Najruzniji avatari.........

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vidis ti ni to ne bi mogao da znas jer nisi video sudjenje , koje je bilo toliko banalno da su cak i ljudi koji su tuzili u jednom trenutku priznali da su lagali , al su nekako ponostili i nastavili dalje ... a to za novine i filmove ... pa sve se radi za pare , briga njih dal' je kriv ili ne ... svejedno pogledaj sudjenje , a nemoj da ga prozovas za nesto sto ne znas ... i jos bolje , poslusj neku pesmu ... preporucujem Smooth Criminal ... i sudjenje je ocigkedno bilo u vezi para , jer su podigli civilnu optuzbu za koju se uzimaju pare , a ne krivicnu zbog koje se ide u zatvor ... sta bi ti uradio da ti je neko stvarno silovao dete , trazio pare ili bi oterao coveka u zatvor ... toliko ...
Barem normalno umijesh da se upustish u prichu, a ne kao neki, "mrsh idiote", "kretenu". chime samo dokazuju na kolkom su mentalno nivou...
Vidim, da sam pogreshio... Ali ipak je protiv njega podnjeta krivichna(ne krivichna nego ta civilna) zbog kao tog navodnog zlostavljanja... Chak i ako je to ne tachno, chovek je postao predmet sprdanja kod mnogih ljudi...
Necu poslushati ni jednu njegovu pesmu, zato shto ga ne cenim i zato shto ne slusham rock...(Mada verovatno kad bi ga slushao, verovatno bi ga i zavolio...) ipak kolko znam njega nazivaju kraljem roka...
Pozz........... ;)
 
immph:
Nije prvi poot ...


Ako ti nije jasna promena boje koze , pogledaj na google-u ... ukucaj vitiligo ... i videces ... to mu je kozna genetska bolest u porodici od koje se gubi pigment i postaje se beo kao sir ... oko 5% ljudi na svetu ima tu bolest , njemu je u porodici , bele su mu i baba i sestra ... vidis kako lako moze da se loopi kad se ne zna ...
8) :-o :o

Ovako nešto ti Gebels ne bi mogao da izmisli...Svaka čast na mašti, počni da pišeš romane, neku naučno-fantastiku...možda se obogatiš !?

Pa ceo svet ZNA da se VEŠTAČKI izbeljivao sa hemikalijama, a ti sad.....
 
-Air Stefan-:
Barem normalno umijesh da se upustish u prichu, a ne kao neki, "mrsh idiote", "kretenu". chime samo dokazuju na kolkom su mentalno nivou...
Vidim, da sam pogreshio... Ali ipak je protiv njega podnjeta krivichna(ne krivichna nego ta civilna) zbog kao tog navodnog zlostavljanja... Chak i ako je to ne tachno, chovek je postao predmet sprdanja kod mnogih ljudi...
Necu poslushati ni jednu njegovu pesmu, zato shto ga ne cenim i zato shto ne slusham rock...(Mada verovatno kad bi ga slushao, verovatno bi ga i zavolio...) ipak kolko znam njega nazivaju kraljem roka...
Pozz........... ;)


Zar nije MJ pop? :confused:
 
Hehe ... ali jel neces da ukucas vitiligo , jel trebam ja umesto tebe pa da ti dam sajt ... ako hoces imam i slike na kojima mu vitiligo nije izbelio celo telo vec jedan deo na vratu , dok mu je bio u pocetnoj fazi ... on sam sigurno nije belio deo po deo ... imam i slike njegove babe i sestre koje su takodje bele , cisto sumnjam da se baba od osamdeset godina belila ... :roll: ...

@Air Stefan - To za predmet spradnje ne znam bas ... ti ne znas koliko ljudi ima , koji znaju i koji ga vole i koji pricaju dobro u njemu ima ... dovoljno je da se pogleda neki sajt o njemu ... a tek poznatih ... Liz Taylor , Shwarzeneger(ako se tako pise) , Mariah Carey , Donald Trump , Muhamed Ali (onaj bokser) , Alicia Keys ...

Arnold Schwarzenegger
"I know that Michael is innocent
and therefore I pronounce my full
trust in him."

Donald Trump
"I think they're trying to make
money off Michael and it's a
shame. I know him very well and
I don't believe it. I'm going to stick
up for him"

8) :-o :o
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top