Mobilni telefon, taj neobični prijatelj

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sokolica_M

Domaćin
Poruka
4.429
Opet sam ovu temu postavila ovde iz razloga što je oovaj podforum jedan od najposećenijih.
A i zato što ne želim da diskutujemo o markama i funkcijama mobilnih telefona, već da napišete kakav odnos imate sa vašim mobilnim telefonom...
Jer, ja, na primer, moj tretiram kao živo biće.
Ponekad razgovaram sa njim. :)
Jednom sam ga bacila, pa mi je bilo žao, onda sam ga podigla sa poda, poljubila i rekla mu: mališa, zašto me tako nerviraš?
I pošto sam sebe uhvatila u nenormalnoj zavisnosti, dvadeset dana sam išla na odmore bez njega... I pomoglo mi je malo da se odviknem... :)
Sada je on malo poblesaveo (a verovatno i ja, kad dajem ovu temu), pa mi šalje poruke iz praistorijskog doba. Jadan. Koliko je poruka poslao, ko zna do kakvog je poremećaja došao.
Za mene su mobilni i digitalni aparat najbolji izumi poslednjih decenija.
Koliko mobilni utiče na vaš život? Volite li poruke? Šta vas najviše nervira kod korišćenja vašeg i drugih ljudi, njime?
 
volim telefone,ali me ponekad smaraju...moram uvek da nosim dva...i nervira me kad se ne javi neko koga zelim da cujem :D volim porukice,ali ne mogu da se izrazim onako kako hocu...uvek moram da skracujem....
vise volim digitalne foto,kao sto je neko spomenuo...e oni su mi sjajni :D
mada,sve je to potrosna roba... :D
 
Moj fon je pretrpeo 1000000000 padanja, cak mi je pre neki dan upao u neku barustinu i nije mu nista... Od tolikog padanja izgleda k'o da ga je neko grickao, izlizala mu se boja saa jednog dugmeta potpuno, gasi se kad ga malo jace udaris (to je valjda od one vodurine jer se pre nije gasio...).......... Ali mi ne treba novi :)
 
Mobilni telefon-Laser Topalovic-Brka :lol: :lol: :lol:

Mobilni telefon
kad zora zarudi
mobilni telefon
on me pesmom budi

Mobilni telefon
siri moje grudi
mobilni telefon
ja ga imam ljudi

Ja ga volim vise
nego 'leba da jedem
ja bez njega vise ne mogu
da se smejem

Ja ga vise volim
od Ramba i rata
hocu da ga uzmem
za rodjenog brata

Ja sa njime pricam
ja sa njim se setam
u bioskopu zvonim
u pozoristu smetam

Ja ga vise volim
od najlepsih serija
Kasandra, Marisol
i Esmeralda su igra decija

Mobilni telefon
u mraku mi sija
mobilni telefon
on mi mnogo prija

Mobilni telefon
mazi lice moje
po njemu me znaju
zbog njega me se boje

Mobilni telefon
s njim sam k'o u braku
mobilni telefon
mi daje curu svaku

Mobilni telefon
sa njime se dicim
pusticu antenu
da na njega licim
 
Sokolica_M:
Opet sam ovu temu postavila ovde iz razloga što je oovaj podforum jedan od najposećenijih.
A i zato što ne želim da diskutujemo o markama i funkcijama mobilnih telefona, već da napišete kakav odnos imate sa vašim mobilnim telefonom...
Jer, ja, na primer, moj tretiram kao živo biće.
Ponekad razgovaram sa njim. :)
Jednom sam ga bacila, pa mi je bilo žao, onda sam ga podigla sa poda, poljubila i rekla mu: mališa, zašto me tako nerviraš?
I pošto sam sebe uhvatila u nenormalnoj zavisnosti, dvadeset dana sam išla na odmore bez njega... I pomoglo mi je malo da se odviknem... :)
Sada je on malo poblesaveo (a verovatno i ja, kad dajem ovu temu), pa mi šalje poruke iz praistorijskog doba. Jadan. Koliko je poruka poslao, ko zna do kakvog je poremećaja došao.
Za mene su mobilni i digitalni aparat najbolji izumi poslednjih decenija.
Koliko mobilni utiče na vaš život? Volite li poruke? Šta vas najviše nervira kod korišćenja vašeg i drugih ljudi, njime?
ovo sto si rekla je vrlo normalno;)
al za ljude u lazi...
 
Hmmm...ja imam neku Nokiu...bem li ga ni ne znam koji je model! Ma meni je važno da telefonom pričam, pošaljem koji sms i da nije kabast i težak...dakle, 95 % današnjih ispunjava moje standarde...e da! Ima i kameru i svašta nešto ali ja to uopšte ne koristim...i volim što je srebrno-siv...ma, važniji mi je taj estetski deo od funkcionalnog.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top