Шта знате?!

Никола

Primećen član
Poruka
639
Да ли било код од чланова форум зна за страдaње Срба у и око Коњица? Можда је овај случај мање важан од питања коме сметају српске жртве јер једино БН телевизија има храбрости да покаже истину и нико више.
 
pa koliko ja znam tamo su Srbe razjurili jos na pocetku rata a tamo su uglavnom medjusobno ratovali Rvati i muslimani i to veoma krvavo najgore su prosli oni Srbi koji su zavrsili u logoru Celebici gde su prebijani ,muceni a neki su i ubijeni .
 
Никола:
Да ли било код од чланова форум зна за страдaње Срба у и око Коњица? Можда је овај случај мање важан од питања коме сметају српске жртве јер једино БН телевизија има храбрости да покаже истину и нико више.

Daj neki link ili bar prepričaj... :wink:
 
Juče sam čula da su neki muslimani pohapšeni zbog zločina, mučenja i ubistva civila srpske nacionalnosti, ali ne znam o čemu se tačno radi... :?

Jel' ti znaš Nikola, nešto više o tome?

Hvala Bogu da je pravda pokrenuta...bar...ako jeste... nadam se da je to istinito...?!? :smile:
 
Никола:
Да ли било код од чланова форум зна за страдaње Срба у и око Коњица? Можда је овај случај мање важан од питања коме сметају српске жртве јер једино БН телевизија има храбрости да покаже истину и нико више.
Šta znaš? Šta je sa Borcima i drugim srpskim selima?
 
Никола:
Да ли било код од чланова форум зна за страдaње Срба у и око Коњица? Можда је овај случај мање важан од питања коме сметају српске жртве јер једино БН телевизија има храбрости да покаже истину и нико више.

Nisam bas sigurna da li sam nekad cula za taj Konjic u tom kontekstu.
 

Back
Top