Нацисти по други пут међу Србима

Како карактеришете случај "Национални строј"?

  • То су српске патриоте!

    glasova: 10 29,4%
  • То су нацисти!

    glasova: 18 52,9%
  • То је подметачина од стране ЦИА!

    glasova: 3 8,8%
  • То је резултат политике патриота!

    glasova: 5 14,7%
  • То је резултат политике демократа!

    glasova: 8 23,5%

  • Ukupno glasova
    34
  • Anketa je zatvorena .

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Анкета је стриктно анонимна, али желим да знам шта мислите о појави нацистичких група или да ли оне уопште постоје. Узмимо з апример овај "Национални строј".
Интересујеме ваше мишљење о њима.

Није избор, већ можете и требали би сте да одговорите на више питања одједном, како би добили компленији увид у ваше мишљење.
 
volunteer:
Mislim da nisu dokoni i da su vrlo pametni ali na zalost zli ljudi... :sad:

А ти си антисрбин који би оставио да буду поклани Срби преко Дрине и на Косову. Многи од њих су бранили Српска огњишта, док си ти ништарио по кући.
 
Viorija:
Шта су ти шиптари, муџахедини, већина хрвата и западњаци који би да истребе Србе?

Давидовић је исто ***** као и Агим Чеку, нацистичко ђубре.

Брани Србе као Димитрије Љотић- водио их на стрељање у Крагујевцу, под маском борбе против комунизма.

нациста је нациста- Хрват. Србин (нажалост) или Албанац.
И заслужују исти третман.
 
Alekasandar3:
Давидовић је исто ***** као и Агим Чеку, нацистичко ђубре.

Брани Србе као Димитрије Љотић- водио их на стрељање у Крагујевцу, под маском борбе против комунизма.

нациста је нациста- Хрват. Србин (нажалост) или Албанац.
И заслужују исти третман.

Агима Чекуа подржавају већина јевреја.

Љотић је спасавао, није стрељао Србе.

усташе и шиптарски кољачи Срба имају подршку већину јевреја.
 
Viorija:
Како су већина јевреја поступили према Србима. Чак ни нацисти нису тако окрутно поступили према јеврејима.

Joooj...Да погађам? Видовит сам!

Имаш 200 постова, значи учлањен пре око месец дана, таман када се на овом форуму појавило сијасет нациста?
 
Забринут доласком Страхиње Јањића и Љотићевих одреда у Крагујевац, саветовах свештенику Кнежевићу да оде из Крагујевца, док се ситуација не разбистри и стиша. Свештеник ме прекорно погледа и рече, ''да је његово место као свештеника да дели судбину народа''...

18. октобра поподне командант места и Страхиња Јањић као председник општине саопштавају грађанству, да ће родитељи чија деца не буду у школи на дан 19. октобра и даље, бити стрељани као саботери. Организована пропаганда ради умирења становништва, саопштавала је да се ради о простој контроли школа и да никаква специјална опасност не прети. Тог истог дана стигла је у Крагујевац немачка казнена експедиција са мајором Кенигом као командантом, који доласком у Крагујевац узима и улогу команданта места. На састанку немачких команданата, окружни командант Бишофхаузен је предложио да се и из околних села извуче у Крагујевац и притвори довољан број људи, ради евентуалног стрељања, у циљу одмазде.
Забринут доласком Страхиње Јањића и Љотићевих одреда у Крагујевац, саветовах свештенику Кнежевићу да оде из Крагујевца, док се ситуација не разбистри и стиша. Свештеник ме прекорно погледа и рече, ''да је његово место као свештеника да дели судбину народа''...

