CIVAVE

Ja ustvari hocu da uzmem civavu,ali njih nema u Srbiji,a koliko znam ni u okolini.Volela bih da se javi neko ko ima leglo,ili prodaje neko stene.Hvala ti na odgovoru.Posto je ovo moja prva tema,malo sam nervozna.Moze li neko da mi objasni kako se stavljaju slike jer ih imam bas puno.:D
 
Скокни на тему "Правила и објашњења", ту сам објаснила на три начина како се постављају слике, па изабери који ти је начин лакши!
 
Hvala ti puno.Nadam se da sam uspela.Pozdrav! :D Ako jos neko ima neke slicice neka ih postavi! :D :D :D
 

Prilozi

  • ch.jpg
    ch.jpg
    17,1 KB · Pregleda: 35
  • chiuaua2.jpg
    chiuaua2.jpg
    11,1 KB · Pregleda: 37
  • chiuaua3.jpg
    chiuaua3.jpg
    25,1 KB · Pregleda: 40
  • chiuaua.jpg
    chiuaua.jpg
    30,5 KB · Pregleda: 36
a ja se taman ponadala da neko prodaje civave hehehe ali toga skoro ni nema u obicnim oglasima.
i ja sam isto u fazonu evo poslednjih dana da kupim civavu.malu belu kratkodlaku.za stan.bas je zelim mnogo...
tesko se nalaze oglasi za civave ali uspela sam da ih nadjem par i da nadjem neku uzgajivacnicu u kanjizi(bar tako mislim da je,da ne trazim sad),imam i broj ako nekome treba-063/8922282.sve potrebne informacije dobicete kad nazovete tog coveka.jest da je madjar ali mozete se sporazumeti s njim,kako sam ja. :lol:
ne znam ni za kakvu uzgajivacnicu u valjevu ali sad cu bas da vidim sta je to.
inace nisam na ovom forumu nikad ali slucajno sam nasla negde da tu ima par poruka o civavama pa sam evo drugi put vec tu. :)
ako neko nesto zna jos zanimljivo ili neki oglas za civave neka postavi tu.hvala!
 

Prilozi

  • 800x600_110.jpg
    800x600_110.jpg
    76 KB · Pregleda: 38
Jaoj bas je slatka!Ja sam trazila civave,ali nisam ih nigde nasla.Na kraju sam pitala jednog veterinara,ali on je rekao da ih u Srbiji i okolini uopste nema.Ukoliko neko od vas kupi civavu ili nadje sigurnu informaciju neka je stavi na ovaj sajt.Unapred hvala!:D :D :D

P.S.Ima covek koji prodaje kratkodlake civave.On ima temu na ovom forumu!!!!!!!!!!!:D:D:D
 
Нажалост, постове где се рекламира продаја паса морам да бришем. Правило Крстарице. За то постоји подфорум "Мали огласи", а ако вас нешто занима, онда размењујте ПП-ове.
Хвала на разумевању!
 
Има форум "Мали огласи", а у оквиру тог форума подфорум "Разно" и ту треба да буду огласи којима се оглашава продаја штенаца и сл.
Ја сам модератор на овом подфоруму! Трудим се да буде све на свом месту (што би се рекло) и да одржим позитивну атмосферу овде. ;)
Не брини, не уједам! :lol:
 
Odgaivacnica u Valjevu je jako uapesna sto u Evropi tako i u Svetu,uostalom idite na sajt pa ce te videti.Vlasik je kinoloski sudija i predsednik toy cluba Beograd.
Pazite se svercera!!!Pogotuvu u Madjarskoj a i u Severnoj Srbiji jer svercuju stence iz Madjarske kupe za smesne pare a ovde prodaju po velikoj ceni,jer realno odgaivac koji ima vise od 2-3legla godisenje nije odgaivac,nije logicno da neko preko cele godine ima legla,barem meni,pogotovu ne civavi.
Tako da se dobro raspitajte i ne uzimajte stence bez pedigrea.
 
Hvala Mili na ljubaznosti i na obavestenju.Hvala Mini na obavestenju i prisustvu takodje.Da li vam se svidja tema?Ja sam ustvari mislila da napravim temu sa obavestenjima i oglasima,ali posto ne moze onda saljite vase slike i komentare.Bye for now!:D:D:D
 
