da li grešim?

slutnja

Početnik
Poruka
9
Molila bi za savet:

U braku sam 13 godina, a zajedno smo jako dugo. Svi smatraju da smo idalna porodica, astrologija kaže da smo karmički suđeni jedno drugom deca su nam izuzetna, bavimo se prestižnim i cenjenim profesijama pa i finansijski ne stojimo loše. Volimo se i sexxx nam je izuzetan-čest i veoma sadržajan. U suštini sve je na svom mestu i ide uz manje trzavice (izazvane uglavnom premorom) dobro.

Ali nekad đavo neda mira

Ponekad ne mogu da verujem da je moj muž tako fin, veran i pošten. (Svuda idemo zajedno, jedno drugom smo dali ovlašćenja za tekuće rečune, iskreno pričamo o svim problemima) Ljudi oko nas nisu takvi. Brakovi se ruše prevare su na svakom koraku. Tako sam ja počelada proveravam njegov mobilni telefon da vidim ima li tu nekih poruka koje su intrigantne i stvorila sebi problem. Videla sam da pod nekim potpuno nepostojećim brojem stoji ustvari drugi broj i pozvala. Čula sam ženski relativno mlađi glas, naravno spustila slušalicu. Jako sam se uznemirila. Na osnovu nekih stvari da ne dužim priču, shvatila sam da ta žena radi sa mojim mužem. Možda nema ničeg između njih (ako i ima svaka čast kad uspeju to da izvedu) ali zašto onda taj broj nije normano upisan kao ostalih 150 ženskih i muških brojeva.

Juče sam (naravno anonimno) pozvala tu ženu i samo je pitala da li je nije sramota da juri oženjene muškarce i spustila slušalicu. Kao da imam 14 godina, gadim se sebe.

Ako i ima nečeg među njima, kriv je moj muž jer on treba da brine o braku a ne ta već je zovem profuknjača, ali mi se čini da na ovaj način možda mogu da proverim da li ima nešto među njima-čini mi se da ako je budem tako zvala ona će da se požali njemu da je neko uznemirava i da će onda on na neki način da reaguje-možda čak i da me pita da li ja to radim pošto me je jednom video da proveravam njegov mobilni.

Ako nema ništa, grešna mi duša šti je uznemiravam, ali ako joj je savest mirna šta je boli duuupe za histerične ženske pozive.

Sva se tresem pa ne mogu detaljnije da pišem.

Šta mi savetujete?
 
slutnja:
Molila bi za savet:

U braku sam 13 godina, a zajedno smo jako dugo. Svi smatraju da smo idalna porodica, astrologija kaže da smo karmički suđeni jedno drugom deca su nam izuzetna, bavimo se prestižnim i cenjenim profesijama pa i finansijski ne stojimo loše. Volimo se i sexxx nam je izuzetan-čest i veoma sadržajan. U suštini sve je na svom mestu i ide uz manje trzavice (izazvane uglavnom premorom) dobro.

Ali nekad đavo neda mira

Ponekad ne mogu da verujem da je moj muž tako fin, veran i pošten. (Svuda idemo zajedno, jedno drugom smo dali ovlašćenja za tekuće rečune, iskreno pričamo o svim problemima) Ljudi oko nas nisu takvi. Brakovi se ruše prevare su na svakom koraku. Tako sam ja počelada proveravam njegov mobilni telefon da vidim ima li tu nekih poruka koje su intrigantne i stvorila sebi problem. Videla sam da pod nekim potpuno nepostojećim brojem stoji ustvari drugi broj i pozvala. Čula sam ženski relativno mlađi glas, naravno spustila slušalicu. Jako sam se uznemirila. Na osnovu nekih stvari da ne dužim priču, shvatila sam da ta žena radi sa mojim mužem. Možda nema ničeg između njih (ako i ima svaka čast kad uspeju to da izvedu) ali zašto onda taj broj nije normano upisan kao ostalih 150 ženskih i muških brojeva.

Juče sam (naravno anonimno) pozvala tu ženu i samo je pitala da li je nije sramota da juri oženjene muškarce i spustila slušalicu. Kao da imam 14 godina, gadim se sebe.

