Boje

Trenutno sam za sve nijanse braon boje, zavisi dosta od raspolozenja
Recimo zimi, kad je oblacno, hladno, nikakvo vreme volim da obucem nesto zuto u inat vremenu, dok se maslinasto zelene boje klonim, mislim da nemam nista te boje
 
Bela i crna nisu boje, već pojačivači... tako nekako...
Ipak, moj favorit je crna, pa i bela... siva... tamnoljubičasta... neke čudne nijanse plave i zelene...

Ne volim žutu, nikako. I neke prejake boje, smetaju mi pogledu, misli... u nekim se bojama jednostavno ne osećam dobro... mada imam dosta veliki izbor boja kad je garderoba u pitanju... neke boje nosim, jer mi lepo stoje, zbog boje kose i očiju...

Najbolje se osećam kad sam obučena u crno. Osećam se msitično, zavodljivo, moćno.
 
Sokolica_M:
Bela i crna nisu boje, već pojačivači... tako nekako...
Ipak, moj favorit je crna, pa i bela... siva... tamnoljubičasta... neke čudne nijanse plave i zelene...

Ne volim žutu, nikako. I neke prejake boje, smetaju mi pogledu, misli... u nekim se bojama jednostavno ne osećam dobro... mada imam dosta veliki izbor boja kad je garderoba u pitanju... neke boje nosim, jer mi lepo stoje, zbog boje kose i očiju...

Najbolje se osećam kad sam obučena u crno. Osećam se msitično, zavodljivo, moćno.




a i mrshavije :)
 
Sokolica_M:
Bela i crna nisu boje, već pojačivači... tako nekako...
Ipak, moj favorit je crna, pa i bela... siva... tamnoljubičasta... neke čudne nijanse plave i zelene...

Ne volim žutu, nikako. I neke prejake boje, smetaju mi pogledu, misli... u nekim se bojama jednostavno ne osećam dobro... mada imam dosta veliki izbor boja kad je garderoba u pitanju... neke boje nosim, jer mi lepo stoje, zbog boje kose i očiju...

Najbolje se osećam kad sam obučena u crno. Osećam se msitično, zavodljivo, moćno.


Bela i srna su tonovi ali su i moji favoriti posle maslinaste i sive . Volim da ponekad iskombinujem ljubicasto sa sivim , i nikad ne nosim crveno .
 
volim crvenu, ali onu punu crvenu, krv crvenu.
Volim zelenu - ne znam kako da definisem nijansu, pastelno zelena, onako svetlija..... Ali ne bleda, ne volim blede boje.

Zutu boju volim ali mi ne stoji.

U crnom najbolje izgledam (nezavisno od kilaze) ali je ne volim preterano. Volim da je kombinujem s necim u boji...

U sustini ne volim samo onu prasecu roze. I ostale nijanse roze. Ne nosim ni belo jer mi ne stoji nista posebno....

Ionako je bitniji kroj...
 
mishka:
volim crvenu, ali onu punu crvenu, krv crvenu.
Volim zelenu - ne znam kako da definisem nijansu, pastelno zelena, onako svetlija..... Ali ne bleda, ne volim blede boje.

Zutu boju volim ali mi ne stoji.

U crnom najbolje izgledam (nezavisno od kilaze) ali je ne volim preterano. Volim da je kombinujem s necim u boji...

U sustini ne volim samo onu prasecu roze. I ostale nijanse roze. Ne nosim ni belo jer mi ne stoji nista posebno....

Ionako je bitniji kroj...


Kardinal crvenu, volim je i ja i bas bi htela da je umesto ljubicaste iskombinujem sa sivom ali mi se ne da i gotovo . :lol:
 
najvise odece mi je zelene ( gomila nijansi) i narandzaste bolje...narandzasto,crveno i inace jarke boje uvek nosim leti.
imam dosta i braon i crne odece...shvatila sam de se zimi oblacim uglavnom u crno i da me ta boja ubija u pojam pored toga sto izgledam ko vampir,tako da mislim da cu poceti da je izbegavam.
nemam skoro nista bele boje (pa ni gace),roze,plave i svih tih neznih boja...ne stoje mi uopste.
 
Volim boje koje su stvarno boje....a belu, crnu, sivu ne smatram bojama.
Volim zelenu, crvenu, ljubičastu, žutu....A najviše volim kombinacije nekih boja, kao što su maslinasto sa narandžastim, crveno sa crnim ili belim, bordo sa krem, ljubičasto i zeleno....i tako svašta nešto....obožavam da kombinujem boje....
 

Back
Top