Blesava sećanja neka
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 67

Tema: Blesava sećanja neka

Domaćin Sokolica_M (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano Blesava sećanja neka

Danas sam se setila, pa sam se smejala sama na prozoru (komšije koje su sedele u dvorištu mislile su da sam pobrljavila zbog neizlaženja iz kuće )... Kad je moja sestra od tetke, kad smo bili deca, otišla u kukuruz da vrši veliku nuždu i obrisala se listom od klasa...
    I kako je jedna od nas četiri sestara (možda čak i ja, daleko mi je sećanje) mislila da je paradajz neka pogrdna reč, oznaka za ženski polni organ.

Pišite...

Iskusan Sibil Vejn (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    107

Podrazumevano Re: Blesava sećanja neka

Smejem se kad se setim kad sam ,za mene, jednu vazhnu poznatu lichnost,chiju muziku jaaako volim,videla u gradu.Tada sam pocela da skachem od srece,u pravom smislu te rechi, a sestra i drugarica mi pobegle na drugu stranu ulice,od blama. ops: Mada bi' danas isto uradila,pa ko shta kazhe...Kad sam budala...Meni je to bilo uzhasno smeshno,ali njima ne...

Elita Šakal (avatar)
    Učlanjen
    12.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    244

Hm, ybt. ajd' i ja da podelim nešto sa vama... bio sam klinac... El. Orgazam je izdao svoj prvi LP i ja naravno odlučih da ga kupim... prošetah se onako mali do Beograđanke... ''teto, teto dajte mi ploču električnog organizma'' ybg. bilo me blam da kažem ''orgazam''... kaže teta, mali nije ''organizam'' već ''orgazam''...

Buduća legenda whitenicky (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    413

Sergeant

Učlanjen
    26.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Ha, ha. Dobri ste.
    A evo jedno sećanje od pre dve godine, možda ima i manje.
    Šetam ja sa drugaricom u vreme onih prvomajskih praznika po gradu, meni tako dođe ili da idem u wc ili da umrem (mala nužda), a kako je bilo sve zatvoreno, svi lokali, ona meni nađe neko mesto koje je zaista toliko bilo mračno da se nije moglo ni nazreti šta je u pozadini. Elem, čučnem ja, i tek odjednom čujem glas starije muške osobe iza sebe: ''O, Bože!''
    Iza mene je bila - kapija - čovek krenuo da izađe iz kuće!

A drugarica lik, idem ja što me noge nose, čovek iza mene korača, a ona konstatuje: ''U, pa ti to baš brzo završi!''

Početnik
    Učlanjen
    19.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ja sam se juče setila kako sam se uvek borila sa sestrom ko će da pojede jaje sa dva žumanca.
    Pitala sam je: "Sećaš li se Kaćo, kako smo se borile za ona mutirajuća jaja?"

Iskusan Sibil Vejn (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    107

Citat Original postavio Šakal
    Hm, ybt. ajd' i ja da podelim nešto sa vama... bio sam klinac... El. Orgazam je izdao svoj prvi LP i ja naravno odlučih da ga kupim... prošetah se onako mali do Beograđanke... ''teto, teto dajte mi ploču električnog organizma'' ybg. bilo me blam da kažem ''orgazam''... kaže teta, mali nije ''organizam'' već ''orgazam''...
    Ti sa barem bio rodjen u vreme pochetaka Orgazma i ostalih sa te scene.A ja tek j___deceniju kasnije...

Učlanjen
    26.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Ovde se izgleda samo ja sećam...

Setila sam se kako mi je tata, pošto sam koristila cuclu do pete godine, posle dugotrajnog pokušavanja da me od iste odvikne, jedne je večeri uzeo iz moje ruke i bacio kroz prozor.
    Koja je to patnja bila...
    Ili, kad sam izgubila igračkicu (malu figuru) Švrću (zagubila, našli smo je ), rekla mami kako će da mi stane srce ako je ne nađemo... Takođe sam imala pet godina... Au... što sam ja bila pametna u petoj... nije trebalo da odrastam...

Zainteresovan član Kathy_was_here (avatar)
    Učlanjen
    05.05.2007.
    Reputaciona moć
    42

Hmmm...
    Drugarica je došla kod mene da gledamo neki film...i pre nego što je počeo sišle smo do prodavnice da kupimo nešto.U međuvremenu dobile smo napad smeha i smejale se kao odvaljene u prodavnici,toliko da nismo mogle normalno ni da komuniciramo sa prodavačicom pa smo joj samo davale znakove rukama.Kad smo trebale da platimo drugarica je uzela da broji pare ali su joj u napadu smeha ispale...svi u radnji su nas gledali kao nenormalne...

Ima još puno...pisaću kad se setim...

Domaćin jecawaste (avatar)
    Učlanjen
    11.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    87

kad sam bila mala u nekom crtacu sam gledala kako neka cuda lete,pa sam jednom htela da skocim kroz prozor sa kisobranom ''jer sam htela da leetim''

Aktivan član *TASKA* (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2007.
    Reputaciona moć
    54

Ja i sestra smo jedno vrijeme pricale tako sto smo sve samoglasnike pretvorile u "i".
    Tiki di smi pricili iviki di nis niki niji rizmii Ji li di di ji sipir?
    Pribijti !

Učlanjen
    26.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Sve me je oduševilo, ovo poslednje naročito.