znam da treba da budem pazljiva oko kupovine civave,zato se i raspitujem vec neko vreme.sto se tice uzgajivacnice u kanjizi(to je negde na severu oko subotice rekla bih),pricala sam sa vlasnikom,zvala sam ga na tel(postavila sam ga u ranijem odgovoru pa ako treba nekome neka ga uzme)i sve sam ga pitala.on kuce vakcinise i revakcinise,ostaje kuce kod njega(tj pored majke)jedno 8 do 9 sedmica,cisto radi sisanja,imuniteta...da odraste dovoljno za odvajanje od majke.naravno uz kuce malo slatko koje kupite dobijete papire o toj vakcinaciji i revakcinaciji i papire o pedigreu.to je bas profi uzgajivacnica koliko sam ja do sad uspela da saznam,a trudim se sto vise jer stvarno ne bih da se zeznem oko kupovine kuceta.moze licno da se dodje da se vide kucici pre nego uzmete neko,da im vidite majku,oca...sve.tako mi bar on kaze.e sad,sve je to lepo i krasno,pa sam ja mislila posto imam neke rodjake tamo u blizini,da odem cim budem mogla i vidim o cemu se radi.pa mogu da napisem utiske cim dodjem nazad. :) znam da ima dosta svercera tim malim slatkim stvorenjima i radi toga se ovoliko cimam da saznam sve.
sto se tice te uzgajivacnice u valjevu,pogledala sam sajt,ok je skroz samo sto mi se iskreno ne svidjaju te mnogo cupave civave,ja bih nesto kratkodlako a vidim da ih bas i nema tu u toj uzgajivacnici.evo sajt pa ko hoce neka pogleda www.microschihuas.com.a evo i sajta ove druge uzgajivacnice u kojo ima civava koje se meni svidjaju www.fazekastibor.com,pa sami vidite.
cene se krecu u sustini oko 550e muzjaci i 650e zenke,tako je bar u toj jednoj uzgajivacnici,ali najbolje je za sve druge informacije da sami pozovete i pitate sta vas zanima.
inace uspela sam da nadjem tako neke oglase na netu,ali sve su to dva tri stenca,kao neko momentalno prodaje i to za neke smesne pare,mislim u odnocu na realnu njihovu cenu.malo je rizicno sve to tako preko oglasa..sta znam.
eto tako,to je sve sto ja znam... :)
 
Sada sam gledala http://www.fazekastibor.com/ i meni ovo lici na klasicnu hiperprodukciju civava.

Lici na stancaru pasa,stenci su im prljavi,a slike majke za nepokazivati jadna sva zapustene i vidi joj se iz ociju da joj nije dobro jer verujem da je pare na svako teranje,a u pozadini jedne slike se vidi mnogo kaveza sa civavama,meni se ova odgaivacnica ne svidja.


Cemu takva diskrecija nigde slike odraslih pasa koje imaju,rodovnici,nego samo naznaka "Informacije u vezi naše ponude dajemo samo ozbiljnim kupcima".
I sta im znaci ovo PONUDA MART,APRIL pa nije to diskont pa da tako oglasavaju pse...
Ajde pogledaj te i vi jel gresim?!?!
 
Ja se u potpunosti slazem.Te civave su meni licno jako slatke.Meni treba jedan savet.Ja jako zelim da kupim civavu,ali mama se protivi kupini kucnog ljubimca.Da li neko moze da mi pomogne?Mog tatu bas briga,ali ja mislim da i on zeli da kupimo civavu.Ja zivim u stanu,komsije su mi jako nezgodne.Mi jako puno putujemo,pa me zanima da li postoji neko mesto gde moze da se ostavi pas,a da ga ti ljudi lepo paze.Ja sam ocajna.:(
 
Ove civavice iz odg.http://www.fazekastibor.com/ su stvarno slatke,ali sada da li su one stvarno od tih roditelja za koje oni tvrde da jesu,da li su zdrave...

Ja sam preporucila onu odgaivanicu microchihuahua jer sam videla njihove pse i imaju velike rezultate na Evropskim i Svetkism izlozbama,videla sam da najvise imaju dugodlake civave,ali imaju i kratkodlake.
I plus je vlasnik odgivacnice kinoloski sudija.
Samo sto je kod njih cena mnogo vece nego u ovoj drugoj odg,znam da su ovde stenci preko 1000e,ali bolje platiti i duplo vise ali da se dobije zdrav pas od proverenih roditelja.

Minnie_Mouse civava je malecni pas tako da je super za stan,a psa mozes uvek ostaviti kod nekog prijatelja ili pitati odgaivaca gde si je i kupila da je pricuva.
 
Hvala na pomoci,ali mama ne odustaje.Ona ne zeli psa u stanu i tacka.:( Svejedno Mina ako uzmes civavu posalji sliku i informisi nas.Vi sto ulazite,a ne ostavljate komentar,kazite nesto,beknite.Nije u redu.Preko stotinu ljudi pogleda temu,a ni da je oceni.Nadam se da ce se to promeniti.Srecno sa kupovinom!:):):)
 
ja kupujem civavu! :) tj.pokusavam da je nadjem,ali ne ide mi bas nesto.hocu malu,belu,kratkodlaku,devojcicu. :) jaooo jedva cekam...
trazim i dalje,tj.stalno,kazem svima da ako nesto vide,cuju,da mi kazu.otici cu da vidim neke koje su u ponudi,ali za sad jos nista ne znam.uostalom i pare treba da skupim a nisam jos :roll:
inace civave su tako malene,tako slatke i ne znam da su ikada ikome pravile problem.nije to klasican pas da se linja,rusi sve po stanu....to je slatka mala civava koja je kao misic i uvek ti je tu da se mazi,skakuce ti oko nogu...milina!pokusaj jos jednom da objasnis mami,mozda upali,pokusaj par puta.objasni joj koliko ti treba nesto malo slatko...kako si sama a htela bi da imas nekoga da brines o njemu.tako...svasta nesto joj reci,pokusaj pa valjda ce popustiti.ja zivim sama pa tih problema nemam.a mozes i jednostavno da je doneses kuci i da to bude to.pa ne bi je tvoja mama izbacila valjda?! ;)
 

Prilozi

  • 24.jpg
    24.jpg
    39,6 KB · Pregleda: 40

Back
Top