Petak je veche...

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
Shta je na programu vecheras, check da widimo...

Ima li taj chuveni petak-vecher jos uvek onako mocan uticaj na raspolozenje kod vas (mislim na ove malo starije forumashe)?
Primecujem da se ta petachka euforija kod danasnje omlatine preselila u subotu...
Petak je za mene neka vrsta afrodizijaka...
 
tara623:
Da,i nekokako mi samim tim izlalzak nema ono znacenje koje je imao u vreme super petka....
Da.Nije to to...Valjda smo ostarEli ;)
A meni se desi da kada baš napravim neku veću promenu u izlascima
npr. potpuno promenim tip mesta na koji izlazim, sve mi je bolje, makar
i mrzeo takva mesta...meni promena pomaže...
ja cu da blejim na gajbi,iz tehnickih razloga
nesto bas nisam ok
jeste petak i za mene afrodizijak,al` bash nesto mogu da se slikam sa tim
toliko
I ja imam neku temperaturu ceo dan...Malu, ali dosadnu...
 
Petak je bio petak kad sam isla u srednju... kasnije je postao obican dan... U srednjoj sam smela samo petkom da izadjem nocu i to do 12, samo izuzetno do 1-2... hehhe

Posle se to promenilo kad sam zavrsila srednju, mogla sam da izlazim kad hocu i dokle hocu i petak vise nikad nije imao onu draz...

Moja sloboda je trajala oko godinu i po dana, a i to potrosih vise na ucenje,onda sam se udala... i tako. Jao, covece, ima li jos ko danas ovakve price :lol: ... Volela bih da sam se udala tek sad. TEK SAD. sa 29 :wink:
 
Tsutomu:
Da.Nije to to...Valjda smo ostarEli ;)
A meni se desi da kada baš napravim neku veću promenu u izlascima
npr. potpuno promenim tip mesta na koji izlazim, sve mi je bolje, makar
i mrzeo takva mesta...meni promena pomaže...
Ne spominji mi tu rec...ne,ne...
p.s.ja veceras idem na veceru sa drugaricom...bas mladalacki... :lol:
 
...za mene kao nekome sreda,cetvrtak a meni sredna cetvrtak kao nekome petak.. :)
kada izlazim izlazim uglavnom u toku nedelje...vikende zaobilazim u sirokom krugu...mada i nisam neka...ono...izlasci,ludenje i te fore... yebe mi se...
 
Tsutomu:
Hehe, a mi se u familiji nikako ne ženimo pre 30... (:
Mada je lepo bilo kad kad' je pravo. :)

Hehhe... to su zdrave porodicne navike... pa i moji u familiji su bili u shoku kad sam rekla da se udajem... ono a fakultet, a desetke, puj pik ne vazi, ne znas da kuvas, mama ti jos pere ves, a posao, mislis mi i njegovi da vam dajemo lovu... itd.

ALI, dzabe sve... gossca je donela odluku, mogli su svi da se prevrnu, ja ne bih odustala. :lol:
 

Back
Top