da li grešim?
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 103

Tema: da li grešim?

Početnik
    Učlanjen
    16.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano da li grešim?

Molila bi za savet:

U braku sam 13 godina, a zajedno smo jako dugo. Svi smatraju da smo idalna porodica, astrologija kaže da smo karmički suđeni jedno drugom deca su nam izuzetna, bavimo se prestižnim i cenjenim profesijama pa i finansijski ne stojimo loše. Volimo se i sexxx nam je izuzetan-čest i veoma sadržajan. U suštini sve je na svom mestu i ide uz manje trzavice (izazvane uglavnom premorom) dobro.

Ali nekad đavo neda mira

Ponekad ne mogu da verujem da je moj muž tako fin, veran i pošten. (Svuda idemo zajedno, jedno drugom smo dali ovlašćenja za tekuće rečune, iskreno pričamo o svim problemima) Ljudi oko nas nisu takvi. Brakovi se ruše prevare su na svakom koraku. Tako sam ja počelada proveravam njegov mobilni telefon da vidim ima li tu nekih poruka koje su intrigantne i stvorila sebi problem. Videla sam da pod nekim potpuno nepostojećim brojem stoji ustvari drugi broj i pozvala. Čula sam ženski relativno mlađi glas, naravno spustila slušalicu. Jako sam se uznemirila. Na osnovu nekih stvari da ne dužim priču, shvatila sam da ta žena radi sa mojim mužem. Možda nema ničeg između njih (ako i ima svaka čast kad uspeju to da izvedu) ali zašto onda taj broj nije normano upisan kao ostalih 150 ženskih i muških brojeva.

Juče sam (naravno anonimno) pozvala tu ženu i samo je pitala da li je nije sramota da juri oženjene muškarce i spustila slušalicu. Kao da imam 14 godina, gadim se sebe.

Ako i ima nečeg među njima, kriv je moj muž jer on treba da brine o braku a ne ta već je zovem profuknjača, ali mi se čini da na ovaj način možda mogu da proverim da li ima nešto među njima-čini mi se da ako je budem tako zvala ona će da se požali njemu da je neko uznemirava i da će onda on na neki način da reaguje-možda čak i da me pita da li ja to radim pošto me je jednom video da proveravam njegov mobilni.

Ako nema ništa, grešna mi duša šti je uznemiravam, ali ako joj je savest mirna šta je boli duuupe za histerične ženske pozive.

Sva se tresem pa ne mogu detaljnije da pišem.

Šta mi savetujete?

SINDI
    Guest

Podrazumevano Re: da li grešim?

ima tu jedan doca, uvek ima nesto za smirenje...potrazi ga

Veoma poznat
    Učlanjen
    12.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio slutnja
    Molila bi za savet:

U braku sam 13 godina, a zajedno smo jako dugo. Svi smatraju da smo idalna porodica, astrologija kaže da smo karmički suđeni jedno drugom deca su nam izuzetna, bavimo se prestižnim i cenjenim profesijama pa i finansijski ne stojimo loše. Volimo se i sexxx nam je izuzetan-čest i veoma sadržajan. U suštini sve je na svom mestu i ide uz manje trzavice (izazvane uglavnom premorom) dobro.

Ali nekad đavo neda mira

Ponekad ne mogu da verujem da je moj muž tako fin, veran i pošten. (Svuda idemo zajedno, jedno drugom smo dali ovlašćenja za tekuće rečune, iskreno pričamo o svim problemima) Ljudi oko nas nisu takvi. Brakovi se ruše prevare su na svakom koraku. Tako sam ja počelada proveravam njegov mobilni telefon da vidim ima li tu nekih poruka koje su intrigantne i stvorila sebi problem. Videla sam da pod nekim potpuno nepostojećim brojem stoji ustvari drugi broj i pozvala. Čula sam ženski relativno mlađi glas, naravno spustila slušalicu. Jako sam se uznemirila. Na osnovu nekih stvari da ne dužim priču, shvatila sam da ta žena radi sa mojim mužem. Možda nema ničeg između njih (ako i ima svaka čast kad uspeju to da izvedu) ali zašto onda taj broj nije normano upisan kao ostalih 150 ženskih i muških brojeva.

Juče sam (naravno anonimno) pozvala tu ženu i samo je pitala da li je nije sramota da juri oženjene muškarce i spustila slušalicu. Kao da imam 14 godina, gadim se sebe.

Ako i ima nečeg među njima, kriv je moj muž jer on treba da brine o braku a ne ta već je zovem profuknjača, ali mi se čini da na ovaj način možda mogu da proverim da li ima nešto među njima-čini mi se da ako je budem tako zvala ona će da se požali njemu da je neko uznemirava i da će onda on na neki način da reaguje-možda čak i da me pita da li ja to radim pošto me je jednom video da proveravam njegov mobilni.

Ako nema ništa, grešna mi duša šti je uznemiravam, ali ako joj je savest mirna šta je boli duuupe za histerične ženske pozive.

Šta mi savetujete?
    Prestani da se bavis glupostima i uzivaj u zivotu...ne cackaj mecku za djabaka..

Aktivan član Kilavi Radonja (avatar)
    Učlanjen
    27.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Molila bi za savet:

Ali nekad đavo neda mira

Šta mi savetujete?
    Znas sta: Ako astrologija kaze da ste keramicki sudjeni jedno drugom, nisi ni trebala da ga proveravas, veran ti je sigurno! A opet, mozda si negde pogresila u proracunu :? Hmmmm, problem...
    Poslednji put ažurirao/la Kilavi Radonja : 16.09.2007. u 22:24

Primećen član colle75 (avatar)
    Učlanjen
    15.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    43

..niko nije kriv dok se ne dokaze...iskreno sad kada si pocela da sumnjas i proveravas mu telefon tesko ces stati sa tim...sumnja radi...napravila si sama sebi problem...
    ..po meni bolje to rascisti odmah pa da znas na cemu si jer neces imati mira...

Domaćin Sokolica_M (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Pa pazi, ako astrologija kaže, onda nema tu šta da brineš... Zvezde su moćni vladari... Šalim se malo, izvini, ponela me dobra atmosfera sa druge teme i dobro raspoloženje danas...
    Ovako: ja sam dosta mlađa od tebe, iza sebe imam bedno ljubavno iskustvo (najzad da priznam ; evo opet počinjem), ali volim puno da pričam sa starijama, puno da čitam, slušam... a najviše posmatram i razmišljam...
    Ja ne vidim mesta tolikoj paranoji i panici.
    Mislim, nije isključeno da se pojavi neko... neka mlađa koleginica... danas ima mnogo tih... da kažem ''kombinacija'' na poslu... ili flertova, manje-više bezazlenih...
    A možda si sve to ti u glavi isprojektovala, možda je sasvim nebitna osoba...

I pošto o svemu možeš samo da pretpostavljaš i sve se podvodi pod neobećavajuće i klimavo ''MOŽDA'', mislim da si, shodno svojim godinama, obrazovanju i kulturi odreagovala primitivno.
    Takve stvari se rešavaju na drugi način.
    Prvo strpljivo i mudro doznaš ko je ta osoba i kakve veze ima sa tvojim mužem.
    Postoji sigurno više načina da dođeš do tih informacija.
    Onda, ako je stvarno to neka avantura, mislim da je to stvar koja se već tiče pre tebe i tvog muža, vašeg iskrenog razgovora (koji bi zaista bio traumatičan i težak, verujem) nego da ti zoveš tu neku... čak i da je ''profuknjača'', utoliko sam ja više protiv toga da je zoveš, jer takve ne mare, još će da te ismeju kao jadnicu...
    A ako se već odlučiš da napadaš nju, i tad treba da nastupiš sa mnogo više dostojanstva i stila. Možeš i da sačekaš odgovor od nje. Bez lupanja slušalice. Kroz razgovor sateraš je do zida, a ti ostaneš na visini.
    Ja bih znala šta da činim, ali džabe, kad nemam muža.
    Nadam se da ćeš pronaći koju korisnu reč među mojim, brojnim...

