NAJGORI KOSMAR

Tasha444

Ističe se
Poruka
2.212
Svi mi dozivljavamo snove.
Neki su jako lepi,neki jako ruzni...
Zanima me kakav vam je bio najgori kosmar u zivotu.


Meni je ovaj ostao u secanju>
U snu smo moja porodica i ja isli na neko kampovanje,sta li...Imali smo satore i sve to.Ja sam bila u satoru sa mamom.Odjednom sam cula neke korake...Izasla sam napolje,kad je neki covek sa zutom testerom isao prema mom bratu,koji se skrivao iza velikog zida.A to je bila suma,pa je sve bilo nejasno.Taj covek je uhvatio mog brata i poceo da ga reze sa testerom.Ju,koji je strah nastao u meni...skrivala sam se iza kreveta,a opet ne kontam otkud krevet usred sume.Nisam smela da izadjem.Onda sam cula mamu kako vristi,i pocela da trcim sumom.Ne secam se ostatka sna.


Ne znam da li je ovo kosmar,ali mi je bilo jako strasno...deda mi je inace umro kad sam imala 6,a to me je jako pogodilo.Uglavnom,posle nekih mesec dana od sahrane ja sam sanjala uzasan san>moja drugarica i ja smo se igrale u dvoristu.Ona je otisla u svoj stan na kratko.Ja sam sedela na panju i cekala je.Odjednom sam cula kako neko otvara vrata,naravno mislila sam da je ona...kad samo vidim dedu kako mi prilazi...boze moj kako sam se osecala...inace znala sam da je san,ali sam to shvatala kao javu.Pruzila sam mu ruku nadajuce se da cu je stvarno osetiti,i on prema meni,i izmedju njih je bilo mozda nekoliko cm,kad se san odjednom prekinuo. :cry:
 
Ne kapiram te tripove umre vam neka draga osoba sanjate je i ukenjate se bežite od nje. Aman ljudi oni vas vole... i to stoji.. to što su umrli nije razlog da se to promeni. Umesto da se plašite gledajte na to kao na priliku da još malo budete sa njima ;)
 
Ja sam jednom sanjala da sam srela drugaricu i da mi je ona rakla da nije uspela da upise muzicku akademiju i pocela je da place, a ja sam je tesila kako to nije nista strasno. Sutradan sam saznala da je te noci ta moja drugarica umrla :cry:

Sta reci, sad svaki put kad sanjam da se nekome nesto bezveze desilo, ja se ukenjam...
 
Svaki san mi je koshmar...ne sjecjam se kad sam zadnji put sanjala neshto lijepo...
Nocjas sam sanjala da je pala bomba na neko sirotishte i da mene mole da usvojim neku djecu..i da naletim na tri djevojchice koje sjede na prljavshtini i plachu.. i kao uzem ih..
Uh.
 
jedini kosmar mi je bio kada sam sanjao partizana u finalu lige sampiona sa tada cuvenim Mateusom...'bem im mater :)inace jako mrzim partizan :) kada sam se probudio i video da je to san,jao koliko sam se radovao :):)toliko... :)
 
Jao ovaj košmar je bio užasan! Sanjao sam ga kad sam bio četvrti osnovne.Paj sad: Ulazim u neku lepu novu kuću.Gledam se na ogledalo i nastavljam da koračam.Sa moje leve strane se nalaze neka vrata na koja ja ulazim,kad ima šta da vidim- gomila naoružanih gerilaca koji baš u tom trenutku krenula na mene.Ja zatvaram vrata i nastavljam da trčim kroz hodnik,kad opažam sa moje desne opet neka vrata.Ja pomisli,ako uđem ovde,možda me gerilci neće uhvatiti.Otvaram vrata,kad se zaprepašćujem prizorom- obešeni nindža visi o konopcu.Meni muka pripalo,i iziđem iz sobe i nastavljam da trčim,kad iz neke sobe iskače neka baba sa dugačkim prstima,i skače meni na glavu i guši me.Ja se tad propudi i iskoči iz kreveta,ne da mi je srce brzo tuklo,bilo je strašno.Al opet,danas kad razmislim o tome,ipak sam bio klinja.
 
