Sta je sa vama?

Huckleberry:
Prvo hocu da kazem da nemam nista protiv foruma, clan sam raznih i smatram da je to dobar nacin da se informises o nekim stvarima ali informises i ides dalje a ne provodis ovde zivot...
Elem, dolazila sam ovde pre par godina, pa prosli godine jos jednom i svaki put se pitam otkud vama pojedincima koje svaki put ovde "vidim", mislim na vas dugogodisnje clanove, toliko vremena za pisanje na forumu..
Jel radite pa se dosadjujete na poslu, i ovim ubijate dosadu sto bih mogla u neku ruku da razumem? Jel nemate drugi zivot osim zivota sa netom, sto vec nikako ne razumem?

Nisam mislila nikoga da uvredim, ukoliko jesam ali cisto sumnjam... vec eto da napisem i ja kao novi clan. :wink:
a sta je sa tobom kada si na ovom forumu...?
 
kojote:
(Au! Imajte poverenja u mene, Kojo, ovde je mrak kao u rogu, držite se za moj okovratnik)

Ma nisam to zbog sebe pitao, nego... A kakve je boje ta jabuka? :-) ... :lol:

Crvena. Pa još kad je veštica malo protrlja rukavom, ima da se zasija.
Znaš kako je prošla Snežana... Posle morao princ da je poljubi...
Ali tu je i sedam patuljaka, ne brini... Možeš da biraš... :)
 
Ja sam ovde u trenucima kada mi s ne radi nista drugo,ili recimo nemam sta da radim.dete ode na rodjendan,meni se ne vidja sa drugaricama,kuca mi je u neredu,ne primama goste,ja lepo ukljucim masinu za ves,pustim muziku i pravac krsta.Jbg,nemam muza pa nemam sa kim da popunjavam te dnevne 'praznine''.:-) :-)
 
Huckleberry:
Prvo hocu da kazem da nemam nista protiv foruma, clan sam raznih i smatram da je to dobar nacin da se informises o nekim stvarima ali informises i ides dalje a ne provodis ovde zivot...
Elem, dolazila sam ovde pre par godina, pa prosli godine jos jednom i svaki put se pitam otkud vama pojedincima koje svaki put ovde "vidim", mislim na vas dugogodisnje clanove, toliko vremena za pisanje na forumu..
Jel radite pa se dosadjujete na poslu, i ovim ubijate dosadu sto bih mogla u neku ruku da razumem? Jel nemate drugi zivot osim zivota sa netom, sto vec nikako ne razumem?

Nisam mislila nikoga da uvredim, ukoliko jesam ali cisto sumnjam... vec eto da napisem i ja kao novi clan. :wink:

Skoro citav dan sam pred ekranom, internet mi jedno od sredstava za obavljanje posla i otvoren je non stop.;) Ne provodim zivot ovde, ovo je rekreacija i odmor od birokratskih zavrzlama.;) Ukupno mi na pisanje i citanje foruma ode oko 35-40 minuta i nikom to ne smeta.;) Ne dosadjujem se na poslu, ali ubijam napetost ovime.;) Imam drugi zivot osim zivota za netom, ne razumes, ali nema veze.;) Nisi nikog uvredila.;)
Nesto mi se javlja da nisi novi clan nego si se prenickovala.;) ;)
;) ;) ;) ;) ;) ;)
ebote, dobicu pareze od ovolkog namigivanja ;) ;) ;)
 
Zex:
Skoro citav dan sam pred ekranom, internet mi jedno od sredstava za obavljanje posla i otvoren je non stop.;) Ne provodim zivot ovde, ovo je rekreacija i odmor od birokratskih zavrzlama.;) Ukupno mi na pisanje i citanje foruma ode oko 35-40 minuta i nikom to ne smeta.;) Ne dosadjujem se na poslu, ali ubijam napetost ovime.;) Imam drugi zivot osim zivota za netom, ne razumes, ali nema veze.;) Nisi nikog uvredila.;)
Nesto mi se javlja da nisi novi clan nego si se prenickovala.;) ;)
;) ;) ;) ;) ;) ;)
ebote, dobicu pareze od ovolkog namigivanja ;) ;) ;)

U pravu si nisam novi clan, bila sam ovde pre par godina, nikad se nisam zadrzavala, samo dodjem pitam sta me zanima i idem dalje...
Drago mi je da te nisam uvredila, jer mi to nije bila namera.
 
Huckleberry:
Prvo hocu da kazem da nemam nista protiv foruma, clan sam raznih i smatram da je to dobar nacin da se informises o nekim stvarima ali informises i ides dalje a ne provodis ovde zivot...
Elem, dolazila sam ovde pre par godina, pa prosli godine jos jednom i svaki put se pitam otkud vama pojedincima koje svaki put ovde "vidim", mislim na vas dugogodisnje clanove, toliko vremena za pisanje na forumu..
Jel radite pa se dosadjujete na poslu, i ovim ubijate dosadu sto bih mogla u neku ruku da razumem? Jel nemate drugi zivot osim zivota sa netom, sto vec nikako ne razumem?

Nisam mislila nikoga da uvredim, ukoliko jesam ali cisto sumnjam... vec eto da napisem i ja kao novi clan. :wink:

U pravu si, ja mislim da bi forum trebalo da ima manje clanova. Svi se nabiju ovde umesto da kresnu nekoga i neko njih da kresne...
 

Back
Top