Ako i ima nečeg među njima, kriv je moj muž jer on treba da brine o braku a ne ta već je zovem profuknjača, ali mi se čini da na ovaj način možda mogu da proverim da li ima nešto među njima-čini mi se da ako je budem tako zvala ona će da se požali njemu da je neko uznemirava i da će onda on na neki način da reaguje-možda čak i da me pita da li ja to radim pošto me je jednom video da proveravam njegov mobilni.

Ako nema ništa, grešna mi duša šti je uznemiravam, ali ako joj je savest mirna šta je boli duuupe za histerične ženske pozive.

Sva se tresem pa ne mogu detaljnije da pišem.

Šta mi savetujete?

Prestani da se bavis glupostima i uzivaj u zivotu...ne cackaj mecku za djabaka.. :evil: :D ;)
 
slutnja:
Molila bi za savet:

U braku sam 13 godina, a zajedno smo jako dugo. Svi smatraju da smo idalna porodica, astrologija kaže da smo karmički suđeni jedno drugom deca su nam izuzetna, bavimo se prestižnim i cenjenim profesijama pa i finansijski ne stojimo loše. Volimo se i sexxx nam je izuzetan-čest i veoma sadržajan. U suštini sve je na svom mestu i ide uz manje trzavice (izazvane uglavnom premorom) dobro.

Ali nekad đavo neda mira

Ponekad ne mogu da verujem da je moj muž tako fin, veran i pošten. (Svuda idemo zajedno, jedno drugom smo dali ovlašćenja za tekuće rečune, iskreno pričamo o svim problemima) Ljudi oko nas nisu takvi. Brakovi se ruše prevare su na svakom koraku. Tako sam ja počelada proveravam njegov mobilni telefon da vidim ima li tu nekih poruka koje su intrigantne i stvorila sebi problem. Videla sam da pod nekim potpuno nepostojećim brojem stoji ustvari drugi broj i pozvala. Čula sam ženski relativno mlađi glas, naravno spustila slušalicu. Jako sam se uznemirila. Na osnovu nekih stvari da ne dužim priču, shvatila sam da ta žena radi sa mojim mužem. Možda nema ničeg između njih (ako i ima svaka čast kad uspeju to da izvedu) ali zašto onda taj broj nije normano upisan kao ostalih 150 ženskih i muških brojeva.

Juče sam (naravno anonimno) pozvala tu ženu i samo je pitala da li je nije sramota da juri oženjene muškarce i spustila slušalicu. Kao da imam 14 godina, gadim se sebe.

Ako i ima nečeg među njima, kriv je moj muž jer on treba da brine o braku a ne ta već je zovem profuknjača, ali mi se čini da na ovaj način možda mogu da proverim da li ima nešto među njima-čini mi se da ako je budem tako zvala ona će da se požali njemu da je neko uznemirava i da će onda on na neki način da reaguje-možda čak i da me pita da li ja to radim pošto me je jednom video da proveravam njegov mobilni.

Ako nema ništa, grešna mi duša šti je uznemiravam, ali ako joj je savest mirna šta je boli duuupe za histerične ženske pozive.

Sva se tresem pa ne mogu detaljnije da pišem.

Šta mi savetujete?
Znas sta: Ako astrologija kaze da ste keramicki sudjeni jedno drugom, nisi ni trebala da ga proveravas, veran ti je sigurno! A opet, mozda si negde pogresila u proracunu :? Hmmmm, problem...
 
..niko nije kriv dok se ne dokaze...iskreno sad kada si pocela da sumnjas i proveravas mu telefon tesko ces stati sa tim...sumnja radi...napravila si sama sebi problem...
..po meni bolje to rascisti odmah pa da znas na cemu si jer neces imati mira...
 
Pa pazi, ako astrologija kaže, onda nema tu šta da brineš... Zvezde su moćni vladari... Šalim se malo, izvini, ponela me dobra atmosfera sa druge teme i dobro raspoloženje danas...
Ovako: ja sam dosta mlađa od tebe, iza sebe imam bedno ljubavno iskustvo (najzad da priznam :); evo opet počinjem), ali volim puno da pričam sa starijama, puno da čitam, slušam... a najviše posmatram i razmišljam...
Ja ne vidim mesta tolikoj paranoji i panici.
Mislim, nije isključeno da se pojavi neko... neka mlađa koleginica... danas ima mnogo tih... da kažem ''kombinacija'' na poslu... ili flertova, manje-više bezazlenih...
A možda si sve to ti u glavi isprojektovala, možda je sasvim nebitna osoba...