E ovo što ću sad da vam ispričam nije košmar,ali sam ipak bio u tripu od toga ceo dan.To bilo pre 2 godine.Sanjao sam da sam umro,i moju sahranu.Ja stojim pored svog groba.Kišovito vreme.Otac održao govor.Niko nije zaplakao,ali sam video da su bili tužni.I neka žena reče: Bio je to dobar dečak.Moram priznati ipak da je bilo malo ljudi.Ljudi se razišli,a ja ostao tako ispred groba,tugujući sam za sobom.Lepše sam malo namestio onaj venac na nadgrobni spomenik,okrenuo se,popeo se na drvo koje je bilo pored moga groba i krenuo da zviždućem,gledajući na dole...Šta se desi ako sanjaš svoju sahranu?
 
jao, meni je prichala moja komshinica njen san.....
ona je rodila devojchicu prvo i godinu dana posle ponovo zatrudnela. nije znala da li da abortira ili ne. na kraju je abortirala. te notji je sanjala uzasan san...ja sam plakala. sanjala je malog dechaka koji joj pricha u suzama:"zashto, mama? zashto, kada sam mogao da budem dobar dechak?"
 
Ja sam nekoliko puta sanjao devojcicu u crvenoj jakni i svaki put ona umre na neki uzasan nacin.Od tada se uzasno bojim malih devojcica u crvenoj jakni :-D salim se nego znam da sam se uvjek bojao da zaspim zbog tih snova.Ovo nije moj najgori kosmar ali se uvjek prepanem kad mislim o tome...
 
Uglavnom sanjam normalne snove.
Najgori su mi oni u kojima sanjam da sam izgubila drage osobe...Par puta sam sanjala da su mi tata i brat umrli...Ali svi kazu da se takvim snovima njima produzava zivot (ako tome moze da se veruje...)
Ostali snovi su mi skroz ok... :)
 
naancy90:
jao, meni je prichala moja komshinica njen san.....
ona je rodila devojchicu prvo i godinu dana posle ponovo zatrudnela. nije znala da li da abortira ili ne. na kraju je abortirala. te notji je sanjala uzasan san...ja sam plakala. sanjala je malog dechaka koji joj pricha u suzama:"zashto, mama? zashto, kada sam mogao da budem dobar dechak?"


Nije trebala da abortira.Moja tetka je rodila dvoje dece u istoj godini...jedno je rodjeno u februaru a jedno u decembru.Rodjeni su zivi i zdravi...Sada imaju 26 godina i nishta im ne fali...Ali dobro, ipak je to rizik...
 
jbg....ja nikada ne bih mogla da abortiram..mada, nikad ne reci nikad....

ja sam jednom sanjala da sam ispustila brata sa neke ogromne zgrade....stojim na zgradi i gledam ga kako lezi na zemlji u krvi, i onda sam skochila za njim da se ubijem i trenutak pre nego shto sam pala, probudim se...


a sad skoro sam sanjala kako stojim zagrljena sa M, ali ne smem da ga poljubim i plachem i budim se tako shto plachem :| i sva se tresem.......
 
naancy90:
jao, meni je prichala moja komshinica njen san.....
ona je rodila devojchicu prvo i godinu dana posle ponovo zatrudnela. nije znala da li da abortira ili ne. na kraju je abortirala. te notji je sanjala uzasan san...ja sam plakala. sanjala je malog dechaka koji joj pricha u suzama:"zashto, mama? zashto, kada sam mogao da budem dobar dechak?"

au jbote...
rasplakala si me majke mi.....strashno.....
 
meni je rodjaka ispricala svoj san.....uh....
Ona je inace imala nekog decka sa kojim je bila vishe od godinu dana u vezi, i koga josh uvek voli. I sanja da se vencava s njim na groblju, u beloj vencanici, a ispred njih je grob za njih dvoje.....
uzas!!!!!!!
ja sam sanjala da mi je mama umrla.....pre par godina.....neshto kao pricam s njom, pa ona ode, i ubrzo dodju neki ljudi u crnom na vrata, i jave mi da je umrla...probudila sam se placuci.....nije mi bilo dobro...
i sanjala sam da su mi ubili tatu na moje oci.......bila sam jako mala, pa se i ne secam najbolje...neshto kao ja i cela moja porodica trcimo kroz neku shumu, bezimo od nekih ljudi.....i tatu pogodi metak....i on padne.....boze i danas se tresem od pomisli na to
a drugarica mi je ispricala da je sanjala nasheg druga, koji je poginuo skoro, kako je zove...
ma bem vam ovu temu ukenjala sam se od same sebe :shock: :shock: :shock:
 
I ja se secam jednog sna kada sam bila mala.Ali se secam kao kroz maglu.
Poshto mi je deda umro tu noc sam sanjala da stojim na groblju ispred groba i da bacam neke bombone da bi mi se on vratio ali on nikako da ozivi...
 