18. октобра поподне командант места и Страхиња Јањић као председник општине саопштавају грађанству, да ће родитељи чија деца не буду у школи на дан 19. октобра и даље, бити стрељани као саботери. Организована пропаганда ради умирења становништва, саопштавала је да се ради о простој контроли школа и да никаква специјална опасност не прети. Тог истог дана стигла је у Крагујевац немачка казнена експедиција са мајором Кенигом као командантом, који доласком у Крагујевац узима и улогу команданта места. На састанку немачких команданата, окружни командант Бишофхаузен је предложио да се и из околних села извуче у Крагујевац и притвори довољан број људи, ради евентуалног стрељања, у циљу одмазде.
 
Alekasandar3:
Joooj...Да погађам? Видовит сам!

Имаш 200 постова, значи учлањен пре око месец дана, таман када се на овом форуму појавило сијасет нациста?

Нисам нациста. Ако презирем јевреје и остале антисрбе не значи аутоматски да сам нациста. Ја колико јеврејем презирем, презирем и западњаке.
 
Viorija:
Агима Чекуа подржавају већина јевреја.

Љотић је спасавао, није стрељао Србе.

усташе и шиптарски кољачи Срба имају подршку већину јевреја.


Ti si mnogo pobrkao lončiće.
Lako je za sve kriviti druge.
Za stav Zapada prema Srbima, u mnogome su krivi baš Srbi.
Niko nas nije terao da se zaklinjemo u samoupravni socijalistički poredak, i da izaberemo
komunistu Miloševića da štiti srpske nacionalne interese.
1990. smo pali na ispitu, i nemojmo za sve kriviti druge.

S druge strane veličanje nacizma, Hitlera i njegovih saradnika je već morbidno.
Baš za vreme nacizma nad Srbima je izvršen genocid.
Dimitrije Jotić se nije uključio u borbu protiv nacista, već je bio njihov
saradnik. Posredno je bio i saradnik ustašama koji su vršili taj genocid.
Kao i saradnik mađarskih i bugarskuh fašista i albanskih balista
A svi oni su komadali Srbiju i činili zločine nad našim narodom.

Neonacističke organizacije su u Srbiju stigle baš sa tog Zapada.
Oni nisu nikakvi patrioti, već iskompleksirani ljudi koji ne mogu da se uklope
u društvo, pa sebe traže u tim bolesnim ideologijama iz prošlosti.
Takve treba držati na margini društva.
 
На седници на којој су присуствовали мајор Кениг, Страхиња Јањић, Марисав Петровић и нови шеф полиције Стошић, било је решено да се обезбеди живот само оним грађанима, који припадају једном по нормалан живот важном занату или који се могу легитимисати као припадници или пријатељи Љотићевог Покрета и групе. Филиповић је овај извештај добио од Веселиновића, чиновника Крагујевачке општине.
По 18. октобра утврђеном плану, прешло се рано 19. октобра - дан Светога Томе - на прикупљање и хапшење противника ''Љотићевог Покрета'', као таоца. Марисав Петровић је тражио као реон своје акције Лепенички срез и добио га је. Са од Немаца добијеним блиндираним возом, Марисав се упутио селу Бадњевцу. Марисављев брат - Бора Петровић, одмах је пошао кући свештеника Божића. Затекли су свештеника за столом и уз њега свештеникова мајка, супруга и четири малишана.


---

Значи!
На седници на којој се долучивало кога поштедети седе немци и Срби који су по некима - спасавали Србе!?


Брате није то за стрељање- такви издајнички Срби који су одлучивали који ће Срби живети а који умрети су за на колац!
 
Viorija:
Нисам нациста. Ако презирем јевреје и остале антисрбе не значи аутоматски да сам нациста. Ја колико јеврејем презирем, презирем и западњаке.

У погледу хапшења или спашавања од хапшења у Крагујевцу, љотићевци су имали два списка. Један је био списак њихових чланова и пријатеља, други је био списак четника, комуниста и предратних политичких противника Љотићевог ''Збора''. Контролу као и допуну тих спискова имали су поред Немаца и Недићеви изасланици у Крагујевцу у личности резервног поптуковника Бошка Павловића. Љотићеви припадници су у заједници са Немцима вршили претресе кућа, а где-где су то чинили и сами...

