Koja poznata licnost biste voleli da budete?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

*RHCP 4ever*

Ističe se
Banovan
Poruka
2.185
Dakle? Da mozete da birate ko biste bili i zasto? Ja bih bila neko iz Peppersa ili Heather Nika Christie... Jer je ona cura Anthonyja Kiedisa, najboljeg frajera u Univerzumu, ikada, po mom misljenju on je vise nego savrsen u svakom smislu... I Heather zna sve clanove Peppersa licno, moze da gleda koncerte kad hoce i nosi Anthonyjevo dete... Po meni je ona najveca srecnica ikada... I da ne bude da skrecem sa teme, ona JESTE poznata, jer je manekenka, doduse ne preterano poznata... Vecini ljudi je poznata vise zato sto je Anthonyjeva cura, nego zato sto je manekenka... :wink:

A ko biste vi voleli da budete? ;)
 
Uzeše mi Tita... :)

Volela bih da budem Čola.
''... fanovima delim slike, smešim se na ženske krike, uvek iznad politike...'' :)

Ja sam već poznata ličnost... u svom kraju... :)
... mnogima idol... :)
Zašto bih ja imala idole... :)

Simpatična tema, ali nijedna mi ličnost ne pada na pamet. Možda stvarno, ipak, već pomenuti Zdravko Čolić. :)
A istorijske... Ne računaju se one?
 
Sokolica_M:
Uzeše mi Tita... :)

Volela bih da budem Čola.
''... fanovima delim slike, smešim se na ženske krike, uvek iznad politike...'' :)

Ja sam već poznata ličnost... u svom kraju... :)
... mnogima idol... :)
Zašto bih ja imala idole... :)

Simpatična tema, ali nijedna mi ličnost ne pada na pamet. Možda stvarno, ipak, već pomenuti Zdravko Čolić. :)
A istorijske... Ne računaju se one?

Racunaju se i istorijske... ;)
 
E, ako se računaju, onda neki slavni vladar... neki vojskovođa... da jašem na konju, da upravljam, organizujem, da me se plaše, da me slave... da me mrze... malo sam preterala... :)
Samo vojskovođa, bez navedenih atributa. Ili vitez. Ali ne oni što spašavaju princeze od zmajeva, njih mrzim. Princeze mislim, zmajeve baš volim. :)

Ili, ako odem u stari vek, antičko doba... filozof... Sokrat, recimo, zbog njegove čuvene ironije...
Iz epskih pesama... Banović Strahinja... :)
Ako bih baš morala da budem žensko, onda neka bude to Kosovka devojka... :)

I da, zaboravila sam, NJEGOŠ!!!
 
*RHCP 4ever*:
Dakle? Da mozete da birate ko biste bili i zasto? Ja bih bila neko iz Peppersa ili Heather Nika Christie... Jer je ona cura Anthonyja Kiedisa, najboljeg frajera u Univerzumu, ikada, po mom misljenju on je vise nego savrsen u svakom smislu... I Heather zna sve clanove Peppersa licno, moze da gleda koncerte kad hoce i nosi Anthonyjevo dete... Po meni je ona najveca srecnica ikada... I da ne bude da skrecem sa teme, ona JESTE poznata, jer je manekenka, doduse ne preterano poznata... Vecini ljudi je poznata vise zato sto je Anthonyjeva cura, nego zato sto je manekenka... :wink:

A ko biste vi voleli da budete? ;)
Stvarno si zaludjenik :) .Nego,kol'ko ima godina ta Entonijeva?Chula sam da je jaaako mlada?Blago njoj,nosi njegovo klinche.Iako je Entoni malo smorio,malo sam ljubomorna. :oops:
 
Ne bih volela da budem lichnost koju cu spomenuti, ali bih volela da nekako udjem u mozak Marilyna Mansona i da vidim na koji on to nachin razmishlja i kako posmatra svet i zashto ga posmatra onako kako ga posmatra. Ljudi u mom kraju kazu "nedostaje mu neka vinkla u glavutu". Ja bih rekla da nije da mu nedostaje, nego ih ima previshe.
A volela bih da budem Anne Nurmi- supruga Tilo Wolff-a i njegov par u grupi Lacrimosa.
 
Sibil Vejn:
Stvarno si zaludjenik :) .Nego,kol'ko ima godina ta Entonijeva?Chula sam da je jaaako mlada?Blago njoj,nosi njegovo klinche.Iako je Entoni malo smorio,malo sam ljubomorna. :oops:
Nije Anthony NIMALO smorio... Ona ima 21. godinu, rodjena je 1. januara 1986.. Meni je ona skroz simpa, ali joj JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKO, ali JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKO zavidim... :( I jesam RHCP zaludjenik, veci nego sto mozes i da predpostavis... :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top