Uglavnom ja nishta ne sanjam,ali povremeno sanjam kako odjednom se budim na vrhu neke visoke zgrade,i to lezim bash na samoj ivici,i odjednom mi kroz misli prolazi da probam da ne padnem,i nadjavola ja nekako padnem,i nekoliko metara pre nego shto tju da tresnem o ledinu probudim se.
 
to jos uvek sanjam... kad sam bolestan i kad imam temperaturu, obicno... sanjam da sam u bezgranicnom prostoru (kao svemir bez zvezda) i da svuda oko mene prolaze brojevi... u svim pravcima... sad, u snu, znam da mogu sve to da dovedem u red... znam da svi ti brojevi imaju smisla, ali ja ne mogu da pronadjem vezu izmedju njih... a trudim se u snu jako... kad se probudim, obicno mi je centar za ravnotezu pomeren malo... sve dok se ne pomerim imam osecaj da lezim naglavacke ili, u svakom slucaju, drugacije od polozaja u kom sam stvarno... i ponekad volim da zadrzim taj osecaj koji po malo lici i na lebdenje neko iznad kreveta... ne volim taj san nikako...
 
rile_laki_oblak:
to jos uvek sanjam... kad sam bolestan i kad imam temperaturu, obicno... sanjam da sam u bezgranicnom prostoru (kao svemir bez zvezda) i da svuda oko mene prolaze brojevi... u svim pravcima... sad, u snu, znam da mogu sve to da dovedem u red... znam da svi ti brojevi imaju smisla, ali ja ne mogu da pronadjem vezu izmedju njih... a trudim se u snu jako... kad se probudim, obicno mi je centar za ravnotezu pomeren malo... sve dok se ne pomerim imam osecaj da lezim naglavacke ili, u svakom slucaju, drugacije od polozaja u kom sam stvarno... i ponekad volim da zadrzim taj osecaj koji po malo lici i na lebdenje neko iznad kreveta... ne volim taj san nikako...

E,i meni se slicno desava,imam negde jednom mesecno san u kojem sam upala u neku veliku rupu,i tako puna straha padam...kada se probudim budem sva u znoju...i isto mi je centar za ravnotezu pomeren...tada mislim da sam u ludilu ili tako nesto,ali ako se to i tebi desava,onda sam ok.
 
Sanjala da mi je umro deda.
Ubrzo posle je umro drugi deda.
Shta cjesh.

Inache sanjam lepe stvari... nekad zhelim da se ostvare ;p, sanjam svakodnevne dogadjaje i sitnice, i taaako... neq nocj sam sanjala da mi je drugarica propushila :shock: i da me je bivshi sreo i pruzhio mi ruq, a ja ga samo pogledala podignutih obrva. :mrgreen:
 
......pre sam sanjala da mi je mama umrla....izgledaalo je ko stvarno ....sad se ne secam svega al znam na kraju da sam sanjala jos kao ja se budim lezim sama u nekoj kuci i imam na trenutak osecaj onako bas lep odmorila sam se i to....a odjednom se setim... pa meni je mama umrla i probudila sam se u suzama....


sanjala sam i nekoliko samoubistava svojih....al to nije bilo toliko strasno
dosta vas je pomenulo padanje sa krova..to se i meni desava cesto sanjam da padam sa neke visoke zgrade ...al nikad nije to do kraja trajalo ...ne znam sta bi bilo onda..uvek se probudim taman kad treba da se sastavim sa patosom
 
ja sam jednom sanjala da skachem sa neke ogromne visine i padam na tlo, ali se nisam tad probudila. nego, kao da sam u snu osetjala bol, ali to nije bio bol kao shto stvarno jeste, nego, nekako chudan osetjaj u telu skroz. u takvim situacijama u snu mi se desi da shvatim da sanjam. i onda sanjam neshto, a svesna sam toga da je to san...obozavam kada mi se to desi


a notjas mi je bilo uzasno...samo sam sanjala kako me neshto gura kroz beskonachan mrachan, potpuno crn prostor....i nikako ne mogu da se vratim, neshto me vuche sve dalje....uzasno :?
 

Back
Top