I pošto o svemu možeš samo da pretpostavljaš i sve se podvodi pod neobećavajuće i klimavo ''MOŽDA'', mislim da si, shodno svojim godinama, obrazovanju i kulturi odreagovala primitivno.
Takve stvari se rešavaju na drugi način.
Prvo strpljivo i mudro doznaš ko je ta osoba i kakve veze ima sa tvojim mužem.
Postoji sigurno više načina da dođeš do tih informacija.
Onda, ako je stvarno to neka avantura, mislim da je to stvar koja se već tiče pre tebe i tvog muža, vašeg iskrenog razgovora (koji bi zaista bio traumatičan i težak, verujem) nego da ti zoveš tu neku... čak i da je ''profuknjača'', utoliko sam ja više protiv toga da je zoveš, jer takve ne mare, još će da te ismeju kao jadnicu...
A ako se već odlučiš da napadaš nju, i tad treba da nastupiš sa mnogo više dostojanstva i stila. Možeš i da sačekaš odgovor od nje. Bez lupanja slušalice. Kroz razgovor sateraš je do zida, a ti ostaneš na visini.
Ja bih znala šta da činim, ali džabe, kad nemam muža. :)
Nadam se da ćeš pronaći koju korisnu reč među mojim, brojnim...
 
gadim se sebe što mislim uopšte o tome ali evo ne mogu ljudski ni da mislim ni da funkcionišem...
ako bi mu to otvoreno rekla znam da bi negirao tako da moram sama da saznam ili santa simplicitas
 
Sokolica_M:
Pa pazi, ako astrologija kaže, onda nema tu šta da brineš... Zvezde su moćni vladari... Šalim se malo, izvini, ponela me dobra atmosfera sa druge teme i dobro raspoloženje danas...
Ovako: ja sam dosta mlađa od tebe, iza sebe imam bedno ljubavno iskustvo (najzad da priznam :); evo opet počinjem), ali volim puno da pričam sa starijama, puno da čitam, slušam... a najviše posmatram i razmišljam...
Ja ne vidim mesta tolikoj paranoji i panici.
Mislim, nije isključeno da se pojavi neko... neka mlađa koleginica... danas ima mnogo tih... da kažem ''kombinacija'' na poslu... ili flertova, manje-više bezazlenih...
A možda si sve to ti u glavi isprojektovala, možda je sasvim nebitna osoba...

I pošto o svemu možeš samo da pretpostavljaš i sve se podvodi pod neobećavajuće i klimavo ''MOŽDA'', mislim da si, shodno svojim godinama, obrazovanju i kulturi odreagovala primitivno.
Takve stvari se rešavaju na drugi način.
Prvo strpljivo i mudro doznaš ko je ta osoba i kakve veze ima sa tvojim mužem.
Postoji sigurno više načina da dođeš do tih informacija.
Onda, ako je stvarno to neka avantura, mislim da je to stvar koja se već tiče pre tebe i tvog muža, vašeg iskrenog razgovora (koji bi zaista bio traumatičan i težak, verujem) nego da ti zoveš tu neku... čak i da je ''profuknjača'', utoliko sam ja više protiv toga da je zoveš, jer takve ne mare, još će da te ismeju kao jadnicu...
A ako se već odlučiš da napadaš nju, i tad treba da nastupiš sa mnogo više dostojanstva i stila. Možeš i da sačekaš odgovor od nje. Bez lupanja slušalice. Kroz razgovor sateraš je do zida, a ti ostaneš na visini.
Ja bih znala šta da činim, ali džabe, kad nemam muža. :)
Nadam se da ćeš pronaći koju korisnu reč među mojim, brojnim...
ali ja ne želim da se otvorim da kažem ko sam i da blamiram nas oboje nego onako izokola
 
Ej, cika dok...

Tvoj muz te voli, imate klince, imate sex, super vam je odnos uopste, imate love i sta sad cackas?Ne mozes da prihvatis da zasluzujes tu srecu? Prihvati. Zasluzujes.

Molim te, ne zovi je vise. Ona mu nije ljubavnica. To se ne radi tako, kad neko ima ljubavnicu, vec drugacije. Primetila bi po drugim stvarima. Mozda je taj broj ukucavao u hodu, mozda je taj broj ukucavao dok je pricao s nekim, pa nije sve memorisao kako treba...

