Najbolji program za grebovanje muzike?

Audio Maestro je zamišljen kao kompletno rešenje za kućno snimanje muzike. Sastoji se od pet nezavisnih aplikacija pomoću kojih možete presnimavati muziku s kompakt diskova, pristupiti muzičkoj bazi CDDB, konvertovati formate zapisa, dodavati efekte i snimati svoj izbor numera na CD. Nisu zaboravljeni ni filtri za skidanje šuma i pucketanja pri snimanju s audio kaseta i LP ploča.



Operativni sistem : Windows 98SE/Me/2000/XP
Tip programa : šerver
naci ces cr...
Vredi probati
Stvarno opasno glanca pesme na best qualiti ali malo sporije
A od pesme npr Dont laught koja je u audio formatu i zauzima 34 mb grebuje je u mp3 (imas i mnogo drugih formata )i zauzme 2 mb i 5kb a pri tom se ne gubi na kvalitatu pesme.
Mozes odabrati zanr pesme i ce automatsli postaviti
parametre za grebovanje i za normalizaciju pesme.
Program je vrlo pregledan ,lak za koriscenje i lepo izgleda.
 
Audio Maestro je zamišljen kao kompletno rešenje za kućno snimanje muzike. Sastoji se od pet nezavisnih aplikacija pomoću kojih možete presnimavati muziku s kompakt diskova, pristupiti muzičkoj bazi CDDB, konvertovati formate zapisa, dodavati efekte i snimati svoj izbor numera na CD. Nisu zaboravljeni ni filtri za skidanje šuma i pucketanja pri snimanju s audio kaseta i LP ploča.



Operativni sistem : Windows 98SE/Me/2000/XP
Tip programa : šerver
naci ces cr...
Vredi probati
Stvarno opasno glanca pesme na best qualiti ali malo sporije
A od pesme npr Dont laught koja je u audio formatu i zauzima 34 mb grebuje je u mp3 (imas i mnogo drugih formata )i zauzme 2 mb i 5kb a pri tom se ne gubi na kvalitatu pesme.
Mozes odabrati zanr pesme i ce automatsli postaviti
parametre za grebovanje i za normalizaciju pesme.
Program je vrlo pregledan ,lak za koriscenje i lepo izgleda.
 
Meni se za sada najbolje pokazao Nero!
Odusevila me cinjenica da pri npr snimanju mp3 muzike postoji opcija 'utisavanja na pocetku i kraju pjesme' i milion drugih opcija, koje nisam ni stigla sve da proucim.
Kod snimanja istog cd-a sa audio muzikom, postoji opcija da se za svaku pjesmu upise izvodjac, naziv...naziv samog cd-a.. sto i nije tako neobicno, cak stavise, ali zamislite, sve te stvari koje sam ispisala ocrtavale su se na displeju cd uredjaja u autu (sto npr nije bio slucaj sa zadnjim originalnim cd-om Vlada Georgieva :D )
Super je!
 

Back
Top