Објасни Јомини зашто си закључао тему о месићу?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Viorija

Zainteresovan član
Poruka
309
Какав је оно одговор смарате??? И после закључаш тему. Јел због тога што је усташа месић пријатељ са твојим вољеним дс? месић је нарећивао да се побију сви кад нема сведока, и ти уместо да издвојиш тему, ти је закључао. Као прави антисрпски фашиста.
 
Viorija:
Какав је оно одговор смарате??? И после закључаш тему. Јел због тога што је усташа месић пријатељ са твојим вољеним дс? месић је нарећивао да се побију сви кад нема сведока, и ти уместо да издвојиш тему, ти је закључао. Као прави антисрпски фашиста.
svet, kao ni ovaj forum ne počinju od tvog učlanjenja VI/2007.
bilo je desetine tema, daj nešto novo.
na primer: šešelj pokušao da proguta zardjalu kašiku i uspelo mu iz prve.... i tako....
 
Viorija:
Какав је оно одговор смарате??? И после закључаш тему. Јел због тога што је усташа месић пријатељ са твојим вољеним дс? месић је нарећивао да се побију сви кад нема сведока, и ти уместо да издвојиш тему, ти је закључао. Као прави антисрпски фашиста.

šta trebala je da bude Lepljiva? :lol: 8-) :roll:
 
DellBoy-011:
svet, kao ni ovaj forum ne počinju od tvog učlanjenja VI/2007.
bilo je desetine tema, daj nešto novo.
na primer: šešelj pokušao da proguta zardjalu kašiku i uspelo mu iz prve.... i tako....

Нисам ни написао да почиње са мојим учлањењем. Али вама смета очигледно то да дсов пријатељ месић се покаже онаквим каквим јесте, као усташа, и да је дао наредбе геноцидне. Та тема о његовој наредби, уопште није постављена раније на овом форуму.
 
Viorija:
Нисам ни написао да почиње са мојим учлањењем. Али вама смета очигледно то да дсов пријатељ месић се покаже онаквим каквим јесте, као усташа, и да је дао наредбе геноцидне. Та тема о његовој наредби, уопште није постављена раније на овом форуму.
E onda dobro, ispunio si svoju svetu dužnost
 
Viorija:
Нисам ни написао да почиње са мојим учлањењем. Али вама смета очигледно то да дсов пријатељ месић се покаже онаквим каквим јесте, као усташа, и да је дао наредбе геноцидне. Та тема о његовој наредби, уопште није постављена раније на овом форуму.
Mozda Mesic treba da postane pocasni gradjanin Beograda (po ugledu na Podgoricu)pa da se ne zamera(mo) "demokratama" :roll:
 
Viorija:
Нисам ни написао да почиње са мојим учлањењем. Али вама смета очигледно то да дсов пријатељ месић се покаже онаквим каквим јесте, као усташа, и да је дао наредбе геноцидне. Та тема о његовој наредби, уопште није постављена раније на овом форуму.

:shock: :shock: :shock: :shock:
POSTAVLJENA JE

mrzi me sad čeprkati po history

ali bila je tema ili dio unutar neke teme

jer se ja lično sjećam da sam se s nekim na ovom forumu prepirao oko toga dal je Mesić ustaša ili ne
i dal su ti njegovi proustaški govori i snimke
samo govori ili je to i doista bila naredba


gle da je Mesić kojim slučajem zaglibio u ratni zločin kao nalogodavac sigurno bi mu već odavno poslali pozivnicu iz Haaga

drugo treba imati na umu da su mnogi političari kako u Hrvatskoj tako i u Srbiji držali raznorazne ljigave (najblaže rečeno) govore i mitinge pa danas sjede u demokratskim foteljama

jednostavno to je bilo takvo vrijeme gdje su jedni druge rašili i gdje je sve pucalo po šavovima od politike, ekonomije, kulture pa do akademskih krugova ...sve ispunjeno teškim nacionalizmom

treba biti fer i priznati da je tako bilo i u Hrvatskoj i u Srbiji

i zatvorit konačno tu otvorenu knjigu punu $ranja i otvoriti novu u kojoj ćemo posvetiti vrijeme da naše društvo zatrovano nacionalizmom

postane više tolerantnije, otvorenije, pristupačnije, socijalno osvještenije, i nadasve u sportskom duhu fer play ekonomije i konkurentnosti i okrenutu razvoju i napretku i BUDUĆNOSTI pre svega
:!: :!: :!:
 
DellBoy-011:
E onda dobro, ispunio si svoju svetu dužnost

Опет кретенски одговор од тебе. Па кад не знате шта ћете од муке кад је вама драги месић приказан какав јесте, усташа којег запад подржава, а у тај запад се ви кунете да је праведан.
 
