Squirt

Vesela_zena_beogradska:
Da, dozivela sa jednim likom.
Kako to...jbt...
E' to stvarno ne mogu da razumem...
Kako šta koja poza jel' bio droZiran?
Kako bih se ja uplašio da mi se to desi...
Ako nekom trebaju informacije kako je devojka doživela
'squirt' (i nije bio neki al...) neka pita...
 
To nije sigurno...Možda je i on mislio da je doživeo orgazam ali nije...
Ma nemoguće...Možda on to nikad - ejak... A je li VeselaŽBG jesi
l' ti s njim još koji put opštila? :) Nije da me interesuje nego da utvrdimo
činjenično stanje što se ejakulacije tiče...
 
meni se taj svrš desio 3x i mogu da potvrdim da je zaista moguć.
Ipak, interesantno mi je kad se žene nađu u situaciji kao muškarci, da nisu sigurne da li je partner svršio ili je samo glumio kontrakcije isl..
Mislim ..ono, večito pitanje "Kako znate da vam je žena svršila" :)
 
Kako to...jbt...
E' to stvarno ne mogu da razumem...
Kako šta koja poza jel' bio droZiran?
Kako bih se ja uplašio da mi se to desi...

To je bilo sa mladim chovekom, pre svega. Bio je to moj najduzi seks ikada .. od ponoci do podneva. Nije bio dopingovan nichim, jednostavno je bilo neke magije te noci. Kada smo se sreli sledeci put jedva da smo se dva puta zveknuli i nikad se vishe nismo videli. A te noci svrsio je vishe od deset puta, zapravo sam ja uspela da pratim do deset, a bilo je i preko toga. Posle nekoliko svrsheva (ne znam tachno koliko) nije bilo ejakulata. Shto se tiche poza bilo ih je raznoraznih, uobichajenih, i oral.
 
Vesela_zena_beogradska:
Posle nekoliko svrsheva (ne znam tachno koliko) nije bilo ejakulata.

e, moram da primetim da to nije to. Tu više nije bilo šta da se svršne..to je drugo.

Ovde se međutim radi o punom potencijalu za štrc,ali se on ipak, uz veliku kontrolu ne desi, već se samo (vrlo intenzivno) odpulsira, ali uz istu prijatnost kao da se ejakulira.
 
Vesela_zena_beogradska:
To je bilo sa mladim chovekom, pre svega. Bio je to moj najduzi seks ikada .. od ponoci do podneva. Nije bio dopingovan nichim, jednostavno je bilo neke magije te noci. Kada smo se sreli sledeci put jedva da smo se dva puta zveknuli i nikad se vishe nismo videli. A te noci svrsio je vishe od deset puta, zapravo sam ja uspela da pratim do deset, a bilo je i preko toga. Posle nekoliko svrsheva (ne znam tachno koliko) nije bilo ejakulata. Shto se tiche poza bilo ih je raznoraznih, uobichajenih, i oral.
Aha...Sad razumem. Dobro, kad je deset puta ne pravim pitanje... :)
Samo mnogo je to, 12 sati 10 puta. Dosadno bre...5x i razumem... :D
 
Ovde se međutim radi o punom potencijalu za štrc,ali se on ipak, uz veliku kontrolu ne desi, već se samo (vrlo intenzivno) odpulsira, ali uz istu prijatnost kao da se ejakulira.

E pa sad .. nisi precizno formulisao pitanje :) Nemam druga iskustva na tu temu osim gore narechenog.

Samo mnogo je to, 12 sati 10 puta. Dosadno bre...5x i razumem...

Definitivno je mnogo .. nikada to vishe nisam ponovila ni sa kim. Nisam ni zelela.
 
Gillette:
meni se taj svrš desio 3x i mogu da potvrdim da je zaista moguć.
Ipak, interesantno mi je kad se žene nađu u situaciji kao muškarci, da nisu sigurne da li je partner svršio ili je samo glumio kontrakcije isl..
Mislim ..ono, večito pitanje "Kako znate da vam je žena svršila" :)
*ebi bez gumice i sve ce ti se kasti ;)
 
Gillette:
kod žena
i orgazam bez ejakulacije - kod muškaraca.
Neko doživeo..?


Desilo se meni nekoliko puta da imam orgazam bez ejakulacije a najsvezije pre oko 15 dana na ebacini u hotelu Bristol (soba 117, odlicna, toplo preporucujem.Ogromna ima cini mi se 30 kvadrata i ogromno kupatilo.)

Elem, meni se to desava iz prostog razloga sto u sexu praktikujem da ne svrsavam dok partnerku ne zadovoljim do maksimuma. Veoma retko koristim onaj sistem da ebem i svrsavam pa se oporavljam, pa pauze. Prosto, neko iskustvo mi govori da zene vise vole dobar kontinuiran sex neko neke pauze gde moraju da ga cupaju iz mrtvih. Svaka sledeca erekcija mi je bar malo slabija a i zene se malo hlade u tim pauzama (ne generalizujem). Valjda zbog tih mojih dva-tri satnih erekcija i odlaganja sopstvenog orgazma po 5 i vise puta dolazi do neke inhibicije ejakulacije. Dozivim orgazam ali je on i posle par sati kresanja jako slab i nema ejakulacije. Konkretno taj zadnji put sam odrzavao erekciju oko 2 i po sata i nisam ejakulirao. Medjutim, kada mi se to desi lek mi je da da mi doticna masira jaja VRUCOM VODOM i kalajise pljuvackom (lize jaja). Tada mi kita ponovo erektira i to bas bas-full. E onda nastupa problem jer bi partnerka jos jedan metak a meni se prska a ne bih je posle onako kvalitetnog k.aranja pustao nedojebanu kuci.Taj bonus metak bi uglavnom jer SVE tvrde da ih nalozi neki muzjacki miris jaja koji se nakupi na istim od svega i svacega u toku jebanja. Onda koristim pozu da legne na bok sa jednom nogom visoko dignutom a ispod boka jastuk (moja leva noga preko njene desna a njena dignuta desna na mom levom ramenu) i kresem oko 10 minuta i onda kad svrsi ja ekspolodiram a tad mi se cini da mi napolje izlecu i komadi kicmene mozdine.
 

Back
Top