Ma ceo svet je protiv nas

dr.koki

Aktivan član
Poruka
1.232
Evo samo da vam pokazem sta znaci ksenofobija i sta su teorije zavere. Pa mi nismo srbi ako ne zasednemo ispred zadruge sa "gajbu pivo" i psujemo ceo svet sto nas mrzi.
Teme sa foruma politika:

1. Albanija spremna za rat sa Srbijom
2. Divljanje Zapadnih investitora u Novom Sadu
3. Погледајте шта кажу јевреји, католици и западњаци о Србима
4. Ватикан антисрпски као пример поред Србије у уџбенику!
5. Posledice narkomanije - Za Čedu i LDP
6. Uništite vojsku, pa možete u NATO
7. Болтон: Америчка политика анти-Српска
8. Rokfeler - "mikrochipovacemo populaciju"

Pa da li stvarno mislite da ceo svet misli o jednoj propaloj banana republici na balkanu koja ne moze da se smisli da li hoce da prdi istocno ili zapadno pa se na kraju usere u gace.
Da, svi oni po ceo dan zayebu svoje poslove i samo prave planove kako da uniste drzavu koja je unistila samu sebe neradom i teorijama zavere.
 
dr.koki:
Evo samo da vam pokazem sta znaci ksenofobija i sta su teorije zavere. Pa mi nismo srbi ako ne zasednemo ispred zadruge sa "gajbu pivo" i psujemo ceo svet sto nas mrzi.
Teme sa foruma politika:

1. Albanija spremna za rat sa Srbijom
2. Divljanje Zapadnih investitora u Novom Sadu
3. Погледајте шта кажу јевреји, католици и западњаци о Србима
4. Ватикан антисрпски као пример поред Србије у уџбенику!
5. Posledice narkomanije - Za Čedu i LDP
6. Uništite vojsku, pa možete u NATO
7. Болтон: Америчка политика анти-Српска
8. Rokfeler - "mikrochipovacemo populaciju"

Pa da li stvarno mislite da ceo svet misli o jednoj propaloj banana republici na balkanu koja ne moze da se smisli da li hoce da prdi istocno ili zapadno pa se na kraju usere u gace.
Da, svi oni po ceo dan zayebu svoje poslove i samo prave planove kako da uniste drzavu koja je unistila samu sebe neradom i teorijama zavere.
Ma cini ti se da nas niko nevoli, eto EU nas voli, NATO nas voli ko kaze da nas nevole? Eto cak ce i prijateljski da nam uzmu kosovo! Vidis kako je dobra ova samozvana demokratija u Srbiji!
 
dr.koki:
Evo samo da vam pokazem sta znaci ksenofobija i sta su teorije zavere. Pa mi nismo srbi ako ne zasednemo ispred zadruge sa "gajbu pivo" i psujemo ceo svet sto nas mrzi.
Teme sa foruma politika:

1. Albanija spremna za rat sa Srbijom
2. Divljanje Zapadnih investitora u Novom Sadu
3. Погледајте шта кажу јевреји, католици и западњаци о Србима
4. Ватикан антисрпски као пример поред Србије у уџбенику!
5. Posledice narkomanije - Za Čedu i LDP
6. Uništite vojsku, pa možete u NATO
7. Болтон: Америчка политика анти-Српска
8. Rokfeler - "mikrochipovacemo populaciju"

Pa da li stvarno mislite da ceo svet misli o jednoj propaloj banana republici na balkanu koja ne moze da se smisli da li hoce da prdi istocno ili zapadno pa se na kraju usere u gace.
Da, svi oni po ceo dan zayebu svoje poslove i samo prave planove kako da uniste drzavu koja je unistila samu sebe neradom i teorijama zavere.

У подршци покољу и етничком чишчењу Срба по Косову и преко Дрине је запад показао своје право лице. На Косову је преко 1000 Срба побијено од шиптара од окупације, све са подршком запада који хоће да отме Српску свету земљу и да је шиптарима. Ово су све чињенице, а ти си србомрзац који продаје маглу.
 
Viorija:
У подршци покољу и етничком чишчењу Срба по Косову и преко Дрине је запад показао своје право лице. На Косову је преко 1000 Срба побијено од шиптара од окупације, све са подршком запада који хоће да отме Српску свету земљу и да је шиптарима. Ово су све чињенице, а ти си србомрзац који продаје маглу.

