Cija maca vunu prede..?

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
333.030
Ovo nije 1358 tema o prevari kao takvoj i necemo sada ponovo o tome da teoretisemo ..Nego da predjemo na praksu i konkretno:


Da li je neko prevario svoju devojku/momka ili bracnog druga?

Ako nije, da li je ikada pomislio na to kada je bilo prilike ili se gnusa toga?Mislim..ono .ja sam cistunac nema sanse..
Ako jeste..Kako zivite sa time.Da li ste ili bi partneru rekli istinu ili cutite ili vas mozda pece savest? Ovo bas i ne verujem za one koji su to ucinili ali hajde..
 
Ako jeste[/b]..Kako zivite sa time.Da li ste ili bi partneru rekli istinu ili cutite ili vas mozda pece savest? Ovo bas i ne verujem za one koji su to ucinili ali hajde..[/font][/color][/QUOTE]
been there,done that :lol:
nema sta da pricam,a sto bi? napad iskrenosti,griza savest?NEVER! :D
neki ljudi zasluzuju da budu prevareni....zasto? jer i oni sami isto rade....
ko u mom slucaju.... :|
brat gari dve i po godine sve u sesnaest,a ja izigravam iron maiden.... :lol:
 
nikada nisam prevarila,da gnusam se toga...mogla sam toliko puta,ali vec u tom samom trenutku kad uhvatim sebe da se na tako nesto spremam nesvesno skoro,povucem se....izjeda me osecaj krivice,da ja imam tamo nekog ko mi veruje a ja se zezam sa strane...
 
kučka:
Ovo nije 1358 tema o prevari kao takvoj i necemo sada ponovo o tome da teoretisemo ..Nego da predjemo na praksu i konkretno:


Da li je neko prevario svoju devojku/momka ili bracnog druga?

Ako nije, da li je ikada pomislio na to kada je bilo prilike ili se gnusa toga?Mislim..ono .ja sam cistunac nema sanse..
Ako jeste..Kako zivite sa time.Da li ste ili bi partneru rekli istinu ili cutite ili vas mozda pece savest? Ovo bas i ne verujem za one koji su to ucinili ali hajde..
mogla si odma dakazes da si prevarila momka...sram da ti udje...hihihihihihihi... :lol:
 
Jesam i ne kajem se nimalo zbog toga, jer sam ga "prevarila" sa bivsim (prvim). A svi znamo da prva ljubav zaborava nema.. :) I opet bih to uradila kad bi mi se pruzila prilika.. A da li bih priznala..Verovatno ne, zato sto smatram da se to njega ne tice jer je to moja intima :twisted:
 

Back
Top