"Заслужила је!"

storm cloud

Poznat
Poruka
9.024
У последње време сам приметила следећу појаву - кад нека жена остане у другом стању, околина то коментарише реченицом: "Заслужила је!".

Зна ли неко да ми каже како се то заслужује трудноћа? :?
 
storm cloud:
У последње време сам приметила следећу појаву - кад нека жена остане у другом стању, околина то коментарише реченицом: "Заслужила је!".

Зна ли неко да ми каже како се то заслужује трудноћа? :?


zasluzi se kad uveselis mnogo muskaraca :)
 
Ju, ja ovo prvi put čujem :?
I prvo sam pomislila da je kao u pozitivnom kontekstu rečeno... kao bila je dobra, ili nešto kao namučila se do sada, svašta je uradila i postigla, pa eto zaslužila i to na kraju.
Al' po ovim komentarima, izgleda da sam pogrešila:lol:
 
Pa možda zato što sad ima mnogo problema sa sterilitetom i tako ljudi se baš namuče dok ne dobiju dete; mislim sve je češća pojava; pa možda zbog toga...
Ne znam šta bi drugo:?

Da, ili upecala je muža na bebu; kao nije hteo da je ženi do tada, a ona eto zaslužila da se uda...
 
Ни ја то нисам чула до пре једно месец дана. А од тада - три пута, од различитих људи.

Реко', мора да је неки обичај за који не знам.

Свеједно, мени тај коментар звучи неумесно, колико год био добронамеран.
 
storm cloud:
У последње време сам приметила следећу појаву - кад нека жена остане у другом стању, околина то коментарише реченицом: "Заслужила је!".

Зна ли неко да ми каже како се то заслужује трудноћа? :?

Danas sam srela drugaricu iz odeljenja iz srednje skole, Tanju, verujte mi, ne zelite da znate kako izgleda, spodoba, jos se smeska, kako se zove ono sto lici na minival po cvrstoci i obliku ali nije uvijena kosa na kratku kosu? Kao da ide sa posla, u nekom odelcetu kao prava zenica, krojeno po meri, a mozda i nije, nisam dobro videla, ali tako mi se cini. Ona je zasluzila da ostane u drugom stanju.
 

Back
Top