Vanja Bulic

Mada ga moji roditelji nisu nikad voleli, takođe iz nepoznatih razloga, ja jesam...
I, evo, pre nekoliko dana sam se setila koliko sam volela samo da gledam onu njegovu emisiju ''Biseri'' kad sam bila mlađa... Nedelja, BK, sećam se... i ona muzika koja ide u pozadini tiho, način na koji vodi razgovor... sve stvara jednu dramsku atmosferu sa tužnim prizvukom... Nebrojeno puta sam plakala (O, koliko ja samo volim da plačem! :) ) zbog nečijih životnih priča, a oduševilo me je kod njega i to što je na trenutke gubio na propisanoj profesionalnosti, pa je i on nekad brisao suze...
Uostalom, njegov je roman ''Lepa sela lepo gore'', po kom je snimljen i film, ako se ne varam, a ne bi trebalo da sam se prešla... Fantastičan film koji nikad nisam mogla da pogledam do kraja :) :(...
I eto, kakva koincidencija, ove nedelje razmišljam o njemu, i u traganju za nekim podacima dođem na ovaj podforum i do ove teme...
 
Zanima me da li neko zna na koji nacin mogu da kontaktiram Vanju Bulica ? Bilo koji nacin bi bio dobrodosao. Inace bez obzira sto neke emisije budu relativno dosadne, iskreno mislim da Vanja radi fenomenalan posao i da bi Srbija bila mnogo bolja za zivot da ima jos voditelja kao sto je Vanja koji se bave pravim problemima obicnih ljudi, a ne samo neke senzaciona- listicke bajke kvazivoditelja i kvazinovinara.
 
Po njegovom romanu snimljen je film ,,Lepa sela, lepo gore'' i bio je jedan od scenarista filma.
Legenda novinarstva, ali opste poznato da u Srbiji uspeh svakome smeta, tj. uspeh se nikom ne prasta.
 

Back
Top