KAKAV JE OSECAJ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
meda0000:
Uvek me je zanimalo kako se devojka oseca kad prevari decka? Kako se oseca kad mu se vrati ,kako moze mirne savesti da nastavi vezu sa njim?


Zavisi od devojke i od toga kakva je, u stvari, njena veza sa tim deckom. Cim se odlucila na prevaru, znaci da u toj vezi nesto ne stima. Ja ne bih mogla nastaviti vezu, ne bi bilo posteno ni prema njemu, a ni prema meni..
 
Ma sve može. I da ga prevari i vrati mu se, i da ima dvojicu u isto vreme, može i da ga zavlači, i da ga koristi da joj leči komplekse i sujetu, i da ga ne voli a priča mu da ga voli, ... i obrnuto, i momak sve to isto može...
Danas sam do podneva mrzela sebe. Podne je prošlo, sad mogu da pređem da mrzim ceo svet. :D
 
Devilishgirl:
ko ti rekao da moze mirne savesti da se nastavi veza? varanje *****, ..chim je do toga doshlo..kraj..ostalo je zavaravanje...
yebesh ti to..

Ma nastavljaju... pritvorene kučke... a sve su to kao neka nevinašca, bar one koje ja znam...
Ne kažem da to meni ne bi moglo da se desi... jednom sam imala priliku... izašla sa tim momkom jednom, dve nedelje posle toga vagala, razmišljala... donela presudu...
Ako se desi da se devojci neko drugi zasviđa, ako je u dugoj vezi, to može da bude kao neki izazov, eto, nešto joj je uzburkalo more... onda treba da pusti da se stiša, da se digne magla... da dobije jasnu sliku: ili nastavlja staru vezu ili je prekida i počinje drugu...
Normalno je da u dugoj vezi neka nova osoba privuče pažnju, ali sve zavisi da li je to prolazno ili nas drži...

Mislim, sve što radi čovek drugom, radi zapravo sebi.
Kad bih prevarila momka, je bih se osetila prevarenom. Isto i kad bih ga iskoristila.
 
meda0000:
Uvek me je zanimalo kako se devojka oseca kad prevari decka? Kako se oseca kad mu se vrati ,kako moze mirne savesti da nastavi vezu sa njim?

Nikad nisam prevarila dechka sa kojim sam u vezi iz nekih sopstvenih principa. Smatram da si time pljunuo na sebe i na svoj sopstveni izbor. Jer partnere sa kojim smo biramo iskljuchivo mi.
A da sam ostavljala izmedju ostalog zbog drugog tipa, jesam...U svakom sluchaju poshtenije od prevare, u kojoj varash najvishe sebe....

Ljude koji varaju smatram slabim i labilnim lichnostima, koje uglavnom nemaju izdefinisan sistem vrednosti, i ne retko nejasan cilj u zivotu.
 
Nisam pristalica nikakve prevare, pa ni ljubavne. Ali ne zelim da osudim nikoga, a ni da podrzim.

Jednostavno, prevara je nesto sto svakome moze da se desi... raznim tipovima licnosti.

Nasi komentari ce biti drasticno razliciti pre i posle prevare.

Nije moralno ok, ali ne stavljam glavu na panj da nikad necu zgresiti... takvi prvi padaju.
 
Devilishgirl:
obozavam nedoyebane isfrustrirane shoviniste s malom kitom, s visokim iq-om i sjajnim razumevanjem ljudskog roda, posebno zenskog..

veličina kite i nije važna za prevaru, koja je, by the way, prevaziđen sistem vrednosti
u suvremenom društvu
to su Adam i Eva pokušali na prevaru da se dohvate, pa šta je bilo? znamo svi !!! :lol:
tako da, najljubaznije vas molim nemojte širiti dezinformacije, ovde ima i mlađe populacije koja ne zna
da se momci i devojke međusobno ne varaju sexualno :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top