bISEr&,lap$usi,glP0sti

AnaBg:)

Iskusan
Banovan
Poruka
5.862
Posto ne mogu da nadjem temu ono odvale itd...

Novo...za bisere lapsuse odvale

E sad slusajte...(ovo je stvarno bilo znaci ne lazem vas)

Pisacu vam u dijalogu...Lik odogvoara likovno,kod ludog Eresa...(P-profesor,U-ucenik)

P:Sta su bile karakombe?
U:Katakombe tu se sakrivali...Hriscani od Turaka
P:Dobro a gde su njima bile te katakobme,gde su ih pravili?
U:Pa...u sumi
P:Gde u sumi?
U:mmmm NA DRVETU(ALI LIK SE NE ZAJEBAVA)
P:Dobro na drvetu,al kako su se oni penjali do gore kad naidju Turci(profesor video na nema pojma,pa ga zajebava)Jel su imali neke stepenice?
U:Pa kao jesu,znate profesore,imali su zakucane daske o stablo i tako su se penjali.
P:A ne razsmisli malo...dobro si krenuo,al razmisli,ako bi Turci videli njihove improizovane stepenice znali bi da se gore kriju i popeli bi se razmisli malo...

I sad tu on razmislja,razmislja...i profesor mu kaze:"Pa cekaj ako vec kazes da si ucio,jr si procitao tako da je pisalo da su imali lijane vezane za drvo,i pored drveta jednog slona koj je vukao lijanu i tako ih podizao i spustao...?
i lik kaze...pa da slon i lijane...
 
E, ovo ti je fenomenalno! Koja ti je to skola sa takvim bolidima...
Evo jedan kratak...
Profesor, vec iznerviran poduuuzim cedjenjem ucenika: Pa dobro, kakvo je to klasno drustvo? Kako ono moze biti?
Ucenik: Prvoklasno i drugoklasno!
 
Evo jedne iz mog razreda :D

Profesorka srpskog: Deco, recite mi jednu rec koja vas asocira na humanizam i renesansu?
Pecanac: Iskustvo...
Profesorka srpskog: A zasto?
Pecanac: Zato sto sam ja u to vreme bio iskusan, bas kao i dan - danas...
 
TRBA:
to je vec neka bolest. neka patologija. neka blokada u procesu. ti ne reagujesh!

no, no! jeste vi u shkoli? ne u manastiru. vi hocete da ostanete na nivou na kom ste sada-znachi mentoli. jad i beda. ja ne mogu da radim sa mentolima. nisam se pripremio za rad sa specijalcima. to me strashno opteretjuje, znate. degeneracija teshka. mozak polako ide na nivo chvarka. vi nikad niste imali pojma shta znachi: 5 ovaca, 7 konja... chim ste se rodili, vama su dali digitron u ruke pa rachunaj.

ja ne znam gde su vam lekovi. uzmite ih pre shkole.

imamo ovde muzichare. komponuju ceo chas. ko vama daje olovke koje shkljocaju?

ocesh josh glasnije da pricham? slobodno reci na koliko da pojacham. ovo je na trojci.

malo milica gushi. znam da smara. ona je za raskrsnicu. sva je fluorescentna. samo alkos bi je pregazio

:lol: :lol: :lol: chovek je kralj
 
tix:
TRBA:
no, no! jeste vi u shkoli? ne u manastiru. vi hocete da ostanete na nivou na kom ste sada-znachi mentoli. jad i beda. ja ne mogu da radim sa mentolima. nisam se pripremio za rad sa specijalcima. to me strashno opteretjuje, znate. degeneracija teshka. mozak polako ide na nivo chvarka. vi nikad niste imali pojma shta znachi: 5 ovaca, 7 konja... chim ste se rodili, vama su dali digitron u ruke pa rachunaj.


Jeli, niko se od roditelja nije dosetio da poprica malo sa nastavnikom (profesorom) povodom terminologije... Ili je covek bio u pravu? Bez zezanja, ovo su teske uvrede, sem ukoliko nemate neki poseban odnos sa nastavnikom (blizak)...Ostali su mu komentari na mestu - verovatno... Idem da otvorim novu temu: "Medjusobno postovanje u skolama"!
 
Celle:
Jeli, niko se od roditelja nije dosetio da poprica malo sa nastavnikom (profesorom) povodom terminologije... Ili je covek bio u pravu? Bez zezanja, ovo su teske uvrede, sem ukoliko nemate neki poseban odnos sa nastavnikom (blizak)...Ostali su mu komentari na mestu - verovatno... Idem da otvorim novu temu: "Medjusobno postovanje u skolama"!
ne znam da l' se neko zhalio. :-? pa vecinom je u pravu... :lol: ma on izvaljuje kad vidi da nam je smeshno :D
 
Imam ja trip iz osnowne.
Odgowara lik muzichko i pita njega nastawnik pitanje,ne secam se kako je glasilo ali je odg trebao da bude SINKOPA i owaqj ne zna pa nastawnik da mu pomogne:
Shta si ti twom tati?

Sin.

A kad ti nemu pomazesh u bashti,shta radish?

Kopam.

Znachi....

Aaaa,pa MOTIKA!!!

:D :lol: :-D :lol: :-D :lol:
 
Svaka čast na temi. Nije rano za temu, jes' da nije tromesečje, ali tu su fazoni iz prethodnih godina.

Jao, bilo je svačega tokom mog školovanja, ne mogu sada svega da se setim, a za vreme osnovne i srednje škole sam promenio četiri odeljenja verovali ili ne pa vi vidite šta je tu sve bilo... :-D

Defititivno jedna od najboljih fora:
Biologičarka: Danas ćemo deco da učimo mozak, mada sam ja imala nešto drugo u glavi...

Evo izneću vam neke od provala od mojih odeljenja pa uživajte... znam da nisu svi nešto mnogo smešni, ali nama u tom momentu jesu i uvek ih se rado sećam i danas kad sam završio školu...

Jednom meni nestane torba. I sad počnu ortaci, kad je počeo čas, da za*ebavaju jednog Miloša da mi je on maznuo torbu i sakrio negde. I sad, provociraju ga tako oni, a čas traje, srpski je bio, neka bakica nam predavala... i u nekom trenutku, prozivaju ga kao "Gde si mu sakrio torbu" i to, a Miloš se iznervira i prodere "Ma puši k***c!!!" i još mu pokaže srednjaka, a bakica čuje i vidi... ne znam šta mu je tačno rekla jer nisam bio u učionici onda, ali znam da je završio kod psihologa... :twisted: :twisted: I sad vraća se Miloš od psihologa, a bakica kaže za njim: "Imaš li još neku psovku, za mene?"

Treba mi da imamo kontrolni, i pita jedna devojčica profesorku: "Profesorka, kakvi će biti kriterijumi ocenjivanja? Hoće li pola biti dovoljno za dvojku?" (tako nekako, ne znam tačno kako je rekla) A jedan tip viče: "Zavisi od dobre volje naše divne profesorke!" :roll: :lol:

Jednom smo iz francuskog imali zadatak da osmislimo i napišemo telefonsku konverzaciju, na francuskom naravno... Mene mrzelo da pišem neke komplikovane fraze i napišem razgovor za koji je malo reći da je debilan:

- Bonjour.
- Bonjour. Comment alles-tu?
- Bien, merci, et tu?
- Je suis bien aussi. C'est-que tu fait?
- Rein. Et tu?
- Rien. Salut.
- Salut.

(U prevodu:
- Zdravo.
- Zdravo. Kako si?
- Dobro, hvala, a ti?
- I ja sam dobro. Šta radiš?
- Ništa. A ti?
- Ništa. Ćao.
- Ćao.)

I profesorka gleda moj "intelektualni" rad i kaže: "Pa... stereotipno, ali gramatički ispravno." :lol:

Isto iz francuskog:
Zadatak je bio da napišemo neku detektivsku priču. I napiše jedan tip zadatak, i sa još jednim ortakom čita po ulogama. I dođu do jednog dela gde je pisalo "Non, monssieur" (Ne, gospodine), a ono N je bilo malo iskrivljeno kao da je W. I ovaj drugi (što nije pisao sastav) gleda par sekundi, pomisli da piše "Wow" i vikne "UAAAU, MESSIEUR!" Možda vam ovo i ne zvuči mnogo smešno, ali nama ostalima je bilo urnebesno...

Ovo nije iz moje škole ali vredi spomenuti...
Traje čas, a jednom liku se očajnički prikenja. I pita on profesorku da ga pusti u WC, ali ova neće... i prolazi čas, ovaj oće da se usere u gaće, a ne može do WC-a... i kad se čas završio i profesorka izašla, ovaj ustane i potrči ka izlazu iz učionice, ali oseti da neće stići do WC-a i isere se u korpu za otpatke... i posle bazdilo do kraja dana... tako mi je bar ispričao jedan ortak da je bilo u njegovoj osnovnoj.

Bilo je moje odeljenje (jedno od njih) dosta organizovano... tako jednom na času biologije svi mi, ali bukvalno svi do jednog, počnemo da mljackamo... možete misliti kakva se buka stvorila... i profanka gleda po razredu, ne zna šta kaže, a jedan joj vikne "Mljackajte i vi!" :lol:

E, kad se setim... bilo je tu svačega...
 
Juce na casu biologije mi pricali o vodi... I tako dosli do plodove vode u materici. U medjuvremenu, moj drug Djole ceo bogovetni cas prica o zvezdi, i nastavnica ga prozove pa pida:
-Dobro Delicu, ajde ti nama objasni, cemu sluzi plodova voda...
Na to ce ovaj:
-Pa.. Da se beba navodnjava.
Mozda to nije tako smesno kad ja pricam, ali da ste vi njega culi kako je on to rekao, pali bi...
Posle toga, prozove nastavnice Acu, koji je pricao s Djoletom , i kaze mu da objasni proces osmoze, koji smo proucavali cas pre. A on ce na to:
-... ... .. . ... .. (i tako on malo cuti pa..).. E pa ja sam gledao film.. OSMOZA DZONS!
 
Nasha geograficharka se poshteno ispalila....

Pita ona GDE SU NAJWECA LEZISHTA GRANITA?
Narawno,niko ne zna i ona kazze
PA NA GROBLJU!

Fizzichar : NEMOJTE BRE DA ME BRE WISHE SILUJETE SA TIM WASHIM POGANIM RECHNIKOM BRE!


.........bre!........
 
Marge:
Srpkinja: Koju pesmu ste imali da spremite za danas?
Alexa: Sunce se djevojkom RADJA!!! (zeni...) :lol:

Ovaj ti je super xaxaxa :-D

Evo još malo od mene:

Muzičarka ispituje lika: "Navedi mi najznačajnija Mocartova dela."
I lik počne: "Mala noćna muzika"... i tako nabraja i kaže: "Čarobna... lampa"... (a treba frula, naravno) I posle ga mi zezali danima: "Jel' to Mocart pisao "Aladina i njegovu čarobnu lampu, a"? :)

Bili mi na ekskurziji. Po sobama bili TV-ovi, i čuli mi da će od 10 uveče biti po*nići. E sad, razredna ne sme to da otkrije, zar ne? I u jednoj sobi, četvorica cimera se dogovore: trojica gledaju, a četvrti motri na hodnik, i kad vidi razrednu treba da da znak ostalima, a onda će jedan da ugasi svetlo, drugi TV i svi u krevet i gistro spavaju. I sad sve teče po planu, gledaju ova trojica, i četvrti viče: "Evo je razredna!" I sve kao što je dogovoreno, jedan gasi svetlo, drugi TV, svi se potrpaju u krevet i kao spavaju. I uđe razredna u sobu, vidi ove kako leže, i stisne dugme na TV-u... a na ekranu... :lol: :lol: :lol:

Imali smo jednom srpkinju kod koje je bilo dosta teško dobiti dobru ocenu... I sad pita neko nju: "Jel' ima neko peticu kod vas?" "Ima", kaže srpkinja. Ovaj pita "Ko?", a pre nego što je profanka odgovorila jedan tip dobacuje "Vaša ćerka!" (naime, njena ćerka je išla u tu istu školu...) i kikoće se celo odeljenje jedno 30-40 sekundi, i najzad kaže srpkinja: "Ja ne predajem mojoj ćerki..." :roll:

Jedan od mojih fizičara je mnogo voleo talase, toliko da mu je svaka druga reč kada je predavao o njima bila "talas". Čak sam jednom zabeležio audio fajlom (čak bih ga postavio ovde, ali nažalost još nisam savladao komandu ubacivanja priloga u post) rečenicu:
"Znači, pričali smo o talasima, a sada ćemo nastaviti priču o talasima, samo da uključimo primere talasa... i to zvučne talase i elektromagnetne talase." :razz:

(Ovo takođe imam zabeleženo na diktafonu, ako budem naučio mogu i to da postavim)
Razredna: Kovačeviću, šta je s tobom bilo u ponedeljak?
Kovačević: Jesmo li išli pre podne ili popodne? Ako je pre podne, onda sam se uspavao...
Razredna: Popodne.
Kovačević: Popodne? E, im'o sam, onda, trening :lol:

(Takođe sa audio snimka)
Razredna kritikuje jednu učenicu koja je mnogo popustila i čita joj ocene:
Razredna: Jedan - engleski... Jedan - geografija... Jedan - matematika... Pa šta 'oćeš? 'Oćeš još koju?
Jedan tip: Može od mene da pozajmi...
 

Back
Top