, šovinistički način....
Da, znam ja da ti mozeš više...ali što bi se mučila....biti profesor je najbolje zanimanje za zenu....ne radiš mnogo i uvek ti ostane vremena za...ovaj.....druge stvari....(a te druge svari su varjača i usisivač...)
Naravno da ti umeš da razlikuješ plavu i crvenu zicu....ali pusti mene....da priključim telefon... Mogla bi da se povrediš... :shock: (posle tri sata mučnja telefon sam priključila ja....)
Sedela si sama u kafiću?!! Strašno!!! Šta li su ljudi oko tebe mislili o tebi....?
Internet nije za zensko čeljade...moze da te prevari neki kriminalac i proda te u belo roblje....
I tako dalje.....
 

Back
Top