muskarci su nesto najgore/najlepse??!!

britgirl:
Electra:
Boys...
CAN'T LIVE WITH 'EM, CAN'T LIVE WITHOUT 'EM!
Eto, sve iskazano u jednoj recenici.
8)
u britninoj pesmi... :lol:

I ti slusas britni? Ha ha ha... Ja sam njen CD poklonila mladjoj sestri, ne palim se vise na to, a pravo da ti kazem nisam ni razmisljala o tome da je to stih iz njene pesme... nije da se opravdavam... ali ja nju vise ne volim... 8)
Ustvari, ako cemo tacno, recenica mi je ostala u glavi nakon sto sam je procitala u Sugar-u... valjda broj za februar... nisam sigurna... Da, jeste, izasao je u decembru... zvuci cudno ali ko zna zna... Nevermind....
 
Electra:
britgirl:
Electra:
Boys...
CAN'T LIVE WITH 'EM, CAN'T LIVE WITHOUT 'EM!
Eto, sve iskazano u jednoj recenici.
8)
u britninoj pesmi... :lol:

I ti slusas britni? Ha ha ha... Ja sam njen CD poklonila mladjoj sestri, ne palim se vise na to, a pravo da ti kazem nisam ni razmisljala o tome da je to stih iz njene pesme... nije da se opravdavam... ali ja nju vise ne volim... 8)
Ustvari, ako cemo tacno, recenica mi je ostala u glavi nakon sto sam je procitala u Sugar-u... valjda broj za februar... nisam sigurna... Da, jeste, izasao je u decembru... zvuci cudno ali ko zna zna... Nevermind....

A ako zelite da prichate o Britney,ovo nije mesto za to.Skapirajte vishe takve stvari...jel to toliko komplikovano?
 
Electra:
britgirl:
Electra:
Boys...
CAN'T LIVE WITH 'EM, CAN'T LIVE WITHOUT 'EM!
Eto, sve iskazano u jednoj recenici.
8)
u britninoj pesmi... :lol:

I ti slusas britni? Ha ha ha... Ja sam njen CD poklonila mladjoj sestri, ne palim se vise na to, a pravo da ti kazem nisam ni razmisljala o tome da je to stih iz njene pesme... nije da se opravdavam... ali ja nju vise ne volim... 8)
Ustvari, ako cemo tacno, recenica mi je ostala u glavi nakon sto sam je procitala u Sugar-u... valjda broj za februar... nisam sigurna... Da, jeste, izasao je u decembru... zvuci cudno ali ko zna zna... Nevermind....
pravo da ti kazem-i ne vise.ali jos su mi ostale njene pesme u secalju pa eto...
"Boys,Sometimes girl just needs one
Boys,you meet them all the kind"
 
srebro:
Oduvek sam smatrao da devojke (većina) zaslužuju da muškarci prema njima budu skotovi.

Oduvek sam smatrala da muskarci(vecina) zasluzuju da devojke prema njima budu skotovi. :lol:
Ali kad malo bolje razmislim, cemu to vodi? :roll: Katastrofa. ...
Ne odgovara ti neka osoba, ok, ne moras nikakve veze da imas s njom. Svako je skot manje-vise, na svoj nacin, nismo svi always perfect. Sto vam toliko smetaju suprotni polovi? :roll: ...
Ako je neko skot, ali bas skot, nece mu biti problem da bude uvek skot...i prema svakome skot...bla :lol:
Ali ako mi nije u krvi da budem bas skot, veliki je problem biti ....cak i prema skotovnim muskarcima(zenama).
Samo...zaobidjem takvu...banderu 8)
 

Back
Top