USAMLJEN MEDJU DRUGOVIMA

Kilavi Radonja

Aktivan član
Poruka
1.931
Nesto sto mi se cesto desava kad udjem u ozbiljnu vezu. Cini mi se da jedva cekam koji trenutak da provedem samo sa svojim drustvom, da iskuliram, zezam se, a kad se to desi, nekako mi nije to-to. Bem li ga, kao, fali mi nesto. Plus, gomilu stvari u drustvu posmatram drugim ocima kad sam u vezi (a, bogami, i oni kod mene). Ne znam, ostarilo se, uozbiljilo, sta li je... kako vi sa tim?
 
ko nam se to vratio ;)
pa meni prestavlja veliki problem da kad sam u dugoj vezi sedim sa drustvom kao nekad...sve vreme razmisljam o tome kako bi to vece bilo mnogo bolje kada bi on bio tu da uzivamo zajedno....
a i odnos drugarica prema meni se menja ,manje me zovu na sedeljke jer racunaju da cu veceri provoditi u drustvu mog dragog:?
 
2pike:
Nesto sto mi se cesto desava kad udjem u ozbiljnu vezu. Cini mi se da jedva cekam koji trenutak da provedem samo sa svojim drustvom, da iskuliram, zezam se, a kad se to desi, nekako mi nije to-to. Bem li ga, kao, fali mi nesto. Plus, gomilu stvari u drustvu posmatram drugim ocima kad sam u vezi (a, bogami, i oni kod mene). Ne znam, ostarilo se, uozbiljilo, sta li je... kako vi sa tim?

ja sam bila na moru sa najboljom drugaricom i naravno,bilo mi je fenomenalno :lol:
ali,oko nas su bili sve sami parovi,tako da su nam se povremeno desavale komicne situacije,tipa-u kaficu,na plazi,romanticna atmosfera,svi se nesto pipkaju,zaljubljeno gledaju,a mi kao izrodi blejimo okolo i nesto nam neprijatno....
definitivno sam osetila potrebu da pored mene bude osoba koju volim i da sa njim podelim svoje slobodno vreme........ona me je cak i otvoreno pitala da li bi volela da je umesto nje on i po mom pogledu je shvatila neizrecen odgovor,pa ce malo i nadrkala,a kada se ona tamo zaljubila u nekog tipa,nije dva puta razmislila da li ce da bude sa njim ili sa mnom... :wink:
odraslo se,jbg,svako trazi svoje.... :wink:
 
Doors of Perception:
A sto ga sada cackas pa ti posle kriv djavo i na ocigled svih mu citas bukvice kako neces da se kresnes snjim i da prestane vise da te smara?

:-D

Vidi, vidi....zar se palis na Koju? :D :p ...ma ne cackam ja njega...lepo ga pitam....uostalom ko koga cacka...malo prati teme...stalno tura nos de mu mesto nije... :lol:

Ma jaoo bree....Koja je dobar....zna on da ja nisam zlonamerna... :D ;) :p
 
2pike:
Nesto sto mi se cesto desava kad udjem u ozbiljnu vezu. Cini mi se da jedva cekam koji trenutak da provedem samo sa svojim drustvom, da iskuliram, zezam se, a kad se to desi, nekako mi nije to-to. Bem li ga, kao, fali mi nesto. Plus, gomilu stvari u drustvu posmatram drugim ocima kad sam u vezi (a, bogami, i oni kod mene). Ne znam, ostarilo se, uozbiljilo, sta li je... kako vi sa tim?
Ljubav cini svoje... :-D A i godine... :wink:
To je normalno i veoma dobro :wink:
 
2pike:
Nesto sto mi se cesto desava kad udjem u ozbiljnu vezu. Cini mi se da jedva cekam koji trenutak da provedem samo sa svojim drustvom, da iskuliram, zezam se, a kad se to desi, nekako mi nije to-to. Bem li ga, kao, fali mi nesto. Plus, gomilu stvari u drustvu posmatram drugim ocima kad sam u vezi (a, bogami, i oni kod mene). Ne znam, ostarilo se, uozbiljilo, sta li je... kako vi sa tim?
...ma opusteno...
 
alya:
Vidi, vidi....zar se palis na Koju? :D :p ...ma ne cackam ja njega...lepo ga pitam....uostalom ko koga cacka...malo prati teme...stalno tura nos de mu mesto nije... :lol:

Ma jaoo bree....Koja je dobar....zna on da ja nisam zlonamerna... :D ;) :p

A cuj.to je izlisno pitati,,,,ima li koja od forumasica da se NE pali na n jega....on je Onjegin od Krstareva i treba ga ozbiljno shvatiti :)

A teme...pisi brisi....godinama je sve to isto...dolaze odlaze vracaju se....
 
Kod mene u vezi je upravo suprotna varijanta.. On je taj koji bi stalno bio sa mnom i koji ne zeli nigde da ide bez mene; a ja sam ta koja jedva ceka da mu nesto iskrsne pa da idem da se vidim sa mojim drustvom... Sama... Ja bas i ne preferiram to "zajednistvo". Mislim, OK su rodjendani, nove godine, diplomski i ostala slavlja, ali u izlaske volim da idem solo... Bez jace polovine...
Jel' to jako pogano?
A da, zaboravljam da napomenem da se radi o petogodisnjoj vezi... I oboje smo takvi od samog pocetka...
 
Doors of Perception:
A cuj.to je izlisno pitati,,,,ima li koja od forumasica da se NE pali na n jega....on je Onjegin od Krstareva i treba ga ozbiljno shvatiti :)

A teme...pisi brisi....godinama je sve to isto...dolaze odlaze vracaju se....

Auuuu...pa niste mladi....i naravno da postoje forumasice koje se ne pale na njega...jbga. pa nije grof Monte Kristo.. :D
 

Back
Top