BOLJE 16 NEGO 32

Ima jedan interesantan film (Hard Candy) u kojem klinka od 14 godina preko interneta upoznaje lika od 32 ... i sad, izashli su, zatim joj je on ponudio da odu kod njega u stan da chuje pesmu neke njene omiljene grupe, i josh dok su bili u fazi caskanja ona mu je sipala tablete u sok i oshamucenog ga vezala za stolicu .. a zatim je pochelo maltretiranje, za njega pravi horor :)
 
Vesela_zena_beogradska:
Ima jedan interesantan film (Hard Candy) u kojem klinka od 14 godina preko interneta upoznaje lika od 32 ... i sad, izashli su, zatim joj je on ponudio da odu kod njega u stan da chuje pesmu neke njene omiljene grupe, i josh dok su bili u fazi caskanja ona mu je sipala tablete u sok i oshamucenog ga vezala za stolicu .. a zatim je pochelo maltretiranje, za njega pravi horor :)
E taj film cu morati da pogledam...
 
ima toga jos.
mogu da ti budem nepresusni izvor oblicja.a sta si smislio da napravis?
danas bas neki tmuran dan.ali,ja volim ovakvo vreme.
daj,baci bar onaj davno obecani vic.
 
ide vidra kroz sumu i nesto susnu..ona se okrene i nista..nastavi dalje,opet susnu i nista...naidje na zeca i pozdravi ga..zdravo zece..zdravo tidra...pa nism ja tidra nego vidra...a ne,koga ja dvaput kresnem,ja sam sa njim na ti
 
evo jos neke slike s koleginicama ......malo starijim :))))

STA60030-1.jpg
 
Struja:
niki,znaju li one da ih kacis po forumu?
mojne napravis zenama neki ljubavno-porodicni serijal.

Strujka skroz si u pravu, ja okacila sebe sa mladjanim momkom pa obrisala iz istih razloga, sta znam, decak sada mozda u srecnoj vezi, zamisli naleti curica na nasu fotku iz ljubavnije dana... da bude odma' latino tragedija :lol:
 
Znam ja to, al ajd da probamo mi to da objasnimo prvo 4masima a posle siroj muskoj zajednici zemlje Srbije... ovde bre cim dodjes do te carobne 30te odmah si za staro gvozdje, matorka iliti polovnjaca. Ono sto je kontradiktorno u celoj prici je da ce te pre prozivati matoriji muskarci nego mladji... Cudo nevidjeno.
 

Back
Top