Na poslu

Vagina-Explorer-Jezikom

Obećava
Banovan
Poruka
88
Elem , mladja koleginica i stariji kolega , razlika oko 10 god - on ozenjen , dvoje dece . Radimo nas cetvoro u kancelariji . Nas jos dvojica plus golupcici . Nekad je bas bas neprijatno da budes tu , njih dvoje non stop se nesto dosaptavaju , kao neko slucajno dodirivanje , kao ajmo na cigaru , ili ajmo negde .... A najbolje je sto su od skora poceli da izlaze sa posla kao na sat dva , pa se vrate ... A kao kriju se .Stvarno bude coveku nelagodno , a sa druge strane to je posao , ono , mogli bi malo da se iskontrolisu . Sve vise i vise izgleda kao da mi njima smetamo , totalno je suluda situacija . Jel imate vi ovakve situacije , kako im skrenuti paznju , dodje neko sa strane , poslom ili nesto drugo , prvo sto me pita je / JEL SE OVI DVOJE MALO AAAA ? /
 
Nemam tih problema na poslu .... imam svoju kancelariju .......... a to sto se njih 2 drpaju na poslu ... to je bas cool ..taman vi voajeri imate temu za pricu kad oni odu na 1h - 2h ...priznaj da bi vam bilo dosadno da se vise ne vacare :))))))
 
Pa ne vidim razlog zasto bi ti to smetalo. Jedino ako nisi planirao koleginicu za sebe. U suprotnom neka ih. I sam si rekao da se gube. Sta bi radili da se vatinjaju gdje mozete da ih cujete ili ne daj boze vidite.
 
Vagina-Explorer-Jezikom:
montenegrin88 @ pa smeta , nije kao da si su u ucionici pa se neko dvoje vata nisu klinci jbt ,ipak dolaze klijneti, a ostale kolege nas cimaju kao da mi idemo sa njima kad rade ono , a koleginica je bljak nije moj tip .
ti samo radi svoj posao kako ti mislis treba i sve ce bit u redu. ne vjerujem da ce oni jos dugo ovako ponasati.
 
Oooo jadni covece!
Jadnicko!
Kako je svet oko tebe grub i surov?!

Sto tebe ugrozava sto se neko yebe?
Da li se yebu, ili se drze za ruke, sta to tebe briga???????
Na koji nacin to tebe ugrozava ?
Ako im ti delis platu, oteraj ih zato sto nemaju ucinak, ako ga nemaju.
Ako im ti delis platu, a oni dobro rade, pa nek se svi yebu da bi ti imao vise profita.

A da li mozda gledas i sta jedu, i sta su obukli, i sa kim pricaju, i zasto im ne pogledas SMS-ove iz mobilnog. Ko zna kakve sve skaradne stvari mozes da nadjes. Posle dodji na forum da pitas da li su oni normalni, i malo kukaj sto ti je neprijatno.
Da vam ja dajem platu, prvo bi tebe najurio sto ne gledas svoja posla, i sto nisi lojalan svom timu.
 
CoffeInn:
Oooo jadni covece!
Jadnicko!
Kako je svet oko tebe grub i surov?!

Sto tebe ugrozava sto se neko yebe?
Da li se yebu, ili se drze za ruke, sta to tebe briga???????
Na koji nacin to tebe ugrozava ?
Ako im ti delis platu, oteraj ih zato sto nemaju ucinak, ako ga nemaju.
Ako im ti delis platu, a oni dobro rade, pa nek se svi yebu da bi ti imao vise profita.

A da li mozda gledas i sta jedu, i sta su obukli, i sa kim pricaju, i zasto im ne pogledas SMS-ove iz mobilnog. Ko zna kakve sve skaradne stvari mozes da nadjes. Posle dodji na forum da pitas da li su oni normalni, i malo kukaj sto ti je neprijatno.
Da vam ja dajem platu, prvo bi tebe najurio sto ne gledas svoja posla, i sto nisi lojalan svom timu.
nemoj tako, možda ce ga imati za par meseci... :D
 
Sto rece neko, najbolje da im kao u sali skrenes paznju, necim od cega ce se osecati neprijatno... Ako je to uopste moguce.
Meni bi to smetalo, da imam takvo dvoje u kancelariji... I to dvoje tvojih me nerviraju...

Sva sreca te ja na poslu radim samo sa dvojicom starih inzenjera... :)
 

Back
Top