Sta je sa vama?

Huckleberry

Početnik
Poruka
9
Prvo hocu da kazem da nemam nista protiv foruma, clan sam raznih i smatram da je to dobar nacin da se informises o nekim stvarima ali informises i ides dalje a ne provodis ovde zivot...
Elem, dolazila sam ovde pre par godina, pa prosli godine jos jednom i svaki put se pitam otkud vama pojedincima koje svaki put ovde "vidim", mislim na vas dugogodisnje clanove, toliko vremena za pisanje na forumu..
Jel radite pa se dosadjujete na poslu, i ovim ubijate dosadu sto bih mogla u neku ruku da razumem? Jel nemate drugi zivot osim zivota sa netom, sto vec nikako ne razumem?

Nisam mislila nikoga da uvredim, ukoliko jesam ali cisto sumnjam... vec eto da napisem i ja kao novi clan. :wink:
 
kojote:
Nemam običaj da odgovaram na glupa pitanja, ali zato obožavam da ih postavljam. : ) Vidim, prošlo je poprilično od tvoje registracije do večeras. Reci mi, šta si radila sve ovo vreme, smišljala svoje tupavo pitanje? :)


nemoj tako kojo...neke ptice nikad ne polete.... :-(
 
kojote:
Nemam običaj da odgovaram na glupa pitanja, ali zato obožavam da ih postavljam. : )
Vidim, prošlo je poprilično od tvoje registracije do večeras.
Reci mi, šta si radila sve ovo vreme, deset dana smišljala svoje tupavo pitanje?

E kojote, upravo takvi kao ti su mi najzanimljiviji u celoj prici... Ocekivala sam upravo ovakvu opasku ;) ispao si sarmer svaka ti cast! Pa Boga mi i sa 7 hiljada i nesto poruka, vreme je i bilo da se ispraksujes! Probio se se na celo kolone, ja ti cestitam!

I da ti odgovorim, nisam smisljala pitanje toliko dugo, samo sam trazila neke odgovore na neka svoja pitanja licne prirode.. i nasla sam ih.
;)
 
Huckleberry:
Prvo hocu da kazem da nemam nista protiv foruma, clan sam raznih i smatram da je to dobar nacin da se informises o nekim stvarima ali informises i ides dalje a ne provodis ovde zivot...
Elem, dolazila sam ovde pre par godina, pa prosli godine jos jednom i svaki put se pitam otkud vama pojedincima koje svaki put ovde "vidim", mislim na vas dugogodisnje clanove, toliko vremena za pisanje na forumu..
Jel radite pa se dosadjujete na poslu, i ovim ubijate dosadu sto bih mogla u neku ruku da razumem? Jel nemate drugi zivot osim zivota sa netom, sto vec nikako ne razumem?

Nisam mislila nikoga da uvredim, ukoliko jesam ali cisto sumnjam... vec eto da napisem i ja kao novi clan. :wink:
Volim net i rado ga konzumiram! :roll: :lol:
 
Ovako.

Devojke koje tek stignu, najcesce dodju s temom raskid(svadja) ili s temom pomizite rekao mi je to i to sta to znaci... itd.

Muskarci koji tek dodju postave temu o analu ili oralu.

A neki postave i neku malo nekulturnu temu s ciljem da vredjaju forumase.

Ne znam u kojoj si ti grupi. :wink:
 
Niko ovde nije uvredljiv nesto preterano, a niko ne visi ovde bas stalno, pa tema mozda nece naici na prijem koji si ocekivala...

Recimo, pored kompa moze biti ukljucen i tv. Onda mogu ostaviti ukljucen forum, a otici da promesam rucak ili popijem kafu s nekim... ili se baviti drugim stvarima po netu.

Tvoje pitanje je nepotrebno, to mozes sama sve zakljuciti.

Znaci, niko ovde nije vise nego sto moze, vec onoliko koliko mu je zanimljivo.
 
gossca:
Niko ovde nije uvredljiv nesto preterano, a niko ne visi ovde bas stalno, pa tema mozda nece naici na prijem koji si ocekivala...

Recimo, pored kompa moze biti ukljucen i tv. Onda mogu ostaviti ukljucen forum, a otici da promesam rucak ili popijem kafu s nekim... ili se baviti drugim stvarima po netu.

Tvoje pitanje je nepotrebno, to mozes sama sve zakljuciti.

Znaci, niko ovde nije vise nego sto moze, vec onoliko koliko mu je zanimljivo.

:D ...................
 
gossca:
Niko ovde nije uvredljiv nesto preterano, a niko ne visi ovde bas stalno, pa tema mozda nece naici na prijem koji si ocekivala...

Recimo, pored kompa moze biti ukljucen i tv. Onda mogu ostaviti ukljucen forum, a otici da promesam rucak ili popijem kafu s nekim... ili se baviti drugim stvarima po netu.

Tvoje pitanje je nepotrebno, to mozes sama sve zakljuciti.

Znaci, niko ovde nije vise nego sto moze, vec onoliko koliko mu je zanimljivo.

Ziveo govornik.... :lol: :lol: uz sve to se jos cita, pise, uci, slusa muzika, prave kolaci, cuvaju klinci....pa cak se i u medjuvremenu seksa...ono napises jedan post...kres, kres , kres...pa opet napises jedan...i tako.... :D :p

Veseellooooo.... :lol: :lol:
 
Huckleberry:
Nisam mislila nikoga da uvredim, ukoliko jesam ali cisto sumnjam... vec eto da napisem i ja kao novi clan. :wink:
dobro ti nama došla
nije da branim kolege i koleginice koji su te naružili ali pokušaj da nas razumeš
nismo mi za tako teške teme
znaš da zaljubljeni a i seksualni likovi nisu baš pri sebi
to mu dodje onako kao drugo stanje svesti
ili neka vrsta iracionalnog i neuračunjljivog ponašanja
toliko od mene razumi nas ne znamo šta radimo
a ko zna možda se kasnije pojave kolega tužni i koleginica lexa pa će oni verovatno uspeti da postavljenim pitanjima daju kompleksnije odgovore
 
alya:
Ziveo govornik.... :lol: :lol: uz sve to se jos cita, pise, uci, slusa muzika, prave kolaci, cuvaju klinci....pa cak se i u medjuvremenu seksa...ono napises jedan post...kres, kres , kres...pa opet napises jedan...i tako.... :D :p

Veseellooooo.... :lol: :lol:
Hahahahhaa...e, al bukvalno tako... i jos mi ostane vremena... hehhhe
 
Cruella:
ovako Huckleberry
sve sto ti treba u zivotu
ili sire.. ili.. sta vec..
ti dodji u forumske prostorije
i pitaj gosscu..
ona sigurno ima odgovor! :D :P
@Huckle

Ma, ne slusaj ih ti :wink: ... mada ono jesu u pravu :-D ... uglavnom ces ovde korist imati od mojih odgovora... :lol:

Nema pitanja na koje ne mogu da ti odgovorim, osim o dimenzijama penisa... to me ne pitaj :lol:
 

Back
Top