Srbija se zahvaljuje svojim braniocima(ali na cudan nacin)
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Srbija se zahvaljuje svojim braniocima(ali na cudan nacin)

Aktivan član dr.koki (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano Srbija se zahvaljuje svojim braniocima(ali na cudan nacin)

Veterani u Kuršumliji najavljuju blokadu suda

Bivši učesnici rata na Kosovu koji zbog neisplaćenih ratnih dnevnica danima štrajkuju glađu u zgradi Skupštine opštine Kuršumlija odlučili su da protest dodatno radikalizuju. Kako je za agenciju Beta izjavio jedan od bivših vojnih rezervista i organizator protesta Dejan Milošević, ratni veterani su odlučili da u ponedeljak izađu iz zgrade Skupštine i blokiraju Opštinski sud u Kuršumliji. „Nećemo dozvoliti zaposlenima u Opštinskom sudu u Kuršumliji da uđu u zgradu suda. Istovremeno, nastavićemo i blokadu rada lokalne uprave sve do ispunjenja naših zahteva”, kazao je Milošević. Organizatorima protesta su podršku uputili bivši pripadnici rezervnog sastava vojske iz Niša, Prokuplja, Blaca, Brusa, Aleksandrovca i Žitorađe. Oni su najavili da će se u ponedeljak pridružiti protestima u Kuršumliji.

Organizatori protesta kažu da očekuju organizovan dolazak još nekoliko hiljada bivših rezervista iz susednih gradova.

Protest rezervista počeo je u sredu nakon što je u Opštinskom sudu u Kuršumliji zaustavljeno suđenje po tužbama oko 2.000 bivših vojnih rezervista iz tog grada.

Protest zbog neisplaćenih ratnih dnevnica počeo je blokadom magistralnog puta Niš-Priština, a u četvrtak poslepodne su stupili u štrajk glađu.

Zbog neisplaćenih dnevnica rezervisti su protestvovali u maju, a zatim su početkom avgusta blokirali put Niš-Priština. Taj protest je prošao bez incidenata. (Beta, Mondo)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano Re: Srbija se zahvaljuje svojim braniocima(ali na cudan nacin)

Koliko ja znam,VK je vrhovni branitelj Kosova i premijer ove zemlje pa biste mogli kod njega u Kneza Miloša da idete da blokirate i da ispostavljate račune tamo umesto što smarate sirotinju po jugu Srbije.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    12.06.2007.
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Re: Srbija se zahvaljuje svojim braniocima(ali na cudan nacin)

Citat Original postavio Aurora^Borealis
    Koliko ja znam,VK je vrhovni branitelj Kosova i premijer ove zemlje pa biste mogli kod njega u Kneza Miloša da idete da blokirate i da ispostavljate račune tamo umesto što smarate sirotinju po jugu Srbije.
    Знаш лидера дс који је 1999 рекао да Србију треба бомбардовати. Е код њих би требало да иду, али са "поклонима" .

Slične teme

1. Odgovora: 184
    Poslednja poruka: 20.03.2008., 17:30
  2. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 22.02.2008., 09:54
  3. BRANIOCIMA NEBA PRIŠTINE - 1999.GODINE
    Autor mali.adadjo. u forumu Srbija
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 23.01.2008., 22:00
  4. Boli me noga na cudan nacin
    Autor Bg8333 u forumu Zdravlje
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 06.10.2006., 16:03
  5. Braniocima izraelske civiliziranosti ( Vas komentar? )
    Autor King David u forumu Politika
    Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 01.09.2006., 09:59

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •