Prava i legalna internet zarada u Srbiji

Ovo je legalna i ozbiljna ponuda. U pitanju je firma iz Novog Sada , EuropeDesign d.o.o. Trenutno traze druge firme i radnje na teritoriji Srbije koji ispunjavaju uslove da postanu distributeri . Fizicka lica mogu biti agenti prodaje. Takodje je u toku i konkurs za promoterke na teritoriji Novog Sada. Ovo nije spam i mislim da je mnogima zanimljivo.
 
COVECE, PA DO JUCE SI IH PLJUVAO?!?!?!?!?!?
Pa si ih onda ljubio u guzicu... ljigavce.
Pa si onda pobegao sa one teme, i dosao ovde da ih reklamiras, a?
Pa kad si vec odjednom toliki legalista, postujes pravila, jeli, sto onda ne ispostujes to da se na forumu ne moze reklamirati firma? Stoko usljiva, preletacka...
Eto, ja ti nisam nikakva konkurencija, paranoiku, od svog posla fantasticno zivim, a i niste ni vi nikakva firma da bih obracao paznju na vas. Ovo je nesto bas licno, jer bih ljude koji se prodaju kao ti gazio k'o mrave... gnjido.
I ne bih koristio ovakav recnik, da nisam video sa koliko strasti si pljuvao vec sutradan ceo svet na forumu, a gazdama ulazio u anus i pre nego sto su ti bile gazde... I pravio nas budalama, kao "mi ne razumemo tvoj postupak", jel'?... Rekao bih ti jednostavno "stidi se", ali ti za obraz ne znas... Verovatno si vec ukopao i sve one koji su ti nekad bili ortaci, a onda su odjednom konkurencija?...
Pih. Sljamu.
 
COVECE, PA DO JUCE SI IH PLJUVAO?!?!?!?!?!?
Pa si ih onda ljubio u guzicu... ljigavce.
Pa si onda pobegao sa one teme, i dosao ovde da ih reklamiras, a?
Pa kad si vec odjednom toliki legalista, postujes pravila, jeli, sto onda ne ispostujes to da se na forumu ne moze reklamirati firma? Stoko usljiva, preletacka...
Eto, ja ti nisam nikakva konkurencija, paranoiku, od svog posla fantasticno zivim, a i niste ni vi nikakva firma da bih obracao paznju na vas. Ovo je nesto bas licno, jer bih ljude koji se prodaju kao ti gazio k'o mrave... gnjido.
I ne bih koristio ovakav recnik, da nisam video sa koliko strasti si pljuvao vec sutradan ceo svet na forumu, a gazdama ulazio u anus i pre nego sto su ti bile gazde... I pravio nas budalama, kao "mi ne razumemo tvoj postupak", jel'?... Rekao bih ti jednostavno "stidi se", ali ti za obraz ne znas... Verovatno si vec ukopao i sve one koji su ti nekad bili ortaci, a onda su odjednom konkurencija?...
Pih. Sljamu.
Ja sam se uverio da ti ljudi nisu losi. Ako nista drugo www.rentasajt.com je dobar proizvod. Ljudi su mi pruzili sansu i hvala im na tome. Dacu sve od sebe da im opravdam njihovo poverenje. Oni razumeju da sam svoj prvi komentar napisao pod utiskom i u afektu. bio sam isto toliko glup kao i ti kada si pisao svoj komentar. Na kraju ipak razum pobedi. I smanji dozivljaj , jer ukoliko hocemo u Evropu moramo biti pametniji i kulturniji , i postovati ozbiljne firme i prave projekte i ideje.
 
Mars u tri lepe i ti i tvoje sugavo reklamiranje jos sugavije firme.
Evo sad ti to pisem kad nisam u afektu, jer je to moj STAV, gnjido...
A, da, otkud ti znas sta je stav, beskicmenjace...
Da te nisu zvali i dan danas bi ovde **** po njima...
Pih.
Ali oni su me zvali i uverili da nisam bio u pravu. Procitaj jos jednom : "Ja sam se uverio da ti ljudi nisu losi. Ako nista drugo www.rentasajt.com je dobar proizvod. Ljudi su mi pruzili sansu i hvala im na tome. Dacu sve od sebe da im opravdam njihovo poverenje. Oni razumeju da sam svoj prvi komentar napisao pod utiskom i u afektu. bio sam isto toliko glup kao i ti kada si pisao svoj komentar. Na kraju ipak razum pobedi. I smanji dozivljaj , jer ukoliko hocemo u Evropu moramo biti pametniji i kulturniji , i postovati ozbiljne firme i prave projekte i ideje."
 
Ne seri i dalje, ti si ih ljubio u guzicu jos pe nego sto su ti se uopste i obratili...

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=4948815&postcount=160

Hronoloski:
Opleo si po njima poslednji put 11.09. u 12.10h.
Oni se sa ovim postom pojavili u 17.33h.
Ti u 18.52h vec vices "ciko, nisam ja..."
(Da ti nisu mozda u medjuvremenu vec objasnili koliko su dobri?!? Sljamu...)
U 21.14h im se jos jednom izvinjavas, iako ti se niko ne obraca (?!)... Uvuci se jos, zatrebace...
Vrhunac sledi u 21.50h :
Probao sam da pozovem ovaj telefon ali verovatno je kasno. Pozvacu vas sutra pre podne da raspravimo ovu stvar. Mislim da je ovo jedan obican nesporazum. Nadam se da razumete. Inace sto se tice vredjanja nase struke ja bih upozorio pripadnike foruma da to ne rade.
?!?!? Sta smo mi, budale?!
Napominjem, NIKO TI SE DO TADA NIJE OBRATIO SEM ONOG JEDNOG NJIHOVOG (pardon, vaseg) SAMOREKLAMERSKOG POSTA.
O ozbiljnosti firme svedoci i reklamiranje na Krstarici... zajedno sa dilerima divx-a.. :roll:
A onda sledi moj favorit:

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=4963477&postcount=184

Naravno, da svi vide kako se ljubi u guzicu visi referent prodaje... :lol::lol::lol: Kad je vec upuceno licno doticnom, sto mu ovo nisi poslao na PP?!? :confused: A, da, ovako se lepo vidi poltronizam na sav glas... Zoran Cvijanovic je mala beba za tebe... :oops::roll:
Evo ti i malo "literature", u skladu sa tim... iako ti sve ove fore znas...
http://www.imdb.com/title/tt0180059/

Sve u svemu, providno, jadno... Takve ljude ne bih na ulici udostojio ni pljuvanja... Savetovao bih tvoje saradnike da ti ne okrecu ledja, mozda nadju noz u njima jednog dana... Barem su iz ovoga uvideli kako si okrenuo curak u trenutku, bez razmisljanja... Tako ces verovatno uraditi i tom VRP-u, ako ti neko i najmanju sansu ponudi...

I, za kraj, mali "best of":

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=4967730&postcount=213

Sljamu. Gade mi se ljudi kako ti.
Pih.
 

Back
Top