KAKVA KAZNA ZA ZLOSTAVLJACA IZ PRICE ?

Kakva kazna je po vama primerena

  • istovetna

  • novcana

  • zatvorska

  • neka vasa....


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
I meni deluje kao fotomontaza...Odmah sam to pomislila,a narocito sto je to objavio Kurir.Jedino u njihovom clanku izvesni je narkoman i pominju se batine,modrice i ostalo...
To je neka obesna,primitivna budala,koja demonstrira svoju muskost na ovaj nacin...
Nigde tog pljuska po kome je navodno setala,lep i suncan dan...
Kako god- strasno je,ali svako cudo za tri dana.
Malo ce Knjazevac da ispira usta,on ce malo da bude kaznjen(kako to vec biva!)a ne znam zasto ali sam misljenja da ce posle svega ziveti dugoooo i srecno. :roll:
Ne pominju nigde saucesnistvo tog prijatelja koji je vozio auto,i on je kriv...zar ne!? :-?
 
kazna za njega - zatvor u duzem trajanju, novcana kazna, drustveno koristan rad. u francuskoj se slucajevi maltretiranja u porodici vise ne tretiraju kao ranije - sigurna kuca za zenu, a kuca ili stan muskarcu - nego se siledzije sele iz kuce, smestaju u specijalne domove i moraju da idu na terapiju, inace im sledi nekoliko godina zatvora i mislim da to jeste odlican sistem.
kazna za novinare - mislim i da bi bilo krajnje vreme da se uvedu visoke novcane kazne za novinare i novine koje objavljuju ovakve fotografije.
 
Hellen:
Чак сам на њих више бесна... Он, човек, можда има ''оправдање'', можда је био у афекту, бесан, повређен, желео је да је повреди и понизи, скривила му је нешто...ал које је њихово оправдање да је овако излажу пред 10 милиона читалаца у Србији?

Kakvo "opravdanje" za ovako nešto!Ja bi mu sama presudila majke mi,nije ni čudo što jako puno žena presude same svojim muževima jer kod nas nema zakona,naš zakon možemo obesiti mačku o rep.
Ja to nika d ne bi dozvolila da mi muž uradi.I ja sam bila maltretirana u braku do jednog momenta kad sam ja skočila na njega,povio je rep i zbrisao.Oni su najveće kukavice!Možda ih i treba staviti u zatvor tamo bi sigurna sam dobili pravu kaznu od drugih zatvorenika.Oni ne vole takve i one zbog bilo kakvog prekršaja prema deci koji su tamo.

A što se tiče vaspitanja i sredine gde se to desilo tamo su žene vaspitane tako kao,ne znam kako da se izrazim.Kao da nemaju mozga uopšte ,stvorene samo da radjaju i služe mužu za pražnjenje.Strašno nikad ne bi mogla tako da živim.
Hm i hočemo u Evropu?NIKAD!
 
SuzanKalvin:
Slika je montirana, zena nema svoju senku, osencenost ne odgovara dnevnoj svetlosti. Rekla bih da je ova zena slikana u zatvorenom prostoru i fotosopom prebacena na ulicu.
Zar je vazno? Sumnjam da je slikana i u zatvorenom prostoru, ali nije ni vazno. Cinjenica je da je bila gola na ulici i da je to objavljeno. Kojom su tehnikom sliku menjali nema znacaja. Namera je uzasna.
Zamisli kako se oseca ovih dana :sad:...
 
macka vracarka:
I
Kako god- strasno je,ali svako cudo za tri dana.
Da, za nas koji ih ne poznajemo. Ona ce do kraja zivota medju svojim poznanicima, prijateljima i rodjacima biti zigosana kao "ona koju je muz vodio golu po gradu". Sto je najgore, i njeno dete ce se susretati sa kometarima da je dete od "One...".
Novinar je atakovao na ugled i dostojanstvo ove zene. Trebalo bi da ih neko tuzi (ne verujem da je ona sposobna za to) i odstetu da ovoj nesrecnoj zeni. Medjutim, nase sudstvo :roll:...

Mnogo me rastuzi kada neko misli da ima prava da uradi bilo sta samo zato sto zna da nece biti kaznjen. Urednik "Kurira" ima porodicu i ne razumem kako ne moze da se stavi i u kozu ove zene i njene porodice.
 
Harmony:
Zar je vazno? Sumnjam da je slikana i u zatvorenom prostoru, ali nije ni vazno. Cinjenica je da je bila gola na ulici i da je to objavljeno. Kojom su tehnikom sliku menjali nema znacaja. Namera je uzasna.
Zamisli kako se oseca ovih dana :sad:...
Itekako je vazno, zar se ti kao citalac ne osecas prevarenom, sta je sa drugim stvarima koje se obljavljuju, jesu li one montirane? Na stranu, sad ovaj slucaj koji je nabuflan do neba. Ali sloboda stampe ne podrazumeva deziformisanje. Ako su vec morali da stave sliku, mogli su da stave sliku kuda ju je taj kreten od muza naterao da ide, znaci sliku mesta, a ne da izmisljaju svakakve sci fi scene.
Uostalom pozdravljam sve novinare koji se pridrzavaju zakona o javnom informisanju i podrzavam ih da svaku ovakvu vest objave i da pritom beskrajno dosadjuju politicarima da konacno nesto urade i zarade platu.
 
mislim da je koncept tabloida svuda isti...zbog toga su tabloidi i više oporezovani....ne znam da li još uvek važi da se xxl pakuje u neprovidni celofan...kod nas samo seva sa kioska ginekologija.....nije to naš izoom...pa sad...verovatno je nešto drukčije kada su u pitanju dnevne novine..... ali svi kažu da ne koopuju, da ne čitaju....kako onda svi znaju...što ne znaju šta piše u danasu?........to je da stvar boode gora....a zakonski vi možete da toožite urednika novina....i to zbog naroošavanja duševnog zdravlja... pre svega maloletnika....otkood maloletniku kurir?.....dokle god nešto ne vređa javni moral...to je ok....ovo vređa i svi će da se deklarišu kao protivnici...a u suštini...niko javno i odgovorno ne reaguje...osim što napiše kao neki lažni protest u novinama...i to ode za potpalu šporeta....
 
ma taj kurir je takvo djubre i da mi se povraca od njih
ne bih ga u zivotu kupila da je 5 dinara
povremeno cujem nesto pa se lepo zgadim
npr, zbog skandala propratila sam i slucaj nesrecno stradalom mladicu u zoo vrtu
o slici da ne pricam, a tekst je bio, ispostavilo se, uglavnom pun nagadjanja koja su se ispostavili kao dezinformacije ...nakon toga ljudi na sajtu su komentarisali tekst i u tim komentarima izneli ono sto sto su culi povodom dogadjaja...e u sutrasnjem broju tekst je bio rezime komentara sa sajta u prilagodjenoj formi. eto to su njihovi izvori informacija.
 
Harmony:
Da, za nas koji ih ne poznajemo. Ona ce do kraja zivota medju svojim poznanicima, prijateljima i rodjacima biti zigosana kao "ona koju je muz vodio golu po gradu". Sto je najgore, i njeno dete ce se susretati sa kometarima da je dete od "One...".
Novinar je atakovao na ugled i dostojanstvo ove zene. Trebalo bi da ih neko tuzi (ne verujem da je ona sposobna za to) i odstetu da ovoj nesrecnoj zeni. Medjutim, nase sudstvo :roll:...

Mnogo me rastuzi kada neko misli da ima prava da uradi bilo sta samo zato sto zna da nece biti kaznjen. Urednik "Kurira" ima porodicu i ne razumem kako ne moze da se stavi i u kozu ove zene i njene porodice.

na zalost takve i slicne stvari prodaju novine...i Lady D je slikana mrtva u smrskanom automobilu pa se nije vodilo racuna o dusevnom bolu njene dece i porodice kojima je samo to trebalo..A bila je princeza..dakle,zuta stampa svuda u svetu isto funkcionise...
E sada...Da li ce doticna biti u ljudskim glavama jadna,nesrecnica,koju je muz(on-kreten,bolesnik,psihopata,narkoman..etc)naterao na to...ili ce biti ona-*****,besramnica,koju su svi videli golu i time se sladili danima...zavisi od carsije.
Ipak,i onima koji je poznaju,koji je vole ili ne,dosadice tema,desice se neki novi skandal u primitivnoj zemlji Srbiji,i niko nece vise brinuti njenu brigu a ona ce i dalje podnositi maltretiranja" jer nema snage da se odupre"
Pricam ti pricu... :roll: ...
 
Harmony:
Da, za nas koji ih ne poznajemo. Ona ce do kraja zivota medju svojim poznanicima, prijateljima i rodjacima biti zigosana kao "ona koju je muz vodio golu po gradu". Sto je najgore, i njeno dete ce se susretati sa kometarima da je dete od "One...".

samo da ne bude zabune
mislim da smo skrenuli sa teme
i pomešali uzrok i posledicu
dakle kriv je taj čovekoliki stvor sa svojim odnosom prema ženi
mada se plašim da je pomenuta situacijua samo vrh ledenog brega odnosno njegov vidljivi deo
da joj je bilo šta u sličnom stilu učinio bez svedoka ni žutoj štampi ne bi palo na pamet da komentariše slučaj
na žalost
i ne zameram žutoj štampi
od njih se takvo što i očekuje
čak šta više ovde su čak slikali realnu situaciju
žutu štampu čitaju žuti ljudi
i takvih je uvek bilo i biće
pre bi trebalo zameriti onim tzv ozbiljnima koji godinama okreću glavu od problema
i ne nije problem u komentarima koje je navela Harmony
ti komentari samo će govoriti o onima koji ih izgovore

dakle još jednom
on je monstrum... žao mi ga je
ona je žrtva... žao mi je
tabloidi i komentatori su lešinari... gade mi se
 
Kakvo "opravdanje" za ovako nešto!Ja bi mu sama presudila majke mi,nije ni čudo što jako puno žena presude same svojim muževima jer kod nas nema zakona,naš zakon možemo obesiti mačku o rep.
Ja to nika d ne bi dozvolila da mi muž uradi.I ja sam bila maltretirana u braku do jednog momenta kad sam ja skočila na njega,povio je rep i zbrisao.Oni su najveće kukavice!Možda ih i treba staviti u zatvor tamo bi sigurna sam dobili pravu kaznu od drugih zatvorenika.Oni ne vole takve i one zbog bilo kakvog prekršaja prema deci koji su tamo.

A što se tiče vaspitanja i sredine gde se to desilo tamo su žene vaspitane tako kao,ne znam kako da se izrazim.Kao da nemaju mozga uopšte ,stvorene samo da radjaju i služe mužu za pražnjenje.Strašno nikad ne bi mogla tako da živim.
Hm i hočemo u Evropu?NIKAD!

Реч ''оправдање'' сам ставила под знаке навода.

Немој судити по себи.....Уостлаом, и ти си, до тог једног тренутка, дозвољавала да будеш малтретирана...
 
Zatvor za njega je blaga kazna. Ne postoji ni jedan razlog zbog koga on ima pravo da tako maltretira ženu. Negde sam to pročitala ali se u potpunosti slažem: njega i njegovog prijatelja treba okačiti za j... u sred Knjaževca.
A što se tiče štampe treba uvesti zakone koji regulišu šta je dozvoljeno da se objavljuje u novinama, a u protivnom propisati velike novčane kazne.
 
Hellen:
Милсим, не могу да дођем к себи!!!
И онда Курур објави ово са све сликом!!!
Узгред, полиција је дала званично објашњење да су новинари надували целу ствари, да тип уопште није наркоман и да је није тукао....

Али све једно... јебо народ који вади телефон да фотографише место да зове полицију!!!!


Ал сам сад бесна!!!!
Polako... Obrati pažnju na to šta piše na početku: "pa je golu po najvećem pljusku naterao da se prošeta do Zdravstvenog centra u Knjaževcu"

Na ovoj fotki u Kuriru vreme je poprilično sunčano.
U svakom slučaju, to što radi Kurir je odvratno.
 
Па..то ми онда још одвратније - да монтирају лажну слику са лажним ''глумцима'' и продају је као ''оригинал''...
У ствари, не могу да одлучим шта је одвратније...све ми је грозно!
 
Hellen:
Па..то ми онда још одвратније - да монтирају лажну слику са лажним ''глумцима'' и продају је као ''оригинал''...
У ствари, не могу да одлучим шта је одвратније...све ми је грозно!
Zato i nije nemoguće da je cela priča ili potpuno izmišljena, ili naduvana sa ciljem da se napiše štivo koje bi se dobro prodalo...
 
Јесте, полиција је демантовала да је реч о наркоману...

Али, свакако ми је све одвратно: и слике растрзаног нагог тела оног несрећног момка из зоо врта, и име и презиме бебе која је силована...и сликање родбине настрадалих баш у највећем болу...све ми је огавно...претварамо се у друштво лешинара које се наслађује туђом несрећом...
 
Bolesnih ljudi je bilo i bice , za sve sam gore navedene kazne pa puta dva.

Ali sto se tice ovog i slicnih listova pa reci uzas to je minimum, ti urednici, novinari duse nemaju, a kako nisu nikada bili sankcionisani mogu da rade sta hoce, i upravo oni takvim svojim pristupom ka tudjoj nesreci otvaraju mogucnost za nove i morbidne naslovne strane.
Sve je na prodaju... strasno
 
Hellen:
Ја бих ту придодала и новинара и уредника који су ово објавили...
Чисто да не буде усамљен!

Чак сам на њих више бесна... Он, човек, можда има ''оправдање'', можда је био у афекту, бесан, повређен, желео је да је повреди и понизи, скривила му је нешто...ал које је њихово оправдање да је овако излажу пред 10 милиона читалаца у Србији?


Oni to gledaju sa poslovne strane i povećavaju čitanost svog lista ..... slabo tu ko ima obzira prema drugima ..... ova vest je bila ''udarna'' i to su iskoristili.

Kao kada se, pre par godina, ispred Skupštine ubio onaj političar zato što je morao da ide u Hag .... tu se našla neka novinarka koja je sve to videla .... ona nije prvo pozvala hitnu pomoć i miliciju ... nego svoje u redakciji da dodju da naprave exkluzivne snimke. Možeš zamisliti tek koliko je to poremećeno i profesionalno izdeformisano :shock:
 
Hellen:
Реч ''оправдање'' сам ставила под знаке навода.

Немој судити по себи.....Уостлаом, и ти си, до тог једног тренутка, дозвољавала да будеш малтретирана...
Da jesam,u pravu si,zato sam sad sasvim drugačija i baš zbog toga što sam ja uspela da se suprostavim mužu.
Niko joj nemože pomoći ako ona sama sebi ne pomogne.Dosta žena to neće prvo sebi da prizna,a da ne pričam da prizna drugima.
 

Back
Top