Početnik
    Učlanjen
    16.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

gadim se sebe što mislim uopšte o tome ali evo ne mogu ljudski ni da mislim ni da funkcionišem...
    ako bi mu to otvoreno rekla znam da bi negirao tako da moram sama da saznam ili santa simplicitas

Elita gossca (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1535

Ovako.
    Nema nista medju njima.
    Da ima on bi bolje sakrio taj broj, on zna da nisi glupa i da umes da se snadjes s mobilnim.
    Ostavi to i ne cackaj dalje.

chika_doktor
    Guest

Slutim da me ne voliš,
    Slutim kako noći provodiš,
    Slutim sve zaboravljaš,
    Odlaziš i zauvek me ostavljaš.

chika_doktor
    Guest

Citat Original postavio SINDI
    ima tu jedan doca, uvek ima nesto za smirenje...potrazi ga
    ...............................................

Aktivan član Kilavi Radonja (avatar)
    Učlanjen
    27.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Citat Original postavio chika_doktor
    Slutim da me ne voliš,
    Slutim sve zaboravljaš,
    Pickoooooo, uze mi pesmu iz usta!

Зоки nije na forumu
    Негро, а сви знамо шта је Негро.
    Buduća legenda Зоки (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    551

Citat Original postavio gossca
    Ovako.
    Nema nista medju njima.
    Da ima on bi bolje sakrio taj broj, on zna da nisi glupa i da umes da se snadjes s mobilnim.
    veruj, ona " GOSSCA" sve zna i meni je neke nedoumice resila!

Početnik
    Učlanjen
    16.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Sokolica_M
    Pa pazi, ako astrologija kaže, onda nema tu šta da brineš... Zvezde su moćni vladari... Šalim se malo, izvini, ponela me dobra atmosfera sa druge teme i dobro raspoloženje danas...
    Ovako: ja sam dosta mlađa od tebe, iza sebe imam bedno ljubavno iskustvo (najzad da priznam ; evo opet počinjem), ali volim puno da pričam sa starijama, puno da čitam, slušam... a najviše posmatram i razmišljam...
    Ja ne vidim mesta tolikoj paranoji i panici.
    Mislim, nije isključeno da se pojavi neko... neka mlađa koleginica... danas ima mnogo tih... da kažem ''kombinacija'' na poslu... ili flertova, manje-više bezazlenih...
    A možda si sve to ti u glavi isprojektovala, možda je sasvim nebitna osoba...

I pošto o svemu možeš samo da pretpostavljaš i sve se podvodi pod neobećavajuće i klimavo ''MOŽDA'', mislim da si, shodno svojim godinama, obrazovanju i kulturi odreagovala primitivno.
    Takve stvari se rešavaju na drugi način.
    Prvo strpljivo i mudro doznaš ko je ta osoba i kakve veze ima sa tvojim mužem.
    Postoji sigurno više načina da dođeš do tih informacija.
    Onda, ako je stvarno to neka avantura, mislim da je to stvar koja se već tiče pre tebe i tvog muža, vašeg iskrenog razgovora (koji bi zaista bio traumatičan i težak, verujem) nego da ti zoveš tu neku... čak i da je ''profuknjača'', utoliko sam ja više protiv toga da je zoveš, jer takve ne mare, još će da te ismeju kao jadnicu...
    A ako se već odlučiš da napadaš nju, i tad treba da nastupiš sa mnogo više dostojanstva i stila. Možeš i da sačekaš odgovor od nje. Bez lupanja slušalice. Kroz razgovor sateraš je do zida, a ti ostaneš na visini.
    Ja bih znala šta da činim, ali džabe, kad nemam muža.
    Nadam se da ćeš pronaći koju korisnu reč među mojim, brojnim...
    ali ja ne želim da se otvorim da kažem ko sam i da blamiram nas oboje nego onako izokola

chika_doktor
    Guest

Citat Original postavio gossca
    Ovako.
    Nema nista medju njima.

kako si samo naivna...vidimo se u sljedecem broju....

Elita gossca (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1535

Ej, cika dok...

