suncane pege
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: suncane pege

koba
    Guest

Podrazumevano suncane pege

prosle godine u maju sam bila na moru,primetil sam nakon jednog dana suncanja da su mi se pojavile suncane pege koje jos uvek imam.one se pojacaju prilikom suncanja ali uvek postoji ''SARENILO''
    na licu.Da li je to vitiligo i kako da resim taj problem.

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Najbolje bi bilo da odes kod dermatologa,opis ti nije bas najsrecniji da bi se moglo zakljuciti o cemu se radi.

Guest

Podrazumevano

Imam slican problem.Lice mi je puno pjega koje vise lice na fleke po licu.Cime da ih mazem da budu manje vidljive ili ako je moguce da potpuno nestanu.znam da treba da podjem dermatologu ali me interesuje prvo vase misljenje.Hvala.

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Moje misljenje je da odete kod dermatologa! Salu na stranu u dermatologiji kao i u ostalim granama medicine videti pacijenta je najvaznije,pregled je najbitniji.Postoji more bolesti koje imaju isti opis i sa moje strane bi bilo krajnje neodgovorno da sad nabrajam lekove a da zapravo ne znam o cemu se radi.

nevesela
    Guest

Podrazumevano suncane pege

Imala sam slican problem proslog leta kada sam se sa mora vratila sa braon flekama.Otisla sam kod dermatologa koji mi je preporucio kremu FADEOUT.Posle par nedelja stanje se ublazilo ali ne potpuno.Obaveszno poseti dermatologa.

gost 4554 nije na forumu
    На тебе се, Господе, поуздах, да се не постидим до века
    Buduća legenda
    Učlanjen
    12.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Vjerojatno će vam Dermatolog dati ANTIPIRINSKU kremu koja je super!!!! :wink:

Domaćin Goscica (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

Citat Original postavio ISTINA I PRAVDA
    Mozete li nesto vise o toj kremi, da li se izdaje i bez recepta, uklanja li i male fleke- pege s lica?

Zainteresovan član stane (avatar)
    Učlanjen
    12.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Re: suncane pege

Citat Original postavio nevesela
    Imala sam slican problem proslog leta kada sam se sa mora vratila sa braon flekama.Otisla sam kod dermatologa koji mi je preporucio kremu FADEOUT.Posle par nedelja stanje se ublazilo ali ne potpuno.Obaveszno poseti dermatologa.
    Da si se više kupala, manje tuširala i popila po koji gutljaj mora, tog problema ne bi imala :wink:

gost 4554 nije na forumu
    На тебе се, Господе, поуздах, да се не постидим до века
    Buduća legenda
    Učlanjen
    12.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Goscica
    Mozete li nesto vise o toj kremi, da li se izdaje i bez recepta, uklanja li i male fleke- pege s lica?
    Antipirinska krema sadrži jedan pirazolonski derivat koji štiti prvenstveno lice osoba osjetljivih na dejstvo UV zračenja.Bila je to preteča današnjih UV zaštitnika,ali neprikosnovena!!!Potražite je u BILO kojoj državnoj apoteci!!!

Domaćin Goscica (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

Citat Original postavio Goscica
    Antipirinska krema sadrži jedan pirazolonski derivat koji štiti prvenstveno lice osoba osjetljivih na dejstvo UV zračenja.Bila je to preteča današnjih UV zaštitnika,ali neprikosnovena!!!Potražite je u BILO kojoj državnoj apoteci!!!
    Hvala!

Slične teme

1. Pege i alergije
    Autor Andjelka777 u forumu Zdravlje
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 23.05.2007., 17:38
  2. PEGE
    Autor Nesrecna u forumu Zdravlje
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 15.04.2004., 11:35

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu