MUSKA LJUBOMORA

Dragantaur

Iskusan
Banovan
Poruka
6.984
Neka na sledece pitanje odgovaraju samo muskarci ako je moguce..
..svima nam se desilo da prolazimo fazu ljubomore kada smo sa nekom zenom,a neko i ne moze da izadje iz iste...dakle,sta ste najgluplje uradili u nastupu glupe ljubomore...
posto prvi odgovaram..povredio sam devojku koja je vise nego draga i prelepa...zajebao sam se,vise nego ocigledno i trebalo mi je dosta vremena da prebolim sve to sranje koje sam imao u sebi..i pratio sam je cak,skrivao ispred njene kuce da vidim skim izlazi..cak sam i na najgore pomisljao...ali,srecom nista se ruzno nije desilo sem sto sam sam sebe razocarao..jedan momenat iz mog zivota me je trgnuo i odustao sam od namere da pocinim veliko zlo..
 
kad sam ljubomoran kao pas,umem da se iskontrolisem,nisam od onih sto prate devojke,da je teram da mi se kune da me ne vara i te gluposti,mozda zato sto imam visoko misljenje o sebi pa mislim da od mene tesko da ce naci boljeg :lol: :lol: ...Tacnije sve zavisi od situacije i od te osobe...Ali bio sam jednom sa jednom devojkom koja je predobra,vaspitana,slatka i jos nevina,covek bi pomislio da na nju nikad ne bi bio ljubomoran...i ne bi trebalo...Ali mnogo je naivna,zovu je bivsi momci,ona sa njima hoce da ide da se vidi, misli oni hoce da joj budu drugovi...pfff...Ja sam ludeo...
Eto da odgovorim na temu:kad postajem ljubomoran,ali bolesno ljubomoran,raskidam o'ma...bolje i meni i njoj...
 
Znam jednomsam izasao sa curom koja nije bila puno lijepa u facu ali je gradjena za medalju. Tu noc je obukla neke bijele pantalone pa su joj se tange ocrtale. Svi su se obrtali za njom ka retardi. Mene je to nerviralo umjesto:
"i svi se okrecu za nama , ja to buraz j**em..." :lol: :lol:
 
Struja:
kako, molim, na tudjoj, a ti bio akter?
strašno ili strasno?
ovo drugo mogu da prezivim,ali prva varijanta me navodi na vrištanje.
pravis greske u koracima,sto bi rekli kosarkasi,a bio sam kosarkas..kakav akter ..znam jedan primer koji me vodi ka pozitivnom putu ako i malo sujetno sumljam u devojku...
...strasno je to sto se dogodilo,a taj dogadjaj me je naucio da ne budem ljubomoran na zenu sa kojom sam...
 
drugi post
se odnosio na da li devojke mogu ili ne mogu da komentarisu.
posto si prvo napisao da odgovore samo muskarci.
nadovezala sam se na Natasin post.
povezuj stvari malo.
to bi trebalo da si naucio u kosarci kao sto bi trebalo da naucis te korake koje vidim nisi savladao, zato i jesi bivsi kosarkas.
napisao si da si naucio na tudjoj greski. ja sam samo pitala kako tudja kada si ti bio akter, tj. ucesnik ako ti je tako lakse.
ja tebi sada crtam.
divna sam zar ne?
mogu da ti budem devojka, zena,ljubavnica?
divno prvo cemo malo da se zabavljamo, pa ces me zaprositi, a onda kada se razvedemo varaces sve devojke i zene sa mnom.
velicanstveno!
 
Struja:
drugi post
se odnosio na da li devojke mogu ili ne mogu da komentarisu.
posto si prvo napisao da odgovore samo muskarci.
nadovezala sam se na Natasin post.
povezuj stvari malo.
to bi trebalo da si naucio u kosarci kao sto bi trebalo da naucis te korake koje vidim nisi savladao, zato i jesi bivsi kosarkas.
napisao si da si naucio na tudjoj greski. ja sam samo pitala kako tudja kada si ti bio akter, tj. ucesnik ako ti je tako lakse.
ja tebi sada crtam.
divna sam zar ne?
mogu da ti budem devojka, zena,ljubavnica?
divno prvo cemo malo da se zabavljamo, pa ces me zaprositi, a onda kada se razvedemo varaces sve devojke i zene sa mnom.
velicanstveno!
hm,greska u koracima,opet...naravno da mozes da komentarises..napisao sam gore,citaj gore...kada mislim da sam naucio na tudjoj gresci onda mislim da sam bio nemi svedok dogadjaja,a ne akter istog..opet me neces razumeti...a posle tog dogadjaja u kome nisam bio akter - nisam bio-..sam naucio da ne treba biti ljubomoran...
i da odgovorim na zadnje...jasno mi je za zabavljanje i za brak..to i nije tako lose.....
ovo u nastavku mi je malo konfuzno...zajednica je svetinja....barem ja tako mislim...
 

Back
Top