Da vidimo koliko volite CRNOGORCE?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Liberali(milovci) nazivaju sebe crnogorcima,a crnogorci ne postoje,pravi CRNOGORAC ce pre reci da je srbin iz Crne Gore,kao sto je i P.P.Njegosh rekao...Samim tim kako si sebe oslovio ne zelim ja da ti kazem sta mislim o "vama",a ne znam za forumasice...Inace imam mnogo dobrih drugova po celom primorju,u podgorici i u Beranama...
 
zgodan&nezgodan:
Liberali(milovci) nazivaju sebe crnogorcima,a crnogorci ne postoje,pravi CRNOGORAC ce pre reci da je srbin iz Crne Gore,kao sto je i P.P.Njegosh rekao...Samim tim kako si sebe oslovio ne zelim ja da ti kazem sta mislim o "vama",a ne znam za forumasice...Inace imam mnogo dobrih drugova po celom primorju,u podgorici i u Beranama...
momak nemoj da se hvatamo istorije, vi pazite da vam kosovo ne ode
 
Jao... Meni se toliko dopao jedan momak prošle godine u ovo vreme... Upoznali smo se u mom gradu... Zaljubih se na prvi pogled... :) Nisam znala da to može da mi se desi... Kad prve reči padoše, odmah sam prepoznala da je - Crnogorac! :)
I tako smo mi danima izlazili... Prošli su mi kao u čaroliji... Na sat nisam gledala... Kao tren mi prolazilo vreme od predvečerja do svitanja... Toliko tema ispričanih... Popravio mi je mišljenje o Crnogorcima, razbio predrasudu da su napadni i glupi... Ovaj ''moj'', izuzeto je pametan, načitan, elokventan... Prelepo peva...
I sad smo u kontaktu, s vremena na vreme...
Uh... Baš si mi probudio nostalgiju... Godinu dana ga nisam videla, eh... To je kad sam zapela da idem u Grčku na more... :)
Sad ću da mu pošaljem poruku... :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top