Zasto niko ne slusa true hip-hop ?

  • Začetnik teme ULTRAMAGNETIC
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ULTRAMAGNETIC:
ZASTO SE NA FORUMIMA TOLIKO PAZNJE POSVECUJE EMINEMU I OSTALIM MTV RAP R'N'B CROSSOVER PRODUKTIMA A NIKO NE GOVORI O PRAVIM VREDNOSTIMA HIP HOPA ?
Treba im neko otvoriti oci. :shock:
___________________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
Britni Spirs je carica!!! hehehe.... :D :D :D

sala naravno
sto me ovo vase prepucavanje nervira! nervira me to sto ovi koji ne slusaju eminema i sl. kazu da to nije pravi RAP!! Koliko ja znam ima vise vrsta! Zasto je pravi rep samo onaj koji nije "komercijalan", nema ga na tv-u i sl. Kakve su to gluposti... Mogu da se kladim da bi svaki underground reper kad bi mu ponudili da se pojavi na mtv-u uz izvesnu sumu novca, odmah bez razmisljanja pristao i time postao "KOMERCIJALA"!!! Tako da shut up!! Pa sta mislis zasto su ovi reperi na tv-u, zato sto se to vecini svidja!! Naravno ima "repera" koji su luzeri, ali sta ih briga imaju para...
 
Pazi,uporedi recimo spot od puff daddy-ja i recimo das efx-a.Po meni das efx je mnogo bolji jer obojica je**u kevu a spotovi su im nikad gori jer nemaju kesa da isprate to i zato se i ne pusta na mtv-u.A puff daddy ili kako se sad vec zove ima mnogo bolju produkciju,mnogo dobre ribe,mnogo dobra kola u spotu i to je ono sto se prodaje.Isto ti je i kod nas i svugde u svetu.Ako imas kesa prolazis,mali deo prolazi ako je bas,bas dobar.Jedino sto cenim wu tang jer i pored dobrih spotova imaju i dobru muziku.Jel si videla mozda na tv-u spot od onyx-a mozda?Kad je zadnji put bio gangstarr na tv-u?Zato ti shut da **** up!!!
 
ULTRAMAGNETIC:
ZASTO SE NA FORUMIMA TOLIKO PAZNJE POSVECUJE EMINEMU I OSTALIM MTV RAP R'N'B CROSSOVER PRODUKTIMA A NIKO NE GOVORI O PRAVIM VREDNOSTIMA HIP HOPA ?
Jednostavno yar ne KOMERCIJALA,KOMERCIJALA I KOMERCIJALA BRATE!!!
JOŠ BOLJE PITANJE BI BILO, ILI BI BIO NEKI ODGOVOR NA OVO TVOJE-ZAŠTO LJUDI SLUŠAJU-I ŠTO JE JOŠ GORE ILI ČUDNIJE- ZAŠTO POISTOVEĆUJU SVOJE EMOCIJE SA PESMAMA ŠEMSE SULJAKOVIĆ.Evo danas na primer danas moj kolega tonac pustio danas do daske JUŽNI VETAR aaaaaaaaa čuj ovo SVAKO ME PROLJEĆE NA TEBE SETI!!!! :shock: :shock: :shock:
 
MinM_4Life:
Britni Spirs je carica!!! hehehe.... :D :D :D

sala naravno
sto me ovo vase prepucavanje nervira! nervira me to sto ovi koji ne slusaju eminema i sl. kazu da to nije pravi RAP!! Koliko ja znam ima vise vrsta! Zasto je pravi rep samo onaj koji nije "komercijalan", nema ga na tv-u i sl. Kakve su to gluposti... Mogu da se kladim da bi svaki underground reper kad bi mu ponudili da se pojavi na mtv-u uz izvesnu sumu novca, odmah bez razmisljanja pristao i time postao "KOMERCIJALA"
BAŠ TAKO!!!
 
FELICITY:
MinM_4Life:
Britni Spirs je carica!!! hehehe.... :D :D :D

sala naravno
sto me ovo vase prepucavanje nervira! nervira me to sto ovi koji ne slusaju eminema i sl. kazu da to nije pravi RAP!! Koliko ja znam ima vise vrsta! Zasto je pravi rep samo onaj koji nije "komercijalan", nema ga na tv-u i sl. Kakve su to gluposti... Mogu da se kladim da bi svaki underground reper kad bi mu ponudili da se pojavi na mtv-u uz izvesnu sumu novca, odmah bez razmisljanja pristao i time postao "KOMERCIJALA"
BAŠ TAKO!!!
.Brate skroz si u pravu,ali skroz!!!
 
Teme i donekle bitovi su ono sto razlikuje pravi hip hop od r'n'b rap tresha.Vi ste ocigledno pogresno shvatili sta sam ja hteo da pitam.Ja nemam nista protiv komercijanog repa ako on sadrzi kvalitet.'Naughty by nature' je primer grupe koja je vecito sa najprodavanijim singlovima a njihova muzika je dobra a tekstovi su interesnantni ili busta rhymes, redman i sl.Sve to spada u nazovi party rap(mada se kao sto znate stilovi ukrstaju u repu),koji se pusta u Undergroundu i jos ponekim mestima is luzi da digne atmosferu.Uz njega se cak moze i igrati(ovo kazem sa sarkazmom u slucaju da ovu stranu posete rejveri i sl gamad).Medjutim mene je samo zanimalo sto je slabo interesovamke za grupe i pojedince koji se bave malo vise socijalnim temama,ponegde i filozofskim a ne samo asm money hoes stilom,temama koje su i zapocele hip-hop pokret kao tkav(tek kasnije imamo Gangsta i battle).A imam pravo da kazem da je vecina onoga sto se vidi na Tv njesra(da li je Neli reper).Rep pesme nisu pesme u kojima neka Ex destiny child singerka pevusi vise od 80% pesme dok Neli govori yeah yeah..is l.A vidim da svi imaju nesto protiv toga kad se govori o eminemu. Lik koji samo govori o tome kako mu je muka sto je slavan kako mrzi kevu zenu a obozava kcer mogao je o tome jedan album da prica,ali evo izaslo mu je tri tajva na istu temu i ne prestaje da vrti plocu(jedino mu je njegov malo poznati Infinite ododurao ot toga,tad je bio u Jay-Z fazi).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top