PREVARAAAAAA....

jelenica-cg

Početnik
Poruka
47
Eeeeeeeee....cesto momak i cura varaju jedno drugo sto naravno znaci da nesto nedostaje u vezi...e sad...da li se to ikada vama desilo(prevara..)i da li ste se pokajali...?prvo da cujem vase odg pa dobijate moj ;) kisSsS,cujemo se... :lol:
 
jelenica-cg:
Eeeeeeeee....cesto momak i cura varaju jedno drugo sto naravno znaci da nesto nedostaje u vezi...e sad...da li se to ikada vama desilo(prevara..)i da li ste se pokajali...?prvo da cujem vase odg pa dobijate moj ;) kisSsS,cujemo se... :lol:

ma ja mislila da u stvari ima vishka, pa mora da se da i drugima :smile:
kad ono, medjutim
 
Ja mislila, imas neki problem, a ti samo radoznala...
umm.gif
 
Prevareni je mene ostavio iz potpuno drugog razloga od prevare,za koju nije ni znao do posle par meseci od raskida...Kada je saznao to ga je jako pogodilo-onako retroaktivno,a meni je bilo drago jer sadasnji,za koga planiram da se vezem "omcom" oko prsta,izgleda 100 puta bolje i osecam se preporodjeno....Ma cudo od zbrke,ali se isplati jer je ionako vrlo cesto dosadno! 8-)
 
Ja sam u duuugoj vezi (skoro 3 godine), ali napominjem da sam sa tim deckom od svoje 17... Tako da sam varala cisto da ne bih nista propustila u zivotu zbog toga sto sam se udala (uslovno receno) tako rano... Bolje sad, dok sve to ne mora da im aozbiljnije posledice, nego kasnije.
 
jakaimatora:
Ja sam u duuugoj vezi (skoro 3 godine), ali napominjem da sam sa tim deckom od svoje 17... Tako da sam varala cisto da ne bih nista propustila u zivotu zbog toga sto sam se udala (uslovno receno) tako rano... Bolje sad, dok sve to ne mora da im aozbiljnije posledice, nego kasnije.
Svaka ti cast. Vidi se da si jedno iskreno i jako posteno stvorenje, uostalom piiiiica nije sapunce pa da se potrosi.
Samo tako, ko zna gde ce ti biti kraj
Samo da nije tako blizu.
 
hAhaHahaH_devojka:
ja sam varala,mnogo puta.i nikad se nisam pokajala.na kraju krajeva moj moto je "teze je kajati se za propustenim nego ucinjenim".
glupost je da se kajes,ako zaista volis,neces dopustiti sebi da prevaris tu osobu

Potpuno se slazem..
dok sam bila u duzoj vezi jako me je privlacio jedan decko, bila je tako neka neverovatna hemija izmedju nas, pamtim jos glupost kako smo se drzali za ruke jednom prilikom, posle dosta godina takav osecaj u stomaku nisam osetila!!!
On je poznavao mog tadasnjeg decka, pokusali smo jednom da izadjemo doduse u nekom drustvu, ali nisam smela - oduzela sam se i blokirala.
Kajem se za propustenim..btw sada nisam sa tadsnjim deckom.
 

Back
Top