Istina najvise boli.
A ti posto si toliko patriota sto sedis ovde na forumu i psujes ceo svet?
Sto ne odes da radis nesto za svoju zemlju, ekonomski, politicki, vojno?
Pusku na rame pa na kosovo, ili se vezi za skupstinsku vrata i strajkuj gladju?
A mozes i da se opases bombama pa pravo na zle okupatore, samoubilacki napad?
Ma jok, ti ces da ih psujes sa foruma.
Ja bar priznajem da sam srbomrzac i prihvatam jos skoro sve ostale gluposti kojima mozete da me okarakterisete ali nemoj ti da mi se pravis patriota. Veliki si na recima i koristis cirlicu, mora da si jedan od onih radikala sto je prosao kurs: Odbrana od diverzantskih delovanja.
 
dr.koki:
Istina najvise boli.
A ti posto si toliko patriota sto sedis ovde na forumu i psujes ceo svet?
Sto ne odes da radis nesto za svoju zemlju, ekonomski, politicki, vojno?
Pusku na rame pa na kosovo, ili se vezi za skupstinsku vrata i strajkuj gladju?
A mozes i da se opases bombama pa pravo na zle okupatore, samoubilacki napad?
Ma jok, ti ces da ih psujes sa foruma.
Ja bar priznajem da sam srbomrzac i prihvatam jos skoro sve ostale gluposti kojima mozete da me okarakterisete ali nemoj ti da mi se pravis patriota. Veliki si na recima i koristis cirlicu, mora da si jedan od onih radikala sto je prosao kurs: Odbrana od diverzantskih delovanja.

Не боли ништа. Цео свет :lol:. Србомрзац не убраја Русију у свет. Немаш ти појма шта сам ја радио за Србију и шта радим сад. За одбрану Србије сам увек спреман. Мора у Србији прво да се решимо србомрзачког шљама који се накотио, па онда у бој на Косово.
 
Ma slobodno se resi mene, evo za neku godinu idem za USA pa onda slobodno idi u boj na kosovo bez mene. Meni to kosovo ne treba, vise mi treba licni mir i moj licni napredak. Znaci moj dzep i moja glava a ne neka teritorija od koje nemam ni dinara koristi a bogami i nikakve naucne. Apstraktne stvari kao "sveta teritorija" mi nikada nisu bile bliske. E pa onda ce za 10-tak godina, kad odstranite sav ovaj srbomrzacki sljam kao sto sam ja ,srbija da bude jedna cisto ratnicka nacija sa mnooogo izgubljenih ratova iza i isto mnogo uzalud izgubljenih zivota. A svi sa malo mozga ce da budu na onom zlom zapadu. Takvi kao ti ne mogu da shvate da nama ne treba vise ratova i nabedjivanja vec da prionemo na rad, da se ojacamo: naucno, finansijski, politicki... E kad to budemo ucinili onda mozemo da trazimo kosovo jer imamo neki "leverage" a ne neku kvazi-prijateljsku rusiju koja nam je samo u zadnjih 15 godina pokazala svoja prava obelezja. A i u pravu si rusiju ne ubrajam u svet.
 
dr.koki:
Ma slobodno se resi mene, evo za neku godinu idem za USA pa onda slobodno idi u boj na kosovo bez mene. Meni to kosovo ne treba, vise mi treba licni mir i moj licni napredak. Znaci moj dzep i moja glava a ne neka teritorija od koje nemam ni dinara koristi a bogami i nikakve naucne. Apstraktne stvari kao "sveta teritorija" mi nikada nisu bile bliske. E pa onda ce za 10-tak godina, kad odstranite sav ovaj srbomrzacki sljam kao sto sam ja ,srbija da bude jedna cisto ratnicka nacija sa mnooogo izgubljenih ratova iza i isto mnogo uzalud izgubljenih zivota. A svi sa malo mozga ce da budu na onom zlom zapadu. Takvi kao ti ne mogu da shvate da nama ne treba vise ratova i nabedjivanja vec da prionemo na rad, da se ojacamo: naucno, finansijski, politicki... E kad to budemo ucinili onda mozemo da trazimo kosovo jer imamo neki "leverage" a ne neku kvazi-prijateljsku rusiju koja nam je samo u zadnjih 15 godina pokazala svoja prava obelezja. A i u pravu si rusiju ne ubrajam u svet.

Америка и њена економија у све дубљу кризу. Пошто си продана душа. Најбоље да идеш за немачку и да продајеш немцима твоју буљу за паре. Они такве као ти, баш воле да нагузе за паре, а ти волиш да их задовољаваш-
 
Znas Jevreji su trpeli i proterivanja i ubijanja i mucenja i ne znam sta vec. A sve to vreme su cutali kao zaliveni i radili. Ucili su mnogo, postizali su mnogo, radili su sve sto su mogli, infiltrovali su se do najvisih funkcija u svim najjacim zemljama. A onda je kucnuo njihov cas. Pocepali su palestinu kao list papira i to sve sa oruzijem od njihovih licnih para koje su stekali godinama i za koje niko nije znao da poseduju. A svet ih je tiho (a neki i gromoglasno) podrzavao.
A mi ce da ratujemo i da ratujemo i da iscrpljujemo nasu opremu, da odbacujemo prosperitet i novac i nauku i da se vezujemo za jednu rusiju koja nam nista nije duzna niti nam je ikad pomogla. I uz to ce da psujemo ostatak sveta umesto da se infiltrujemo u njihove redove. Na kraju ostanemo bez icega i krivimo ih kako su oni sve to uradili a jadna rusija se ubila pomagajuci nam mada nije mogla nista pored ovih belosvetskih zlotvora.
 