Значи Љотићевци су се "борили против комуниста" тако што су хватали четнике!?
 
SSSR_:
Aloooo moderatori banuj te nacistickog gov.ra!!!Da ja ovako nesto pisem na Storm Frontu popio bi ekspresan ban.a ovoga Vioru bi voleo licno da posetim...:evil:

Кад год хоћеш да се сретнемо. Него ви никад до сада нисте долазили на заказане састанке. Што се тиче нацизма, одговорио сам, нисам нациста. За време ссср је много
јевреје побијено. Не кад су јевреји владали њиме наравно. Погледај историју ссср.
 
Све што се десило и дешавало у Крагујевцу на дан 20. и 21. октобра је дело Димитрија Љотића. То је био он који је убедио Немце да је Крагујевац побуњенички центар Србије и умиривање Крагуејевца било којим путем гаранција реда и мира у Србији. 21. октобар... Падали су синови Србије на срамоту избезумљених Немаца и њихових измећара љотићеваца. Падали су и својим жртавама постајали и остали непремостива препрека Новом поретку... Падала су и продужила да падају деца Шумадије све до три сата поподне... Јањић и Љотићеви просветари приступише своме послу, посипању кречом небројених лешева и потом њиховом затрпавању, иако су се појединци још борили са последњим смртним задахом.
 
ХАПСИО ЧЕТНИКЕ:

Друго, сведочење деце која су гледала како им љотићевци одводе очеве - свештенике, на стрељање:

Имам част да познајем синове обојице свештеника које су љотићевци ухапсили и предали Немцима да их стрељају: Владу Кнежевића и Блажу Божића. Они су гледали како им љотићевци одводе очеве, зато что су им очеви били присталице Равногорског покрета. Причали су ми о томе више пута, као и о другим стварима о којима пише Сотировић.

Влада Кнежевић је после рата робијао као равногорски омладинац. Завршио је медицину, постао хирург, пензионисао се у Смедеревској Паланци. ДАнас живи у Беогарду.
И Блажа Божић је после рата робијао као равногорски омладинац. Онда је емигрирао у САД. Сада пола године проводи у Калифорнији, пола у Бадњевцу.
 
goxy:
Sale, ne bih vam bio u koži 8-) .....Kakve sve likove imate da zaokružuju broj СРС na glasačkom listiću ;) ...

Не, ови мисле да су СРС- комунисти.
Типично Љотићевски. Сви су коминисти/јевреји сем њих самих. А ко их не воли, то мора да је зато што је комуниста/Јевреј
 
Dikan:
Ti si mnogo pobrkao lončiće.
Lako je za sve kriviti druge.
Za stav Zapada prema Srbima, u mnogome su krivi baš Srbi.
Niko nas nije terao da se zaklinjemo u samoupravni socijalistički poredak, i da izaberemo
komunistu Miloševića da štiti srpske nacionalne interese.

1990. smo pali na ispitu, i nemojmo za sve kriviti druge.

S druge strane veličanje nacizma, Hitlera i njegovih saradnika je već morbidno.
Baš za vreme nacizma nad Srbima je izvršen genocid.
Dimitrije Jotić se nije uključio u borbu protiv nacista, već je bio njihov
saradnik. Posredno je bio i saradnik ustašama koji su vršili taj genocid.
Kao i saradnik mađarskih i bugarskuh fašista i albanskih balista
A svi oni su komadali Srbiju i činili zločine nad našim narodom.

Neonacističke organizacije su u Srbiju stigle baš sa tog Zapada.
Oni nisu nikakvi patrioti, već iskompleksirani ljudi koji ne mogu da se uklope
u društvo, pa sebe traže u tim bolesnim ideologijama iz prošlosti.
Takve treba držati na margini društva.

Глупости. Милошевић није био комуниста нити је његов систем био самоуправни социјализам. Друго, све и да јесте то нити је разлог нашег сукоба са западом а оправдање још мање.
 

Back
Top