o MEDOVAČI i tako to.........u NSu

DOC HOLLIDAY

Legenda
Poruka
73.857
Iz tehničkih razloga sam bio primoran da napravim ovu temu,
u kojoj bi smo mogli raspravljati na miru o pićima i užitcima koja pružaju.
Bez bojazni da dobijemo katanac.....


primetih da fali jedna adekvatna tema o PIĆU..............


kad sam već tu, ja noćaske sa društvom testirah pelinkovac............
onako lagano u granicama normale.............
 
a ja bio na decijem rodjendanu , hvala bogu da nije bio u mec-u :)
pa nas krenulo............pogadjate ;) vinoooooooo :):)
vrsacki podrum, preporucujem rajnski i talijanski rizling, kao i shardone
kasna berba im je najbolje vino ali malkice jako 14 step.
grasevina im je za dve nijanse losija.............
 
Sta je bre ovo ?

Novi hit u Srbiji, MEDOVACA ? :roll:
Posle Pelina, koji nije niko piJo ( osim po neko kad se razboli i to su pili kao sirup za kasalj ), a kad su udarili reklamu BATO . . . poceli su svi da cugaju ko ludi
a sad kao MEDOVACA ?
Sta je sledece ? KLEKA ?

Ako Srbija treba da ozdravi posle toliko posledica, to je dobar put :lol: , zdravlje ulazi na usta 8-)

Pre koji dan na repertoaru sam imao : SLJIVUU, LOZU s VISNJOM ( mix), neke HAJNEKINENE, CORONE, . . . . al se nisam dao opiti :)
 
Juče sam celo poslepodne meditirao.
U centru.
:-)
Kupio sam tri flajke MEDOVAČE na sajmu meda.
Jednu od pčelara iz remete, ro mi je blizu vikendaje pa zbog toga, jednu od pčelara sa Cera jer volim Cer i jednu od nekog Leskovčanina jer je red da me neko i zajebe a njega sam procenio da je taj :-)
 
DOKONI UM:
Juče sam celo poslepodne meditirao.
U centru.
:-)
Kupio sam tri flajke MEDOVAČE na sajmu meda.
Jednu od pčelara iz remete, ro mi je blizu vikendaje pa zbog toga, jednu od pčelara sa Cera jer volim Cer i jednu od nekog Leskovčanina jer je red da me neko i zajebe a njega sam procenio da je taj :-)
E, 'ebi ga, a k'o za inat, baš tamo nemaš neku vikendaju ili tako neki objekat, pa da mu se, onako komšijski, požališ ... :?
 
Sta je bre ovo ?

Novi hit u Srbiji, MEDOVACA ? :roll:
Posle Pelina, koji nije niko piJo ( osim po neko kad se razboli i to su pili kao sirup za kasalj ), a kad su udarili reklamu BATO . . . poceli su svi da cugaju ko ludi
a sad kao MEDOVACA ?
Sta je sledece ? KLEKA ?

Ako Srbija treba da ozdravi posle toliko posledica, to je dobar put :lol: , zdravlje ulazi na usta 8-)

Pre koji dan na repertoaru sam imao : SLJIVUU, LOZU s VISNJOM ( mix), neke HAJNEKINENE, CORONE, . . . . al se nisam dao opiti :)

medovaca je zakon! sve domace rakije su bolje od tamo nekih farbanih picja!!!!
 
А да ли неко зна неку добру кајсијевачу? Имао сам једну флашу(чувао за свадбу) али је "под још неразјашњеним околностима" нестала из моје витрине.
" Сипај још једну за трећу смену..." ХИК!:lol:;)
 
А да ли неко зна неку добру кајсијевачу? Имао сам једну флашу(чувао за свадбу) али је "под још неразјашњеним околностима" нестала из моје витрине.
" Сипај још једну за трећу смену..." ХИК!:lol:;)


znao sam ja za jednu ali takođe tragom nestade..............


do sledeće godine.......
 

Back
Top