Kosovo bez Albanaca

Kosovo bez Albanaca

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Na Kosovu i Metohiji žive još i Turci, Bošnjaci, Goranci, romi-Romi, romi-Egipćani..
Tako da ni bez Albanaca Kosovo nije etnički čisto.
Pa ne znam na koji deo tvog pitanja da odgovorim.
A i samo pitanje ti je glupo.
U poslednja tri veka KiM se uglavnom ''čisti'' od Srba i ostalih Nealbanaca.
Za 50 godina verujem da će na popisu biti 99,9999% Аlbanaca
i stotinak monaha i monahinja srpske i drugih nacionalnosti.
 
Dikan:
Na Kosovu i Metohiji žive još i Turci, Bošnjaci, Goranci, romi-Romi, romi-Egipćani..
Tako da ni bez Albanaca Kosovo nije etnički čisto.
Pa ne znam na koji deo tvog pitanja da odgovorim.
A i samo pitanje ti je glupo.
U poslednja tri veka KiM se uglavnom ''čisti'' od Srba i ostalih Nealbanaca.
Za 50 godina verujem da će na popisu biti 99,9999% Аlbanaca
i stotinak monaha i monahinja srpske i drugih nacionalnosti.


To što dosada nije etnički očišćeno i što su tamo u većini Albanci, a ima i ostalih naroda, ne znači da to mnogi ljudi u Srbiji ne žele.

Zanemarljiv je procenat nacionalnih manjina koje ti nabrajaš, te je moje pitanje sasvim jasno: "da li biste želeli etnički čisto Kosovo", a očigledno je da su najveći problem upravo Albanci.

Iz diskusija ovdašnjih "patriota" mogla sam do sada da zaključim da je upravo to želja velikog broja Srba, makar oni to tako predstavljaju, pa me je zanimalo da vidim da li imaju hrabrosti da odgovore i da, možda nekad, Srbiju dovedu u situaciju, da o njoj govore kao o genocidnoj tvorevini.
 
Naravno da bi zeleo ali ne podrzavam nikakv vid nasilja ,i nezelim nista lose da se desi njima dole ,jednostavno bi voleo da odu u Albanju ,sto oni sigurno nece , znaci zelje su jedno a stvarnost je drugo.
 
Registra.:
To što dosada nije etnički očišćeno i što su tamo u većini Albanci, a ima i ostalih naroda, ne znači da to mnogi ljudi u Srbiji ne žele.

Pa poprilično je etnički očišćeno. A to niko u Srbiji nije želeo.
Ja bih voleo da oni Albanci koji su državljani Srbije budu lojalni građani i uživaju sva prava
i privilegije, a oni koji su državljani Albanije i Makedonije, a posle 1999. došli na KiM da se
vrate u svoje države.
 
Registra.:
To što dosada nije etnički očišćeno i što su tamo u većini Albanci, a ima i ostalih naroda, ne znači da to mnogi ljudi u Srbiji ne žele.

Zanemarljiv je procenat nacionalnih manjina koje ti nabrajaš, te je moje pitanje sasvim jasno: "da li biste želeli etnički čisto Kosovo", a očigledno je da su najveći problem upravo Albanci.

Iz diskusija ovdašnjih "patriota" mogla sam do sada da zaključim da je upravo to želja velikog broja Srba, makar oni to tako predstavljaju, pa me je zanimalo da vidim da li imaju hrabrosti da odgovore i da, možda nekad, Srbiju dovedu u situaciju, da o njoj govore kao o genocidnoj tvorevini.
vec govore ...
 
tokyo:
bez obzira dal je javna ili nije

za tebe već znamo što si zaokružio 8-)
Naravno da ja to i ne krijem,al me interesuje ko je zaokružio ne.U principu nemam ništa protiv tebe,al mi nije jasno zašto se mešaš tamo gde netreba.
Bolje mi nadji 150 hektara zemlje pored mora za golf terene,sa ovim Crnogorcima nemoze da se radi.
 
Jevdjo:
Naravno da ja to i ne krijem,al me interesuje ko je zaokružio ne.U principu nemam ništa protiv tebe,al mi nije jasno zašto se mešaš tamo gde netreba.
Bolje mi nadji 150 hektara zemlje pored mora za golf terene,sa ovim Crnogorcima nemoze da se radi.

teško...da ćeš i u Hrvatskoj da to nađeš

buni se lokalno stanovništvo, kažu pesticidi im truju njihovu zemlju i podzemne vode
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top