Viorija:
Опет кретенски одговор од тебе. Па кад не знате шта ћете од муке кад је вама драги месић приказан какав јесте, усташа којег запад подржава, а у тај запад се ви кунете да је праведан.
Koje bre muke?:lol:
Ne zanimaju me tvoji linkovi, živi u svom svetu i uživaj u borbi protiv ustaša.
 
tokyo:
:shock: :shock: :shock: :shock:
POSTAVLJENA JE

mrzi me sad čeprkati po history

ali bila je tema ili dio unutar neke teme

jer se ja lično sjećam da sam se s nekim na ovom forumu prepirao oko toga dal je Mesić ustaša ili ne
i dal su ti njegovi proustaški govori i snimke
samo govori ili je to i doista bila naredba


gle da je Mesić kojim slučajem zaglibio u ratni zločin kao nalogodavac sigurno bi mu već odavno poslali pozivnicu iz Haaga

drugo treba imati na umu da su mnogi političari kako u Hrvatskoj tako i u Srbiji držali raznorazne ljigave (najblaže rečeno) govore i mitinge pa danas sjede u demokratskim foteljama

jednostavno to je bilo takvo vrijeme gdje su jedni druge rašili i gdje je sve pucalo po šavovima od politike, ekonomije, kulture pa do akademskih krugova ...sve ispunjeno teškim nacionalizmom

treba biti fer i priznati da je tako bilo i u Hrvatskoj i u Srbiji

i zatvorit konačno tu otvorenu knjigu punu $ranja i otvoriti novu u kojoj ćemo posvetiti vrijeme da naše društvo zatrovano nacionalizmom

postane više tolerantnije, otvorenije, pristupačnije, socijalno osvještenije, i nadasve u sportskom duhu fer play ekonomije i konkurentnosti i okrenutu razvoju i napretku i BUDUĆNOSTI pre svega
:!: :!: :!:

Кретенскији одговор не постоји од твог. Стотине страна доказа је 90тих послато трибуналу о тућману, месићу, изетбеговићу, све је то игнорисано. Хрватски војник који је лично чуо геноцидну наредбу усташе месића да се не заробљава нико, ако нема сведока. Ти то не карактеришеш као зликовачки. Значи да си исти зликовац као твој месић.
 
DellBoy-011:
Koje bre muke?:lol:
Ne zanimaju me tvoji linkovi, živi u svom svetu i uživaj u borbi protiv ustaša.

Па наравно да те не занима кад се покажу докази о твојем вољеном месићу да је зликовац. Да је којим случајем шеки био један од главних Српских политичара и наредио то што је твој драги месић наредио, ти не би се скидао са теме и тражио да се издвоји. Овако твој драги зликовац месић је приказан онаквим каквим јесте, и ти то хоћеш да игноришеш.
 
Nije kriv Mesic vec DB i svi oni koji su bili sposobni da snime razgovore Mesica, Spegelja i ostalih o rasturanju drzave, a nisu nista uradili po tom pitanju. Onoj drzavi je bio potreban vojni udar i vojna vlast jedno 4/5 godina, a posle toga raspisivanje demokratskih izbora posto su sve nacionalisticke vodje i njihovi sledbenici zavrsili na nekom "Golom" otoku ili potoku...
 
Viorija:
Па наравно да те не занима кад се покажу докази о твојем вољеном месићу да је зликовац. Да је којим случајем шеки био један од главних Српских политичара и наредио то што је твој драги месић наредио, ти не би се скидао са теме и тражио да се издвоји. Овако твој драги зликовац месић је приказан онаквим каквим јесте, и ти то хоћеш да игноришеш.
već ti je neko gore napisao: yebo te mesić:lol:
a yebo te i šeki:lol:
 
Viorija:
Са антисрпским зликовцима попут тебе се никад није ни могло дискутовати.

ma nemoj.... gde sam ja to rekao da želim zlo Srbiji i ljudima koji žive u Srbiji :?: :shock:

ma ne vredi tebi išta govoriti

ajd lepo radikalno poljubi sliku idola iz Haaga i na spavanc crtići su odavno prošli na telki :roll:
mnogo je sati :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top