molim vas sve za pomoc-americko rvanje

grafika je super ako uzmes u obzir da je igra radjena pre 3 godine a 2007 je samo mod koji azurira podatke o rvacima.
Inace tokom igre grafika i izgleda dobro.
Kao sto sam rekao. Igra je super. Jedino sto sve deluje malo usporeno tokom igranja ali zato kolicina poteza koje mozes da izvedes je ogromna. (kombinovanje action tastera i pomeranje) Cak mozes i sa konopca da skocis da izadjes iz ringa, uzmes stolicu (ili sta vec :lol: ) i slicno. A modova ima mali milion. Te borba, te turniri, te u kavezu, te ovo te ono. Stvarno uzasno puno i sve to puta dva (dva igraca ili cetiri)
Ko voli ovakav tip igre za PC nece naci bolje.
 
Koja je to igrica WWE Raw 2007?

Znam za WWE Raw koja je bila u prodaji pre 5-6 godina, ali jos nisam cuo za 2007 verziju.

PA rekoh ranije.
To je ta ista igra samo sto postoji dodatak za nju na 1 CD-u koji vrsi prepravke igraca i nesto poboljsava grafiku i donosi neke nove poteze. Sustinski najveca promena se odnosi na aktuelnu listu rvaca i valjda su ubaceni "old time" celebrity kao Hulk Hollywood Hogan i slicno.
 
Kao da ga je odvalio. Daj molim te. Ne budi naivan. Slucajno sam bas tada gledao mec (premda nemam neko visoko misljenje o WWE-u narocito sto je sve namesteno) OK povredjuju se u akrobacijama ali sve je to velika rezija. KAd bi se stvarno udarali pounom snagom kako tamo pljuste udarci niko ne bi stajao na nogama duze od dva minuta a pola bi ih zaglavilo u urgentnom.
Da ga je onako udario u glavu ubio bi ga na mestu. Video sam krv. Pretpostavljam da ga je osrednje udario cisto da krene krv a ne bi me cudilo da je imao malu kesicu preko vestacke koze na licu i da je odatle procurelo.Sve je to rezija. Oni su kao zakrvljeni protivnici i slicno. A ne znam da li si znao da oni na meceve svi idu zajedno istim autobusom. BAs bi mogli likovi koji se navodno mrze iz dna duse da putuju zajedno, da se zezaju i pevaju (bila je jdna emisjija o njima kako zajedno putuju, pisurija. Oni su bre najbolji ortaci. Sve je to velika rezija smisljena da navuce ljude da gledaju. Ogroman se novac tu vrti. Nemoj da gledas na to kao na rvanje. Gledaj kao na show program. I ne veruj onim udarcima. Obrati paznju. Svaki put kad urada lupi nogom o pod da bi udarac dobio na "zvuku" tacnije na jacini. Oni se bre tamo miluju. Jedino svaka cast za akrobacije i tu stvarno postoji opasnost od povrede.
 
i info videu, izmedju borbe, Baptista i sam kaze da deca ne pokusavaju kod kuce, da je sve to uvezbano...niko od njih i ne kaze da je sve realno :) Kad bi onaj grmalj od 120 kila zveknuo drugog, taj bi bio na licu mesta, a on kao ustaje osamucen i nastavlja posle kao nov :) hehe. Sve u svemu zanimljivo, posebno nekoliko borbe sa playboy zechice sto sam gledao :P
 

Back
Top