Sta god. Digni ruke od toga. On je dobar suprug, lepo zivite i uzivaj.
 
chika_doktor:
Slutim da me ne voliš,
Slutim kako noći provodiš,
Slutim sve zaboravljaš,
Odlaziš i zauvek me ostavljaš. :) :) :)
ne znam da me voli u to ne smnjam i znam da ne odlazi ali kao ljubomorno pseto ne mogu da podnesem misao da je sa nekim blizak na način na koji je samnom (ne mora da bude fizički) Eto o ovome ja neću nijednoj prijateljici reći ništa, ovak javno na forumu a potpuno anonmno je sasvim druga stvar
 
Stvarno preterujes...zar moze odrasla, zrela osoba da radi takve "gluposti"...opusti se i zaboravi na sve...

Nemo da bude ko u onom filmu ( bem ti ne znam naslov ) gde igraju Bred Pit i ona njegova kovrdjava plavusa...jer nije mogla da podnese da on nije ljubomoran...i napravila belaj... :roll:
 
slutnja:
ali ja ne želim da se otvorim da kažem ko sam i da blamiram nas oboje nego onako izokola

Ja stvarno mislim da si ti sve to umislila sa sigurnošću 98%.
2% ostavljam kao mogućnost da bude drugačije.
Ako je tako, izaći će taj problem na površinu, namestiće se situacija (šta mi je, ceo dan pričam o ''nameštanju situacija''... ccc...), rešiće se...
Imate skladan brak, imate decu, imate posao, glavne uslove da živite vrlo dobro.
Zašto sebi stvaraš nemire?

Za početak se smiri. Nervozan čovek je nerazuman, nesposoban da sagleda jasno stvari, samim tim i da je reši, ako ima problema.
Ne opterećuj se. To ti se dešava zato što si sluašala slične priče. Misli u pozitivnom smeru.
 
slutnja:
Molila bi za savet:

U braku sam 13 godina, a zajedno smo jako dugo. Svi smatraju da smo idalna porodica, astrologija kaže da smo karmički suđeni jedno drugom deca su nam izuzetna, bavimo se prestižnim i cenjenim profesijama pa i finansijski ne stojimo loše. Volimo se i sexxx nam je izuzetan-čest i veoma sadržajan. U suštini sve je na svom mestu i ide uz manje trzavice (izazvane uglavnom premorom) dobro.

Ali nekad đavo neda mira

Ponekad ne mogu da verujem da je moj muž tako fin, veran i pošten. (Svuda idemo zajedno, jedno drugom smo dali ovlašćenja za tekuće rečune, iskreno pričamo o svim problemima) Ljudi oko nas nisu takvi. Brakovi se ruše prevare su na svakom koraku. Tako sam ja počelada proveravam njegov mobilni telefon da vidim ima li tu nekih poruka koje su intrigantne i stvorila sebi problem. Videla sam da pod nekim potpuno nepostojećim brojem stoji ustvari drugi broj i pozvala. Čula sam ženski relativno mlađi glas, naravno spustila slušalicu. Jako sam se uznemirila. Na osnovu nekih stvari da ne dužim priču, shvatila sam da ta žena radi sa mojim mužem. Možda nema ničeg između njih (ako i ima svaka čast kad uspeju to da izvedu) ali zašto onda taj broj nije normano upisan kao ostalih 150 ženskih i muških brojeva.

Juče sam (naravno anonimno) pozvala tu ženu i samo je pitala da li je nije sramota da juri oženjene muškarce i spustila slušalicu. Kao da imam 14 godina, gadim se sebe.

Ako i ima nečeg među njima, kriv je moj muž jer on treba da brine o braku a ne ta već je zovem profuknjača, ali mi se čini da na ovaj način možda mogu da proverim da li ima nešto među njima-čini mi se da ako je budem tako zvala ona će da se požali njemu da je neko uznemirava i da će onda on na neki način da reaguje-možda čak i da me pita da li ja to radim pošto me je jednom video da proveravam njegov mobilni.

Ako nema ništa, grešna mi duša šti je uznemiravam, ali ako joj je savest mirna šta je boli duuupe za histerične ženske pozive.

Sva se tresem pa ne mogu detaljnije da pišem.

Šta mi savetujete?
radoznalost ubi macku...sto manje znas,to bolje po tebe..a jos kazes da vam je brak ok...ovako ces ga ti zajebati...
 

Back
Top