Arterije u vratu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

intimo band

Zainteresovan član
Poruka
202
Posle duzeg vremena pronasao sam "krivca" moje simptome ,ali naravno nisam siguran pa mi je potrebna pomoc i drugo mishljenje. Imam nesvestice doduse lagane, ponekad zamuckujem treba mi vremena da pronadjem rech, pre nekoliko meseci mi je leva shaka i posebno vrh palca bio pod "anestezijom" utrnut tridesetak dana . Zaboravljam strasno. Vrat mi zebe- stalno mi je hladno ,posebno kada se podshisham, moram nocu da utopljavam glavu,(imam promene u vratu na prshljenovima) i bude mi bolje.
Ponekad nocu imam kako ja to nazivam -mini shlogove nekakvi napadi uzasno loseg stanja od kojih mi je ceo dan lose -nemogu da se tek tako oporavim.
Mislim da su mi vratne arterije postale slabije prohodne , napominjem da nemam vremena da idem po lekarima -jednostavno moram da radim.Fizichki sa jako aktivan mogu bez problema da istrchim fudbal od sat ipo a imam 43god.
Da li sam upravu?
 
:shock: Sa tim tvojim simptomima uskoro nećeš morati više da radiš.
I meni je užasno smaranje da obilazim lekare,ali kad bih osećala sve to što ti osećaš,ne bih čekala ni sekund.

I da,nisi u pravu nikako :?
 
E mislim, stvarno....
d040.gif
 
Evo sad se potsetih neceg sto sam naucila u intenzivnoj nezi,,,,mozda nekmo za treba : u toku reanimacije se puls nikada ne palpira na karotidama jer se time pogorsava i tako oslabljen dotok krvi u mozak.:rolleyes:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top