Iskusan Che Guevara (avatar)
    Učlanjen
    21.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    94

drug i ja za vreme bombardovanja šutnuli nekom liku da smo našli srušen avion u ataru...ovaj je toliko brzo razglasio da je ceo komšiluk otišao da ga traži pre nego što smo rekli da smo se zezali...posle su nam ".ebali kevu"...i matorci su išli...ma otišlo je bar 50 ljudi...a mi dva klipana i poslednji trzaji puberteta...

Iskusan Che Guevara (avatar)
    Učlanjen
    21.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    94

Citat Original postavio whitenicky

Učlanjen
    26.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Ta je dobra!
    Mi išli za vreme sela da branimo most preko nekog potoka kod manastira.
    Trebalo je da nas snime.
    Ima nekakav klip... neka televizija vojvođanska što usnimila, čini mi se...''Skeledžijo, skeledžijo, prevezi me preko...'' Haha...
    A tada, dok su najveći ''junaci'' to časno branili, moja sestra je ukrala mladi crni luk iz manastirskog dvorišta.

Domaćin Lusy Lusy (avatar)
    Učlanjen
    20.02.2007.
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    0

secam se kad asam se na selu vracal aod drugarice,i sad mrak svuda a meni se ozbiljno pripiskilo...
    i ja odlucim da se sklonim na neku obiznju livadu pored puta i da se olaksam...
    taman sto sam se spustila i pocela iz mraka izroni neki par....a mesecina sija dovoljno da mi se vidi gola guza i tako sam ja cucala tu i crvenila sve dok nisu prosli....

Domaćin Lusy Lusy (avatar)
    Učlanjen
    20.02.2007.
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    0

secam se kad smo kao male moje drugarice i ja organizovale kao neku grupu koja ce pomagati lutalicama zivotinjama,tj svakom zivom bicu kome je potrebna pomoc...
    tako da smo mi u jednom dvoristu imali i zeca i pse i macke i vrapca cak jednog..i tako smo terorisale nase roditelje dok nas jednog dana nije pojurila jedna ogromna pomahnitala izgubljena svinja,i odlucile smo da mi nismo prave zene za taj posao
    ehhh ta secanja

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    131

Citat Original postavio Sokolica_M
    Ta je dobra!
    Mi išli za vreme sela da branimo most preko nekog potoka kod manastira.
    Trebalo je da nas snime.
    Ima nekakav klip... neka televizija vojvođanska što usnimila, čini mi se...''Skeledžijo, skeledžijo, prevezi me preko...'' Haha...
    A tada, dok su najveći ''junaci'' to časno branili, moja sestra je ukrala mladi crni luk iz manastirskog dvorišta.
    Eto šta je sve živ čovek može, u ratu, da uradi !!! :?
    član javne grupe

Početnik haker (avatar)
    Učlanjen
    27.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Ja baš sada ne mogu da se setim ničega

Iskusan Nata_lijaBG (avatar)
    Učlanjen
    06.12.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    95

Citat Original postavio Sokolica_M
    Danas sam se setila, pa sam se smejala sama na prozoru (komšije koje su sedele u dvorištu mislile su da sam pobrljavila zbog neizlaženja iz kuće )... Kad je moja sestra od tetke, kad smo bili deca, otišla u kukuruz da vrši veliku nuždu i obrisala se listom od klasa...
    I kako je jedna od nas četiri sestara (možda čak i ja, daleko mi je sećanje) mislila da je paradajz neka pogrdna reč, oznaka za ženski polni organ.

Pišite...
    E kad smo vec kod paradajza, secam se da sam kad sam bila mala od svojih starijih sestara cula kako stalno traze nesto slatko i pocela i ja da trazim nesto sjatko i mama mi da paradajz i od tada , pa do skoro, ja ubedjena da je paradajz neki slatkis. A i nije bio paradajz nego sparadajz

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.08.2007.
    Reputaciona moć
    39

. ...tema je odlicna...imala sam mozda 5 godina,cale se igrao sa nama(brat i ja), iz zezanja me stavio na ruke,tako da sam mu bila okrenuta ledjima,sa njegovim rukama ispod kolena i zadnjicom koja je bukvalno visila,i poceo da prica bratu"gde mala seka kaki ee...ee..gde mala seka kaki ..eee..a ja na to sve tttrrrtt..i danas me svi zjb.

Ističe se SumiTara (avatar)
    Učlanjen
    27.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Ćale je u mladosti kao solista igrao folklor. Sa moje nepune dve godine odveo me je na Sveti Stefan, gde je bio angažovan da igra mesec dana. Tokom nastupa, dok je izvodio ples u kome podražava mačevanje (dvoboj), iskočila sam iz krila osobe koja me je čuvala, popela se na pozornicu, čvrsto zagrlila tatine noge i izgovorila: "Nedam ja moga tatu!"

Veoma poznat Limunovo_Drvo (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    176

Citat Original postavio SumiTara
    Ćale je u mladosti kao solista igrao folklor. Sa moje nepune dve godine odveo me je na Sveti Stefan, gde je bio angažovan da igra mesec dana. Tokom nastupa, dok je izvodio ples u kome podražava mačevanje (dvoboj), iskočila sam iz krila osobe koja me je čuvala, popela se na pozornicu, čvrsto zagrlila tatine noge i izgovorila: "Nedam ja moga tatu!"
    hehe ovo je baš dobro

Ističe se Shadow of dark (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2007.
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    66

bas slatko

Učlanjen
    26.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

I ja sam se oduševila!

Slične teme

1. Secanja(Va)
    Autor iVE014 u forumu Srbija
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 30.05.2009., 12:59
  2. Secanja
    Autor snoshaj efendija u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 06.08.2008., 10:36
  3. Secanja!
    Autor DNAzmaj u forumu Muzika