Molekularna biologija
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Molekularna biologija

Početnik vivienleigh (avatar)
    Učlanjen
    15.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Lightbulb Molekularna biologija

Videla sam da se o ovom fakultetu raspravljalo u nekim temama, ali dosta davno, pa me zanima, ako neko studira tu granu na Bioloskom fakultetu ili na PMF u NS, da mi kaze neke informacije oko upisa i koje su mogucnosti za posao ako zavrsim ovaj fakultet.
    Hvala unapred.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.09.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    39

Podrazumevano Re: Molekularna biologija

Ja sam diplomirala pre par meseci i u fazi sam trazenja posla. Ja sam zavrsila u Beogradu, ali po starom programu. Od ove godine upisuju po Bolonji, pa molekularna biologija kao zaseban smer od prve godine vise ne postoji, vec se za nju opredeljujes na master studijama. Uslovi za posao oovde su jako slabi, ako i uspes da se zaposlis u struci to je na nekom institutu, a pocetana (i dugo vremena jos nepromenjena ) plata ti je 32 000din. Uslovi za posao u inostranstvu (tj. za doktorske studije) su fantasticni i ako nisi emotivno vezan/a za Srbiju -toplo ih preporucujem. Sto se upisa tice, polaze se samo biologija, s tim da je uvek do sad bilo potrebno poprilicno poena da se upadne na budzet. U mojoj generaciji konkretno 95 poena da bi upao na budzet na molekularnoj.
    Pozdraav, nadam se da sam bila od koristi. Ako te jos nesto zanima, slobodno pitaj, znam kako je kad ne mozes da dodjes do informacije.

Početnik
    Učlanjen
    17.09.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Thumbs up Re: Molekularna biologija

Citat Original postavio vivienleigh Pogledaj poruku
    Videla sam da se o ovom fakultetu raspravljalo u nekim temama, ali dosta davno, pa me zanima, ako neko studira tu granu na Bioloskom fakultetu ili na PMF u NS, da mi kaze neke informacije oko upisa i koje su mogucnosti za posao ako zavrsim ovaj fakultet.
    Hvala unapred.
    I ja sam u nedoumici izmedju ova dva fakulteta. Na biološkom je zvanje molek. biolog i fiziolog, a na PMF molekularni biolog. Ja bih se u četvrtoj opredelila za izborne predmete u vezi genetike. Sajt PMF (biologija) je www.pmf.ns.ac.yu :-)
    Poslednji put ažurirao/la nancy89 : 07.10.2007. u 19:53

Slične teme

1. Molekularna biologija
    Autor Slavik u forumu Arhiva
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 29.11.2013., 18:09
  2. Molekularna biologija
    Autor Lammbada u forumu Arhiva
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 16.12.2006., 19:21
  3. molekularna biologija
    Autor blue_monday u forumu Arhiva