LAKA TEMICA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
D

divlja

Gost
Svidjate se njemu i on se svidja vama. Medjutim on nece da prica o sexu sa vama, nekako je slatko stidljiv na pomen bilo koje gluposti vezane za sex. Ali nema problema da o tome prica sa drugima.
Molim tumacenje. :razz:
 
plasi se samarcine:lol:
nemam pojma ja sam tim nikada nisam imala problema,tj moji momci nisu imali...sta vise rec sex i hajde da se sexamo su toliko puta pominjali da mi je bilo cudno kad to ne urade:lol:
ehhh...kako se covek lepo zeza kad nema problema:)
 
divlja:
Svidjate se njemu i on se svidja vama. Medjutim on nece da prica o sexu sa vama, nekako je slatko stidljiv na pomen bilo koje gluposti vezane za sex. Ali nema problema da o tome prica sa drugima.
Molim tumacenje. :razz:
pa svidjas mu se divlja,sta ce ti tumacenje stupi u akciju.... :)
 
Dr. Orgy kaze da je:
a) latentni der
b) otvoreno der,samo ti to jos ne znas
c) snebivljiva azdaja,jer mu se djasvi,pa bi da ostavi utisak
d) nece da ispadne napadni dziber
e) bolje da se pokaze sa tobom u praxi,nego da ti oplete hvalospeve o svojim ljubavnickim vestinama i umecima,a ispadne truba
f) ceka povoljan trenutak da pocne da manijaci
g) sve ostalo.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
jao,sto volem te stidljive.....
a josh vishe one koji se dupetaju,a kad ih stisnes oni vrisnu.....
lepo rece jedan uman covek...."pomazi ga po yayima,pa ce da progovori ko navijen".....
 
Ma nisam ja htela da pricam o sexu, a i ne moramo. Nego mi u trenutku bilo malo neprijatno, kao on ne bi o tome, a ja kao pocela nesto i tako... :-)
 
divlja:
Svidjate se njemu i on se svidja vama. Medjutim on nece da prica o sexu sa vama, nekako je slatko stidljiv na pomen bilo koje gluposti vezane za sex. Ali nema problema da o tome prica sa drugima.
Molim tumacenje. :razz:
Pa verovatno to o chemu nece da pricha bi ti radio...pa ga sramota...ima nas i stidnih...da,da...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top