Gde za novu g.?:)

pajamaca:
ja sam se nameračila na sloveniju.
ali, na zapadu nije nova godina ona čar, tamo treba da ideš za božić!
dakle, toplo preporučujem beč npr za božić;)
Ma bila sam prosle godine u Becu,tj. ne samo za novu,posto sam tamo zivela....da,extra je bilo,s obzirom koliko ima nasih ljudi i klubova po gradu,komotno se osecas kao da si kod kuce...
zelja mi je da odem u Dubai.....eh...tamo je izazov otici....
pozdrav.... ;)
 
[zelja mi je da odem u Dubai.....eh...tamo je izazov otici....
pozdrav.... ;)[/QUOTE]

U Dubai ? NIKAKO za Novaka!!!!!!!!!
Ja bila i nikad gori docek. Trudili se mi iz petnih zila ali nije to TOOOOOOOO.
Ne mrdam vise nigde u tople krajeve u to vreme.
A sarme, a prasence, a narodnjaci .......?????????:-P
 
Prosle godine smo bili u Pragu i garantujem ti da sa tim gradom nikada ne mozes da promasis. Prelep, prepun super pivnica, klubova, a za novu godinu i Italijana. Sve u svemu za svako putovanje a pogotovu za novu god je fantastican i najlepsi grad na svetu.
 
Evo gde, po mom skromnom mišljenju NE TREBA ići....

- Budimpešta, zato što Madjari NE ZNAJU da se provode, i nikada neće napraviti dobru atmosferu....
Možda u nekom manjem mestu, ovi iz prestonice su previše uštogljeni, obuku balske haljine i leptir mašne, i paze da se ne uprljaju.

- Grčka, zato što taj dan za Grke ne predstavlja gotovo NIŠTA, otprilike malo manje važno nego kad se igra gradski derbi. Oni imaju neke svoje druge proslave....
 
Ja se nesto razmisljam da idem za Istanbul, a docek na brodu koji plovi Bosforom. Kazu da je super program, a i ne kosta mnogo, sve ukupno 7 dana, docek na brodu sa ukljucenim kompletnim picem i novcem za ostale troskove za dve osobe oko 700 evra, mada ni to nije mala cifra... Videcemo pozdrav svima.
PS ako je neko vec bio na ovakvom doceku ljubazno bih zamolio da mi napise iskustvo pozz
 
Ja se nesto razmisljam da idem za Istanbul, a docek na brodu koji plovi Bosforom. Kazu da je super program, a i ne kosta mnogo, sve ukupno 7 dana, docek na brodu sa ukljucenim kompletnim picem i novcem za ostale troskove za dve osobe oko 700 evra, mada ni to nije mala cifra... Videcemo pozdrav svima.
PS ako je neko vec bio na ovakvom doceku ljubazno bih zamolio da mi napise iskustvo pozz

Koja agencija ima u ponudi?Zvuci mi super!
 

Back
Top