Tvoj muz te voli, imate klince, imate sex, super vam je odnos uopste, imate love i sta sad cackas?Ne mozes da prihvatis da zasluzujes tu srecu? Prihvati. Zasluzujes.

Molim te, ne zovi je vise. Ona mu nije ljubavnica. To se ne radi tako, kad neko ima ljubavnicu, vec drugacije. Primetila bi po drugim stvarima. Mozda je taj broj ukucavao u hodu, mozda je taj broj ukucavao dok je pricao s nekim, pa nije sve memorisao kako treba...

Sta god. Digni ruke od toga. On je dobar suprug, lepo zivite i uzivaj.

Početnik
    Učlanjen
    16.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Slutim da me ne voliš,
    Slutim sve zaboravljaš,
    ne znam da me voli u to ne smnjam i znam da ne odlazi ali kao ljubomorno pseto ne mogu da podnesem misao da je sa nekim blizak na način na koji je samnom (ne mora da bude fizički) Eto o ovome ja neću nijednoj prijateljici reći ništa, ovak javno na forumu a potpuno anonmno je sasvim druga stvar

Veoma poznat
    Učlanjen
    12.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Stvarno preterujes...zar moze odrasla, zrela osoba da radi takve "gluposti"...opusti se i zaboravi na sve...

Nemo da bude ko u onom filmu ( bem ti ne znam naslov ) gde igraju Bred Pit i ona njegova kovrdjava plavusa...jer nije mogla da podnese da on nije ljubomoran...i napravila belaj...

chika_doktor
    Guest

ajoj sta sam napravio :-(

Elita gossca (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1535

kako si samo naivna...vidimo se u sljedecem broju....
    Kako ti samo umes s ljudima, tako si suptilan i diskretan. ;-)
    Oni su u braku 'alo. Ne pali zenu.

Imao si ljubavnice i to nije ovakva prica. Oni su ok.

chika_doktor
    Guest

ajoj sta sam napravio :-(
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Početnik
    Učlanjen
    16.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

gossca
    bas ti hvala deluješ na mene sedativno
    hvala i chika doci i on deluje antibiotski (eufemizam za nešto malignije)

chika_doktor
    Guest

gossca
    bas ti hvala deluješ na mene sedativno
    hvala i chika doci i on deluje antibiotski (eufemizam za nešto malignije)

sretno...i pozdravi svoje...

Domaćin Sokolica_M (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

ali ja ne želim da se otvorim da kažem ko sam i da blamiram nas oboje nego onako izokola
    Ja stvarno mislim da si ti sve to umislila sa sigurnošću 98%.
    2% ostavljam kao mogućnost da bude drugačije.
    Ako je tako, izaći će taj problem na površinu, namestiće se situacija (šta mi je, ceo dan pričam o ''nameštanju situacija''... ccc...), rešiće se...
    Imate skladan brak, imate decu, imate posao, glavne uslove da živite vrlo dobro.
    Zašto sebi stvaraš nemire?

Za početak se smiri. Nervozan čovek je nerazuman, nesposoban da sagleda jasno stvari, samim tim i da je reši, ako ima problema.
    Ne opterećuj se. To ti se dešava zato što si sluašala slične priče. Misli u pozitivnom smeru.

Buduća legenda donamileva (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1964

ispravno

Iskusan
    Učlanjen
    07.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Molila bi za savet:

Ali nekad đavo neda mira

Šta mi savetujete?
    radoznalost ubi macku...sto manje znas,to bolje po tebe..a jos kazes da vam je brak ok...ovako ces ga ti zajebati...

Slične teme

1. u cemu gresim?
    Autor jellka u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 08.08.2008., 23:29
  2. Battlefield 2, gde gresim?
    Autor djuramc u forumu Akcione igre
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 21.09.2007., 14:48
  3. Šta sa komplikovanim rakom - gde grešim?
    Autor bubica12 u forumu Natalne karte
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 21.03.2006., 22:40
  4. U cemu gresim!
    Autor tama u forumu Zdravlje
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 12.12.2005., 16:02

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku