Koji codec

panters

Obećava
Poruka
100
Vec tri dana pokusavam da pokrenem bilo koji film na racunaru ali ne mogu?koji codec da koristim.Inace sve te filmove sam ranije pustao pre nego sto sam reinstalirao windows.Program G spot mi kaze koji codec mi je potreban za taj film i kad instaliram codec i pokrenem bilo koji od playera(Bs player ,red light,mv2 player )jednostavno blokira racunar
 
U najvecem broju slucajeva svi kodeci koji ce ti ikada biti potrebni su : AC3 Filter, FFDShow, Xvid i DivX Pro. Ali ipak toplo savetujem resenje koje ti je dao dr_Bora da lepo instaliras neki Codec Pack i ne boli te glava, ja licno koristim Codec 8.1 build 3, jer mi on stvarno NIKADA nije ni sa cim pravio probleme a sa ostalima sam imao nekih cudnih momenata.
 
Ionicman:
U najvecem broju slucajeva svi kodeci koji ce ti ikada biti potrebni su : AC3 Filter, FFDShow, Xvid i DivX Pro. Ali ipak toplo savetujem resenje koje ti je dao dr_Bora da lepo instaliras neki Codec Pack i ne boli te glava, ja licno koristim Codec 8.1 build 3, jer mi on stvarno NIKADA nije ni sa cim pravio probleme a sa ostalima sam imao nekih cudnih momenata.

Ja sam koristio traj codec pact 8.1 build 3 i imao nekih problema.
Prilikom deinstalacije tog codeca caspersky mi je prijavio virus.
 
AC3 Filter, FFDShow uz, naravno, K-Lite Codec Pack imam i sve je OK osim Powr Point prezentacije. Kada se pokrene film ide samo ton bez slike.. Pojavi se i FFDSHOW ikonica kod sata u "notification area" sto mi govori da tu nešto škripi. Ovo me kolje od reinstalacije WIN-a XP. Da se pridružim PANTERSu u traženju pomoći.
 
AC3 Filter, FFDShow uz, naravno, K-Lite Codec Pack imam i sve je OK osim Powr Point prezentacije. Kada se pokrene film ide samo ton bez slike.. Pojavi se i FFDSHOW ikonica kod sata u "notification area" sto mi govori da tu nešto škripi. Ovo me kolje od reinstalacije WIN-a XP. Da se pridružim PANTERSu u traženju pomoći.
1. Power Point , je program za izradu prezentacija i slajd showa obično se instalira uz neki od MS Office paketa, I nema tri blage veze sa puštanjem divx filmova!!
2.Noviji FFD Show i radi u systrayu pored ikonice sata , tako da nemaš brige sa tim!!
3. Šta je "notifacation area" po tebi ???
 
Nisi me razumeo SNEJKS. Ne puštam DIVX filmove već sam ubacio filmove sminljene kamerom i fonom. Sve je radilo odlično pre reinsalacije OS. O tome me ne pitaj jer je rađeno u srvisu :(
 
Nisi me razumeo SNEJKS. Ne puštam DIVX filmove već sam ubacio filmove sminljene kamerom i fonom. Sve je radilo odlično pre reinsalacije OS. O tome me ne pitaj jer je rađeno u srvisu :(
Mislim ako tebe treba da pitam posle više desetina samostalno urađenih fajlova u pps-u onda bolje "da se obesim međ šunke na tavan". Kod tebe je najverovatnije problem to što se deo snimka (audio deo) koji si ubacivao u pps ne nalazi više na original mestu i nije integrisan u pps fajl i zato i nema zvuka.
 
Uradio sam ih i ja prilično pa nisam nadobudan.
Svi ubačeni fajlovi su na SVOM mestu. To se dešava i kad uradim nov PP (sa original novim snimkom). Znači, nema šanse da je fajl promenio adresu. Postoji još jedna zanimljivost: ista prezentacija na nekom kompu radi super a na nekom zeza?..
 

Back
Top