Svakakve igrice i perverzije...

Vezivanje... je moj trip skroz, preciznije da sam ja vezana strana, ruke i povez preko ociju. Mislim da bi odlepila na taj osecaj...nemam pojma... moje nemoci, njegove svemoci, eto to me uzbudjuje. Sve vrste igrarija u vodi, kadi, pod tusem - dzakuzi je giga mega super, samo sto nije bas dostupan uvek i svima. Daaa, poppers stimulacija je svemirska :lol: Ima toga jos ihaj, ali dosta je od mene, ajd malo neko drugi ;)
 
gospodjica14:
Vezivanje... je moj trip skroz, preciznije da sam ja vezana strana, ruke i povez preko ociju. Mislim da bi odlepila na taj osecaj...nemam pojma... moje nemoci, njegove svemoci, eto to me uzbudjuje. Sve vrste igrarija u vodi, kadi, pod tusem - dzakuzi je giga mega super, samo sto nije bas dostupan uvek i svima. Daaa, poppers stimulacija je svemirska :lol: Ima toga jos ihaj, ali dosta je od mene, ajd malo neko drugi ;)

Uh ja se ježim na te nemoćne varijante .... i nema sile da bih dala da me neko veže i još da mi oči zatvori ... Meni kad dečko obesi ruku oko vrata, ja pošizim i osećam se kao da me davi :D

Meni su super te varijante sa šlagom, šampanjcem itd ....
 
Volim da budem u nemocnoj varijanti. Prosto volim da se osetim tako... da sam pod njim, da je on glavni, da on upravlja...
Mada imam i svoje trenutke kada pozelim da ja budem glavna... al to je redje... najvise volim da bude bas musko u krevetu... ono juznoslovenski stil... zestoko, ali ne sasvimbez duse...

Pa, da... kao drzim u ustima led, pa mu onda p.usim... ili vreo caj, pa mu onda oral... stvar ukusa... zanimljivo za promenu.

Volim pod tusem... stojeci... da mi je prednja strana tela uz hladne plocice, on od nazad silovito, a vrela voda odozgo... uh... UH...
 
gospodjica14:
Vezivanje... je moj trip skroz, preciznije da sam ja vezana strana, ruke i povez preko ociju. Mislim da bi odlepila na taj osecaj...nemam pojma... moje nemoci, njegove svemoci, eto to me uzbudjuje. Sve vrste igrarija u vodi, kadi, pod tusem - dzakuzi je giga mega super, samo sto nije bas dostupan uvek i svima. Daaa, poppers stimulacija je svemirska :lol: Ima toga jos ihaj, ali dosta je od mene, ajd malo neko drugi ;)


jao boze nisi valjda mirisala to sranje???
 
Nije lepak ni benzin a ni lak nego ETAR... nije preporucljivo naravno svakodnevno, ali tema je "igrice i perverzije" znaci nesto sto ne upraznjavas svaki dan, nego se nekad eksluzivno pocastis. To ti je, jutarnja kafo, etar spakovan u malu bocicu koju otvoris, kratko njusnes i imas 30 sekundi osecaja neopisivog blazenstva. Bukvalno 30 sekundi, za svaki sledeci put moras opet da njusnes, sto opet nije preporucljivo. Obicno se koristi za anal, opusta misice, ublazava bol i povecava zadovoljstvo. Mada sam ja to prvi put probala kad ga je moja kumica donela iz Holandije, blesave zene, izasle smo i cele veceri se zamajave sa tim popersom, ismejasmo se mrtve. Nismo ni znale cemu sluzi. Budaletine :lol: :lol: :lol:
 
gospodjica14:
Nije lepak ni benzin a ni lak nego ETAR... nije preporucljivo naravno svakodnevno, ali tema je "igrice i perverzije" znaci nesto sto ne upraznjavas svaki dan, nego se nekad eksluzivno pocastis. To ti je, jutarnja kafo, etar spakovan u malu bocicu koju otvoris, kratko njusnes i imas 30 sekundi osecaja neopisivog blazenstva. Bukvalno 30 sekundi, za svaki sledeci put moras opet da njusnes, sto opet nije preporucljivo. Obicno se koristi za anal, opusta misice, ublazava bol i povecava zadovoljstvo. Mada sam ja to prvi put probala kad ga je moja kumica donela iz Holandije, blesave zene, izasle smo i cele veceri se zamajave sa tim popersom, ismejasmo se mrtve. Nismo ni znale cemu sluzi. Budaletine :lol: :lol: :lol:


hehehe...sta sam ja tih imao,mogao sam da ti dam,nego meni nikakav efekat poseban nije bio,malo me bolela glava,suzile mi oci,i smejao sam se,sad da li je to zbog NJEGA ili sam se ja tripovao,ali...A ovo za analne misice je istina,mnogi homosexualci ga koriste...ali ne povecava zadovoljstvo,to sigurno...Imam ja nesto jace za zadovoljstvo...dacu ti jednom prilikom ;) :lol: :lol: :lol:
 
Da, pa ja to izdeklamovah, onako ucenicki... hheehhe
Pa, pretpostavljam da je na tako nesto mislio...
To su te neke ideje, pa onda ono s bombonicom u ustima... hhehhe... to je sve inace iz knjige Lu Padzet koja obiluje takvim idejicama... pa je toplo preporucujem postavljacu teme.
 
Gazdarica:
Da li se pod pojam fetisa moze podvesti to sto me uzasno pali kada me muskarac tutza vibratorom ili dildom?
Ne, definitivno to ne bih zelela da vidim. Moram imati dozivljaj njega kao sexualnog autoriteta... snaznog... jakog... muskarca... heheheh.. sad sam srocila...

ALI... podsetila si me da bih ja recimo volela da me on sa vibratorom ili ja sama, a da on gleda...
Hm... on ne zeli da koristim vibrator... :lol: ... mozda ga smatra konkurencijom... :lol:
 
gossca:
Ne, definitivno to ne bih zelela da vidim. Moram imati dozivljaj njega kao sexualnog autoriteta... snaznog... jakog... muskarca... heheheh.. sad sam srocila...

ALI... podsetila si me da bih ja recimo volela da me on sa vibratorom ili ja sama, a da on gleda...
Hm... on ne zeli da koristim vibrator... :lol: ... mozda ga smatra konkurencijom... :lol:
Pa sta sam ja rekla, nego upravo to?!
 

Back
Top