Zasto je vuk morao da umre,on je samo utoljavao glad.(CRVENK

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Luc:
vrishtalina:
Umro je jer nije mogao da svari baku,bila je isuvishe teshka za njegov stomak,to je prava istina,a ne ona koju prichaju deci...Nadam se da sam ti pomogla :?
Znao sam da je baka kriva. Jednostavno ima taj pogled krivca, hvala, mnogo si pomogla. A baka nece proci nekaznjeno. :roll: :roll: :roll:


Nema na cemu,ali ne mozesh da kaznish mrtvu baku :( ,ali zato mozesh crvenkapu :lol:
 
vrishtalina:
Luc:
vrishtalina:
Umro je jer nije mogao da svari baku,bila je isuvishe teshka za njegov stomak,to je prava istina,a ne ona koju prichaju deci...Nadam se da sam ti pomogla :?
Znao sam da je baka kriva. Jednostavno ima taj pogled krivca, hvala, mnogo si pomogla. A baka nece proci nekaznjeno. :roll: :roll: :roll:


Nema na cemu,ali ne mozesh da kaznish mrtvu baku :( ,ali zato mozesh crvenkapu :lol:
Eee :idea: ali na onaj svet cu poneti varjacu, pa ce da vidi, a na ovom cu crvenkapu(ali ne varjacom) :lol: . A i siguran sam da ju je vuk vec kaznio.
 
Luc:
vrishtalina:
Luc:
vrishtalina:
Umro je jer nije mogao da svari baku,bila je isuvishe teshka za njegov stomak,to je prava istina,a ne ona koju prichaju deci...Nadam se da sam ti pomogla :?
Znao sam da je baka kriva. Jednostavno ima taj pogled krivca, hvala, mnogo si pomogla. A baka nece proci nekaznjeno. :roll: :roll: :roll:


Nema na cemu,ali ne mozesh da kaznish mrtvu baku :( ,ali zato mozesh crvenkapu :lol:
Eee :idea: ali na onaj svet cu poneti varjacu, pa ce da vidi, a na ovom cu crvenkapu(ali ne varjacom) :lol: . A i siguran sam da ju je vuk vec kaznio.

hehe,nijeeeeeeee...vuk je gay,moracesh sam :oops:
 
vrishtalina:
Luc:
vrishtalina:
Luc:
vrishtalina:
Umro je jer nije mogao da svari baku,bila je isuvishe teshka za njegov stomak,to je prava istina,a ne ona koju prichaju deci...Nadam se da sam ti pomogla :?
Znao sam da je baka kriva. Jednostavno ima taj pogled krivca, hvala, mnogo si pomogla. A baka nece proci nekaznjeno. :roll: :roll: :roll:


Nema na cemu,ali ne mozesh da kaznish mrtvu baku :( ,ali zato mozesh crvenkapu :lol:
Eee :idea: ali na onaj svet cu poneti varjacu, pa ce da vidi, a na ovom cu crvenkapu(ali ne varjacom) :lol: . A i siguran sam da ju je vuk vec kaznio.

hehe,nijeeeeeeee...vuk je gay,moracesh sam :oops:
Ma kad pogledas baka i nije tako losa, samo hoce kolace, ipak necu da je kaznim :oops: :oops:
 
goodday:
vrishtalina:
goodday:
-vuk je strejt,sta ti je,sigurno me ne bi isqlirao one noci da je dvocevka

E meni je lovac rekao,da su on i vuk i on u shemi,i ja mu verujem...I shta si pa ti radio sa vukom,a,a,a? :shock: :shock: :shock: :D :D :D
-dogovorili smo obojica kod bake u 8:00 PM pa smo morali to da raspravimo

e sada sam ostala bez teksta :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
mene vuk iscoolirao zbog bake :cry: :cry:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top