meta promene

mirjanaaaa

Početnik
Poruka
33
Mom ocu na magnetnoj rezonanci nasli metastaze na kostima.Primarno mesto jos nije nadjeno.
Da li je neko imao iskustva sa ovom bolescu i sta dalje? Strasno je tesko njemu i nasoj porodici
Svaki odgovor i pomoc je dobrodosla.
HVALA
 
Zao mi je zbog toga sto VAm se dogadja. VAzno je da saradjujete sa lekarima u punoj meri, da postujete medikamentozne protokole ukoliko se odluce na hemoterapiju, da pomognete ocu kroz terapijske protokole koji su nekada vrlo teski za pacijenta (mucnina, povracanja, opadanja kose itd), da budete sto pozitivniji i da sto kreativnije iskoristite zajednicko vreme. Lagala bih VAs kada bi Vam rekla da je prognoza stanja koje ste opisali veoma dobra, nije, ali ne treba gubiti nadu i treba se boriti. NEmojte nasedati na ponude vraceva, magova, sarlatana i nadrilekara koji se bogate na tudjoj muci i nevolji, dajuci laznu nadu preparatima '5 u 1' koji lece sve, od koznog osipa do raka. Da je to tako, niko nigde na svetu ne bi umirao. Iskoristite taj eventualni novac umesto da ga bacite ui tudje (sarlatanske) dzepove, da uradite stvari koje ce VAseg oca ciniti srecnim.....
Puno srece i pozdrava
 
Draga Mirjanaaa!Veoma mi je zao vaseg oca.Mom ocu su pre mesec dana otkrili na skeneru kancer pluca.Posle 15 dana raznih analiza rekli su mu da je operacija neizvodljiva(da ne objasnjavam sada razlog) a da hemoterapiju ne bi podneo.Odlucili smo se za alternativnu medicinu uz konsultaciju dr. sa VMA koji nam je rekao da dok covek dise ima nade,i da je bitna zelja za zivotom.Svako izlecenje dolazi iz glave.Sticajem okolnosti saznala sam za jednog coveka koji pomaze(ne garantuje izlecenje mada ja poznajem dve osobe koje je izlecio)u izlecenju ove podmukle bolesti.Ne naplacuje nista.Njegov tel moze na PP.Moj otac je vec sproveo terapiju od 21 dan,bolje se oseca, poboljsao mu se apetit,ustao je iz kreveta, kosi travu u dvoristu,penje se na orah ,trese orahe...jednom recju -zivnuo.Ali videcemo sta kazu snimci,nadamo se ozdravljenju.Terapija traje dugo,mozda i godinu dana-ali verujem da ce ishod biti totalno ozdravljenje.Napominjem da poznajem ljude koji su ozdravili i vec par godina im se bolest ne vraca.To je moje iskustvo,a na vama je da se odlucite.Znam da ce me mnogi dr. sad ispljuvati, ali ja mog oca volim i mislim da je za njega bolje da lek potrazi u prirodi.Srecno!
 
mirjanaaaa:
Mom ocu na magnetnoj rezonanci nasli metastaze na kostima.Primarno mesto jos nije nadjeno.
Da li je neko imao iskustva sa ovom bolescu i sta dalje? Strasno je tesko njemu i nasoj porodici
Svaki odgovor i pomoc je dobrodosla.


HVALA

Mesto primarnog tumora se ne može uvek, u samom početku "traganja" naći. Ono što znamo u startu jeste da se radi o proširenoj( metastatskoj ) malignoj bolesti. U ovom slučaju se može sprovesti pallijativna zračna terapija kostiju.
U traganju za primarnim tumorom treba uraditi: tumorske markere (CEA, NSA, Ca 125), ultrazvuk abdomena , multislajni CT toraxa ( i abdomena po potrebi), LDH, ALP...Pre svega-podraumeva se dobar klinički pregled.
 
Hvala vam puno na odgovoru.
Moj mejl je macatodorovic@gmail.com pa ako mozete posaljite mi broj tel. tog coveka o kome ste pisali.Gde se on nalazi?
Ako bolesnik mora da ode kod njega onda to sve propada jer moj otac nije u stanju.Kako je sad vasem ocu?
Nadam se da je bolje.Veliki pozdrav i veliko hvala Meg Rajan
 
Draga Mirjanaaa!Veoma mi je zao vaseg oca.Mom ocu su pre mesec dana otkrili na skeneru kancer pluca.Posle 15 dana raznih analiza rekli su mu da je operacija neizvodljiva(da ne objasnjavam sada razlog) a da hemoterapiju ne bi podneo.Odlucili smo se za alternativnu medicinu uz konsultaciju dr. sa VMA koji nam je rekao da dok covek dise ima nade,i da je bitna zelja za zivotom.Svako izlecenje dolazi iz glave.Sticajem okolnosti saznala sam za jednog coveka koji pomaze(ne garantuje izlecenje mada ja poznajem dve osobe koje je izlecio)u izlecenju ove podmukle bolesti.Ne naplacuje nista.Njegov tel moze na PP.Moj otac je vec sproveo terapiju od 21 dan,bolje se oseca, poboljsao mu se apetit,ustao je iz kreveta, kosi travu u dvoristu,penje se na orah ,trese orahe...jednom recju -zivnuo.Ali videcemo sta kazu snimci,nadamo se ozdravljenju.Terapija traje dugo,mozda i godinu dana-ali verujem da ce ishod biti totalno ozdravljenje.Napominjem da poznajem ljude koji su ozdravili i vec par godina im se bolest ne vraca.To je moje iskustvo,a na vama je da se odlucite.Znam da ce me mnogi dr. sad ispljuvati, ali ja mog oca volim i mislim da je za njega bolje da lek potrazi u prirodi.Srecno!

POSTOVANI DA LI MOZETE I MENI POSLATI PORUKU SA BROJEM TOG DOKTORA. I MOJ JE OTAC JAKO BOLESTAN. MI TRENUTNO KORISTIMO ALTERNATIVNU MEDICINU-LJEKOVITE GLJIVE. BIO JE DOBRO, PRESTALI SU BOLIVI I ZIVNUO JE. SADA NEMA BOLOVE ALI JE NIKAKAV. NEMA SNAGE DA USTANE.IMA APETITA DA JEDE ALI NE MOZE DA SJEDI DUGO...HVALA PUNO UNAPRIJED... moj mail je ana_lakicevic@yahoo.com
 
Draga Meg Rajan, tek sad sam procitala Vasu poruku o Vasem ocu iz 2007 godine. Iskreno se nadam da je njegovo lecenje bilo uspesno i da je on dobro. Ja sad imam problem s metastazama na kostima koje su se pojavile dve godine nakon sto mi je odstranjena dojka zbog malignog tumora. Ako procitate ovu poruku, molim vas javite mi se na PP. Pozdrav, maca trem
 

Back
Top