Viorija:
Америка и њена економија у све дубљу кризу. Пошто си продана душа. Најбоље да идеш за немачку и да продајеш немцима твоју буљу за паре. Они такве као ти, баш воле да нагузе за паре, а ти волиш да их задовољаваш-

Ma bolje nemcima da prodajem dupe za pare nego srbiji da dajem besplatno. Jer me je ova zemlja dovoljno yebala i yebala a nista nisam dobio od nje osim ponizenja i razocarenja.
 
Само ти шетај.Слободно путуј игумане.Ионако би после тебе требао неки робот да поправља оно што ти урадиш.Наравно,ако твоји ''радови'' буду давали знаке живота.
И какве везе теме које си побројао имају с тобом и твојим кукањем?:roll:
 
misoni:
Само ти шетај.Слободно путуј игумане.Ионако би после тебе требао неки робот да поправља оно што ти урадиш.Наравно,ако твоји ''радови'' буду давали знаке живота.
И какве везе теме које си побројао имају с тобом и твојим кукањем?:roll:

Za sada skoro svi moji radovi daju znake zivota. Tj. osim jednog ali taj umro jos kad me video, infarkt miokarda, nisam ga ni pipnuo. Te teme samo pokazuju prebacivanje krivice na sve osim nas ili rusije. A sto se tice mog kukanja pa to je izazvao radikal-patriota koji hoce da brani kosovo.
 
Па,ово је подфорум политика.Ако очекујеш да сви пишу лагане причице за разбибригу,не знам шта тражиш овде?А ако погледаш форуме по Свету,видећеш да људи имају гомилу различитих мишљења о свему и свачему.И онда треба очекивати да у Србији сви једнообразно мисле?:confused:
 
dr.koki:
Za sada skoro svi moji radovi daju znake zivota. Tj. osim jednog ali taj umro jos kad me video, infarkt miokarda, nisam ga ni pipnuo. Te teme samo pokazuju prebacivanje krivice na sve osim nas ili rusije. A sto se tice mog kukanja pa to je izazvao radikal-patriota koji hoce da brani kosovo.

Радикал :lol: . Ти и твоји радови :lol:. Ти би да љубиш оне који секу главе Србима, који су на Косову и преко Дрине живе пекли Србе, чак и Српску децу. Бољи од њих ниси.
 
Viorija:
Радикал :lol: . Ти и твоји радови :lol:. Ти би да љубиш оне који секу главе Србима, који су на Косову и преко Дрине живе пекли Србе, чак и Српску децу. Бољи од њих ниси.

Od njih mozda bolji nisam ali od tebe sigurno jesam jer ja makar koristim glavu pre nego sto kazem nesto. Lako je tebi da lupetas kad zivis u nekom svom svetu ili u nekom belom svetu. Ali meni je dosta da ja zrtvujem ceo svoj zivot zbog nekog rata sa turcima pre 500 godina ili rata sa muslimanima ili siptarima. Ma boli me qratz da se ja povinujem normama ove zemlje tj. takvih kao ti koji govore da ja sve kontakte treba da prekinem sa celim svetom osim sa srbima i rusima. Dosta mi je, ceo zivot sam tako ziveo, izolovan u yebenom nekom embargu zbog nekih herojstava i nastavljanja 500 godina starih borbi sa turcima samo zato sto mi nismo culi da smo u 21. veku i da su mediji oruzije a ne nepromisljene strategije. Ako neko hoce da se bije neka se bije, ja cu da gledam i da navijam a ja hocu svoj zivot i svoju slobodu. Ej bre i za bugarsku mi treba viza a kamo li negde dalje da odem a ti pricas o nekom osvajanju "svetih srpskih teritorija".
 
Viorija:
Америка и њена економија у све дубљу кризу. Пошто си продана душа. Најбоље да идеш за немачку и да продајеш немцима твоју буљу за паре. Они такве као ти, баш воле да нагузе за паре, а ти волиш да их задовољаваш-


cudno...mene jos ni jedan njemac nije naguzio.. :confused: odakle ti informacija daj izvor... :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top